Avataras

Tarptautinis studentų susivienijimas

@tarptautinisstudentususivienijimasgroups 0
Info Siena Draugai Nuotraukos
Avataras
0 komentarų
chat_bubble_outline Komentarai
share Dalintis

Kaip sako Tarptautinis Studentų Susivienijimas - tai tikrų tikriausia pergalė. Sveikinimai, kad nepasidavėte ir ėjote už savo teises.

"Labai svarbi pergalė!

Tarptautinis studentų susivienijimas bei Aidas Gedvilas gavo oficialų atsakymą iš Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos, kuriame paminėta labai svarbių dalykų, kurie aktualūs ne tik studentams, tačiau ir darbuotojams!

Paminėsime svarbiausią išvadą:

„VISIEMS AUKŠTŲJŲ MOKYKLŲ STUDENTAMS, nepriklausomai nuo jų pasiskiepijimo COVID-19 vakcina, persirgimo COVID-19 liga fakto, TURI BŪTI SUDARYTOS VIENODOS SĄLYGOS SIEKTI AUKŠTOJO MOKSLO, GYVENTI BENDRABUČIUOSE, DALYVAUTI PASKAITOSE, EGZAMINUOSE“.

Šiuos ministerijos paminėtus argumentus studentai gali panaudoti diskutuojant su aukštųjų mokyklų administracija dėl esamos tvarkos aukštosiose mokyklose bei taip apginti savo teises!

Ypatingas dėkojame visiems drąsiems ir sąmoningiems studentams, kurie prisidėjo prie šios pergalės.

Taip pat didelis ačiū Aidas Gedvilas bei Aurelija Čižauskaitė-Butkaliuk už darbą, kad būtų gautas šis atsakymas. Padėka Mindaugas Puidokas ir Sveikatos teisės institutas STI kurie pasitikėjo TSS atstovais pirmą kartą bei kartu surengėme pirmą spaudos konferenciją LR Seime. Dėkojame Dainius Kepenis kurio dėka surengėme antrąją konferenciją.

Nuoširdus ačiū visiems žmonėms, organizacijoms kurie neliko abejingi ir kovojo, kad būtų atstatyta teisinė tvarka valstybėje! Tik mūsų visų bendru darbu buvo pasiekta ši pergalė!

Stiprybė vienybėje! "

0 komentarų
chat_bubble_outline Komentarai
share Dalintis