Ryšiai

Informacija apie 77.lt ryšius su partneriais.

77.lt yra informacinis, socialinis projektas, kurio turinį kuria ir administruoja platformos vartotojai ir DAO nariai. Svetainė veikia cross.social platformoje Decentralizuotos autonominės organizacijos principu (toliau – DAO).

VšĮ „Petys į petį“ yra 77.lt DAO validatorius Lietuvoje ir gali padėti rinkti svetainės išlaikymui reikalingas lėšas Lietuvos ar užsienio rinkoje. 77.lt projektas nesusijęs su Trečiosiomis šalimis. Projektas veikia neturėdamas jokių tiesioginių ar netiesioginių komercinių tikslų. Svetainė skatina neturėti išankstinių nuostatų, gerbia nuomonių įvairovę ir veikia kaip nešališkas informacinis socialinis projektas. 77.lt interneto svetainėje gali būti talpinami DAO vertybes atitinkantys užsakomieji straipsniai, tačiau DAO neatsako už jų turinį. Socialinėje platformoje ar nepriklausomų autorių įkeliamas įvairus turinys yra autorių ar vartotojų atsakomybė.

Plačiau apie 77.lt projektą galite sužinoti perskaitę šias skiltis: Sąlygos, Cross.social DAO, Atsakomybė, Planas, Tokenai, DUK. Jei turite klausimų, prašome su mumis susisiekti nurodytais kontaktais „Komanda“ skiltyje.