Komanda


77.lt – nešališka informacinio pobūdžio socialinė svetainė, veikianti Multiverse LTD sukurtoje cross.social platformoje. Portalas veikia decentralizuotos autonominės organizacijos (DAO) principu suburdamas bendraminčius, siekiančius paskatinti vartotojus susimąstyti jiems svarbiais klausimais. Lankytojai supažindinami su Lietuvos ir pasaulio naujienomis, mokslinių tyrimų duomenimis, studijomis, apžvalgomis, komentarais, vaizdine medžiaga bei nuomonėmis, kurias skelbia nepriklausomi autoriai bei tinklalapio vartotojai. 

77.lt apima įvairius aktualius saugumo, sveikatos, aplinkos, politikos, šeimos, gyvenimo, laisvalaikio ar kitus klausimus. Svetainės tikslas – publikuoti ir viešinti kokybišką, objektyvią, nešališką ir vartotojams svarbią informaciją, kurią jie patys, tapę DAO nariais galėtų administruoti. DAO nariai dalyvaudami balsavimuose gali daryti įtaką turiniui jį vertindami, koreguodami netinkamą, pildydami esamas ar pageidaudami naujų temų, skirdami finansinius paskatinimus autoriams, ar spręsdami tinklalapiui aktualius klausimus, planuodami ateities viziją.

Šis tinklalapis taip pat yra skirtas laisvam vartotojų bendravimui ir suteikia galimybę kiekvienam skelbti turinį, komentuoti bei dalintis kitų paskelbtu turiniu. 77.lt neatsako už vartotojų pateiktą informaciją. Jų keliamos nuotraukos, įrašai ar komentarai yra pačių vartotojų turinys, kuris nebūtinai visada sutampa su DAO narių vertybėmis, todėl už įkeltą turinį pilnai atsako jį įkėlę vartotojai.

Svetainės turinį kuria socialinio tinklo vartotojai. Turinį prižiūri, validuoja ir administruoja DAO nariai. 77.lt svetainei skiriamas lėšas padeda rinkti DAO validatorius Lietuvoje VšĮ „Petys į petį“. Turint klausimų, pastabų ar norint susisiekti su cross.social platforma, siūlome kreiptis į „Multiverse LTD“:

Adresas:
Multiverse Ltd.; Reg. No. 112580
Trust Company Complex,
Ajeltake Road, Ajeltake Island,
Majuro (P.O. Box 1405)
Marshall Islands.

Pastebėjus klaidų, netinkamo turinio ar norint susisiekti, galite tą padaryti el. paštu 77@77.lt.
Daugiau informacijos skaitykite: Sąlygos, Cross.social DAO, Atsakomybė, Planas, Tokenai, DUK.