Atsakomybė

77.lt DAO kuria, validuoja bei teikia jos narių vertybes atitinkančią informaciją, kuri įvairių asmenų bei organizacijų buvo pateikta viešai. DAO neprisiima atsakomybės už narių teikiamą ar validuojamą turinį, įskaitant, bet neapsiribojant, pritaikymo konkrečiam tikslui garantiją.

77.lt DAO daro viską, kad savo vartotojams pateiktų naujausią ir objektyviausią informaciją, tačiau nei pati DAO nei validatorius ar jo atstovai neteikia jokių garantijų, susijusių su išreikštu ar numanomu išsamumu, tikslumu, patikimumu, tinkamumu ar prieinamumu. Tai galioja tiek svetainėje pateiktai informacijai, tiek ir produktams ar paslaugoms, kurios yra siūlomos joje.

77.lt portale savo turinį skelbia nepriklausomi autoriai, turintys įvairius DAO validavimo statusus. Už visą pateikiamą ir paskelbiamą informaciją atsakomybę prisiima patys autoriai. Jų mintys ir vertybės nebūtinai sutampa su visų DAO narių nuomone ir vertybėmis, o publikavimui yra atrenkamos balsų daugumos principu.

Jei pateikiate šioje svetainėje savo informaciją, Jūs patys esate už ją atsakingi – tai yra griežtai Jūsų pačių rizika. 77.lt DAO nėra atsakinga už Jūsų tiesioginius ar netiesioginius nuostolius ir patirtą žalą, ar bet kokią kitą žalą, kuri atsirado dėl šios svetainės naudojimo.

Iš šios svetainės Jūs galite pasiekti kitus internetinius puslapius, kurie nėra kontroliuojami 77.lt ar paslaugos teikėjo. Kadangi 77.lt DAO nekontroliuoja šių svetainių turinio, jose Jūs lankotės savo pačių rizika.

Socialinės platformos puslapio dalyje turinys yra generuojamas pačių vartotojų, o ten skelbiama informacija yra jų asmeninė nuomonė ir 77.lt DAO neprisiima jokios atsakomybės už vartotojų skelbiamą turinį. Vartotojų turinys taip pat nebūtinai atitinka DAO narių požiūrį ir nebūtinai yra tikslus ir teisingas.

77.lt DAO neatsako už Jūsų pateikiamus komentarus ir nurodomus šaltinius bei pasilieka teisę ištrinti neapykantą kurstančius, necenzūrinius ir kt. komentarus ar kitą turinį, kuris neatitinka DAO vertybių bei teisės aktais nustatytų aspektų, tačiau už šio turinio viešinimą ir galimą teisinę atsakomybę atsako tik pats vartotojas. DAO pasilieka teisę, jei to reikalauja atitinkamos įgaliojimus turinčios institucijos, pateikti turimą vartotojų pateiktą informaciją, gavę tokius teisiškai pagrįstus nurodymus, tačiau nelaiko vartotojų turinio savo nuosavybe.

DAO daro viską, kad cross.social platformoje sukurta svetainė veiktų sklandžiai. Vis dėlto, 77.lt DAO neprisiima jokios atsakomybės ir negali būti atsakinga už technines problemas ar kitokius, nuo jos narių nepriklausančius trikdžius.

Plačiau apie 77.lt DAO projektą ir šios svetainės paslaugų naudojimąsi galite sužinoti perskaitę šias skiltis: Sąlygos, Cross.social DAO, Ryšiai, Planas, Tokenai, DUK. Jei turite klausimų, prašome su mumis susisiekti nurodytais kontaktais „Komanda“ skiltyje.