- Pasaulio pertvarkos dėmesio centre – seksualinis mažamečių ugdymas
- Propaguojama seksualumo nuo pat gimimo idėja
- Didieji miestai jungiasi prie rungtynių „į nulį“
- Žmogus galės įsigyti ir valgyti visko tik tiek, kiek bus leidžiama
- Paryžiaus susitarimu iki 2030-ųjų siekiama beveik perpus sumažinti šiltnamio efektą
- Pasaulio ekonomikos forumas pateikė aštuonis gyvenimo scenarijus
Pasaulio pertvarkos dėmesio centre – seksualinis mažamečių ugdymas
„Agenda 2030“ arba kitaip – naujoji pasaulio santvarka (angl. New World Order) po COVID-19 pandemijos ir jos metu naudotų priemonių tampa dar vienu sąmokslo teorijų centru. Tačiau tai, kad tai tėra dar vienas mokslu netikinčių žmonių išsigalvojimas paneigia pats Pasaulio ekonomikos forumas, pateikęs aštuonis gyvenimo scenarijus 2030-tiesiems, kuriuose – mėsos atsisakymas ir garsusis Švabo teiginys „nieko neturėsite ir būsite laimingi“.
Pandemijos būdu kai kuriems pavyko atverti akis, kad visų pasaulio organizacijų tikslai nėra tik pažaboti pasaulyje kylančias problemas, bet ir kur kas daugiau. Suvokus, kaip greitai ir lengvai galima vesti žmoniją bendro tikslo link (šiuo atveju galima paminėti masinę vakcinaciją ir visą COVID-19 ideologiją), šie įgūdžiai sėkmingai naudojami ir toliau – vedant žmones prie visiško paklusimo ir kontrolės, įtikinant, kad žmogus – nėra savarankiška būtybė ir jis tikrai nežino, kas jam yra geriausia, todėl privaloma neva kolektyviškai siekti bendrojo gėrio.
Bendrojo gėrio idėja bliūkšta vos tik prakalbus apie vaikus ir jų padėtį. Masiškai ne tik normalizuojama pedofilija ją siekiant priskirti dar vienai seksualinei orientacijai, bet ir vaikystę nuo pat pirmųjų dienų šiame pasaulyje ketinama paversti sekso vergove.
Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) 2018 metais paskelbė dokumentą, kuriuo ne tik siekiama įteisinti seksą su vaikais, bet ir sudaryti visas galimybes nepilnamečiams keisti savo lytį. Be visa ko, šie dokumentai įpareigoja ne tik mokyklas, bet ir darželius imtis šviesti mažamečius apie jų pačių kūną – mokyti masturbuotis, skatinti kalbėti apie seksą ir pan.
Propaguojama seksualumo nuo pat gimimo idėja
PSO paskelbtame vaikų ugdymo dokumente „Tarptautinės techninės lytiškumo ugdymo gairės“ vaikų seksualinio švietimo procesas, skirtas mokykloms ir darželiams, suskaidytas į etapus pagal amžių. Gairėse nurodoma, kad lytinis švietimas vaikams turėtų būti prieinamas jau nuo gimimo pagal amžių[1].
Remiantis šiomis gairėmis, vaikai iki 4 metų jau gali teirautis kaip jie atsirado šiame pasaulyje, o visai netrukus jiems jau turi būti paaiškinta, kad tai toli gražu ne gandrų darbas – visą procesą pridera aiškinti kaip suaugusiam žmogui – neva gyvybė užsimezga tada, kai „susitinka“ spermatozoidas su kiaušialąste.
Pačiose gairėse yra neslepiama, kad visa ko tikslas – parodyti, jog vaikai yra seksualūs nuo pat gimimo.
O štai kaip PSO teigia, visapusiškas lytiškumo ugdymas neva atlieka svarbiausią vaidmenį ruošiant jaunus žmones „saugiam, produktyviam, pilnaverčiam gyvenimui pasaulyje, kuriame lytiškai plintančios infekcijos, neplanuotas nėštumas, smurtas dėl lyties bei lyčių nelygybė vis dar kelia didelį pavojų jų gerovei“[1].
Be visa ko, gairėse taip pat aptariami ir kiti klausimai – pavyzdžiui, kad mažamečiai, siekiant išvengti neplanuoto nėštumo, ne tik turi žinoti, kas yra abortas, bet ir yra skatinami jį daryti naudojant įbauginimo taktikas ir nėštumą sugretinant su gyvenimo pabaiga.
Nepamirštamos ir vienalytės poros, kurias vaikai jau turi atpažinti ir išreikšti joms savo toleranciją.
Kam visa tai reikalinga? Tai ne tik būdas iškreipti naujos kartos pasaulio suvokimą, bet ir akivaizdžiai pasaulyje sukelti dar didesnį chaosą ir papildomą dūmų uždangą.
Kas po ja slypi? Skaitykite toliau.
Didieji miestai jungiasi prie rungtynių „į nulį“
Didysis pasaulio pertvarkymas numatytas iki 2030 metų. Tam, kad įgyvendinti visus jame numatytus tikslus, į bendrą darbą didieji miestai turi jungtis jau dabar. Šiam tikslui savo jėgas jau suvienijo daugiau kaip 1000 miestų ir susijungė į C40 miestų klimato lyderystės grupę[2].
Kaip teigiama oficialiame C40 miestų grupės portale, tai neva yra „pasaulinis pirmaujančių pasaulio miestų vadovų tinklas, vienijantis jų pastangas kovojant su klimato krize“. Tačiau pasidomėjus plačiau tampa aišku, kad visi šie tinklai ir organizacijos neturi nieko bendra su demokratija.
Kitaip tariant, „lenktynės į nulį“ reiškia 0 kg mėsos, 0 kg pieno produktų, 0 privačių transporto priemonių ir tiesus kelias į Klauso Švabo frazę: „Nieko neturėsite ir būsite laimingi“.
Oficialiai miestų koalicijos tikslas yra „nustatyti mokslu pagrįstus tikslus ir pradėti įgyvendinti įtraukius ir atsparius klimato kaitos veiksmus prieš 2021 m. Glazgo JT klimato kaitos konferenciją ir po jos“.
Galutinė stotelė – pasiekti Paryžiaus susitarime numatytą 1,5°C tikslą. Norint jį pasiekti, kaip nurodoma, vidutinis išmetamųjų teršalų kiekis vienam gyventojui C40 priklausančiuose miestuose turi sumažėti nuo daugiau nei 5 tCO2e vienam gyventojui iki maždaug 2,9 tCO2e vienam gyventojui[3].
Jau buvo aptarta, kuo naudingas visas chaosas pasaulyje dėl globalinio atšilimo ir paaiškėjo, kad organizacijos, garsiai šaukiančios apie artėjančią tragediją, toli gražu netenkina joms keliamų skaidrios veiklos reikalavimų.
Žmogus galės įsigyti ir valgyti visko tik tiek, kiek bus leidžiama
Nors šie tikslai gal ir skamba gražiai (visai kaip kova su COVID-19 pandemija atsiradus vakcinoms), tačiau tam, kad jų pasiekti, reikės gerokai paplušėti. O štai čia ir tampa panašu į visišką žmogaus gyvenimo kontrolę.
Darbotvarkėje numatyta, kad norint valstybėms pasiekti Paryžiaus susitarime numatytų tikslų, reikės gerokai sumažinti kasmet įsigyjamo garderobo kiekį, laikytis dietos sumažinant suvartojamų mėsos bei pieno produktų kiekį, riboti skrydžių skaičių, mažinti gatvėmis riedančių naujų automobilių kiekį (skatinama persėsti į senesnius, kuriems, beje, Lietuvoje vis kalbama apie bizūnus senesnių automobilių savininkams), taip pat gyvenimui rinktis ne naujos statybos būstus.
Viešojoje erdvėje jau garsiai abejojama, kad visus šiuos tikslus įmanoma pasiekti demokratiniu keliu per tokį trumpą laiką. O ir pats galutinis tikslas abejotinas – neva tokiu būdu siekiama visuotinio gėrio, bet per visišką žmogaus asmeninio gyvenimo kontrolę.
Tiesa, visi šie tikslai gerokai viršija susitarimą pasirašiusių miestų kompetencijas, kadangi šiai dienai nei vienas iš jų negali savo gyventojams nurodinėti, kiek drabužių jie gali nusipirkti bei kiek ir kur keliauti ar net valgyti. Realiausia, kad drabužių ir kelionių bei norimų apriboti maisto produktų (mėsos bei pieno gaminių) kainos šoktels tiek, kad ne vienas prieš pirkdamas ar keliaudamas dar gerai pagalvos.
Paryžiaus susitarimu iki 2030-ųjų siekiama beveik perpus sumažinti šiltnamio efektą
Garsusis Paryžiaus susitarimas taip pat yra oficiali sutartis tarp šalių prisiimant įsipareigojimą kovoti su klimato kaita ir sustabdyti vidutinės pasaulinės temperatūros kilimą žemiau 2°C palyginti su ikipramoninio laikotarpio lygiu[4].
Tačiau galiausiai sutarta, kad iki šio šimtmečio pabaigos pasaulinį atšilimą reikia apriboti iki 1,5°C, argumentuojant, kad peržengus šią ribą pasaulis susiduria su realiu pavojumi sulaukti dažnesnių ir stipresnių sausrų, karščio bangų bei liūčių.
Tam, kad pasiekti norimų rezultatų, jau iki 2025 m. turi būti sumažintas į aplinką išmetamas šiltnamio efektą sukeliančių dujų kiekis, o iki 2030-ųjų sumažėti iki 43 proc.
Pasaulio ekonomikos forumas pateikė aštuonis gyvenimo scenarijus
Įdomu tai, kad pats Pasaulio ekonomikos forumas (WEF) dar 2016-aisiais (beje, tada dar daug kas skambėjo it iš utopijos srities, net ir ta pati pandemija) pateikė aštuonis pasaulio po 2030-ųjų scenarijus. Visi jie – netgi labai įdomūs. Iš oficialaus WEF puslapio jie jau ištrinti, tačiau vis dar yra likęs organizacijos feisbuko paskyroje įkeltas įrašas.
Taigi, pasaulis pagal Pasaulio ekonomikos forumą:
- Nieko neturėsite ir būsite laimingi – viską, ką norėsite – išsinuomosite, o visa tai jums iki pat durų pristatys dronai.
- JAV nebebus lyderiaujanti pasaulio supervalstybė – pasaulyje dominuos kelios valstybės.
- Jums nebereikės laukti organų transplantacijos – juos galėsite tiesiog atsispausdinti.
- Valgysite kur kas mažiau mėsos – tiesa, galėsite ja pasimėgauti retkarčiais, bet tai nebebus pagrindinis patiekalas.
- Dėl klimato kaitos procesų į kitas gyvenamąsias zonas bus perkeltas milijardas žmonių, todėl turėsime priimti ir padėti integruoti į visuomenę pabėgėlius.
- Aplinkos teršėjai turės mokėti už į aplinką išmetamą anglies dioksidą – bus nustatyta pasaulinė anglies dioksido kaina.
- Galite ruoštis kelionei į Marsą – mokslininkai jau bus pasiekę, kad žmogus gerai jaustųsi būdamas kosmose.
- Vakarietiškos vertybės bus išbandytos iki galo – negalime pamiršti, kas sudaro visą demokratijos pagrindą.
Ar vis dar galvojate, kad „Agenda 2030“, pasaulio organizacijų juodai ant balto aprašyta kaip išgelbėsianti žmoniją per visišką jos kontrolę, tėra sąmokslo teorija?