Ženklai, kurie rodo, kad vakcina pažeidė jūsų organizmą

Korona linija, MedicinaG. B.
Suprasti akimirksniu
Nusiskundimai
Daugybė žmonių po COVID-19 skiepo skundėsi sveikatos pašlijimu. Spencer Davis/Unsplash nuotrauka

Ne visi skiepai praeina be šalutinio poveikio

Jei vieni skiepijasi skirtingomis vakcinomis ir niekada nesusiduria su nepageidaujama organizmo reakcija į skiepą, kiti jau po eilinio gripo skiepo stipriai negaluoja.

Pandemijos metu į rinką išleidus COVID-19 vakcinas, apie nepageidaujamus šalutinius šio skiepo poveikius imta kalbėti dar garsiau.

Nors pasaulio lyderiai, medikai ir farmacininkai buvo linkę tikinti, kad šios skubiai sukurtos vakcinos yra visiškai saugios, visuomenė ėmė tuo abejoti. Vieni atvirai skundėsi staiga po vakcinacijos sutrikusia sveikata, kiti vėliau sekančias sunkias sveikatos diagnozes taip pat suskubo susieti būtent su skiepu.

Tačiau kai kurie, galbūt didelio neigiamo poveikio ir nepajuto, nors iš tiesų, jų organizmas galėjo neigiamai sureaguoti į skiepą. Vis tik, jo siunčiami ženklai eiliniam žmogui kartais taip ir lieka nesuprasti.

Tačiau dabar apie galimą vakcinų žalą bei ją signalizuojančius signalus dabar jau prakalbo ir kai kurie medicinos specialistai.

Įrodyti vakcinų padarytą žalą yra sudėtinga

Vienos apklausos duomenimis, trečdalis suaugusių JAV piliečių mano, kad COVID-19 vakcinos yra atsakingos už tūkstančius staigių mirčių. 10 proc. mano, kad toks teiginys yra visiškai teisingas, 23 proc. mano, kad jis yra teisingas iš dalies[1].

Iš tiesų, 2022 m. pabaigoje, paraiškų dėl vakcinos žalos JAV buvo fiksuota daugiau nei 7500, tačiau dalis net ir tikrai nukentėjusių asmenų galbūt net nepasivargino kreiptis į federalines agentūras ir fiksuoti skundus. Juk esant dabartiniam skundų analizių tempui, prireiks dešimtmečių, kol kompensavimo už žalą programa, kuri iki 2020 m. per visą savo gyvavimo istoriją išnagrinėjo mažiau nei 500 bylų, jas visas išnagrinės[2].

JAV federalinė vyriausybė dar koronaviruso pandemijos pradžioje Visuomenės pasirengimo ir pasirengimo ekstremalioms situacijoms įstatymu apsaugojo vakcinų gamintojus nuo atsakomybės, taip visus ieškinius dėl žalos atlyginimo perkėlus į CICP, kurioje piniginės kompensacijos mokamos mokesčių mokėtojų lėšomis.

Vakcinos
Medikai pateikia ženklus, kurie rodo, kad organizmas užterštas vakcina. Mato Napo/Unsplash nuotrauka

Nuo tada, kai COVID-19 skiepai buvo pradėti naudoti, CICP iš viso patvirtino tik 12 ieškinių dėl COVID-19 vakcinos sukeltų sužalojimų.

Dešimt iš jų susiję su žmonėms, kuriems išsivystė miokarditas, vienas – perikarditu, dar vienas – su anafilaksija. Dar 68 pretenzijos buvo atmestos, nors programa viešai nenurodo, kodėl.

Vakcinacijos žala ir patirtos traumos gali būti itin užslėptos

Vakcinų žala yra vadinamos visos nepageidaujamos reakcijos arba šalutinis skiepo poveikis, pasireiškiantis po vakcinacijos.

Nors tokie skundai dėl vakcinų paprastai pasitaiko retai, skiepas yra skirtas imuninei sistemai stimuliuoti, tad kaip bet kokia medicininė intervencija, gali sukelti nenumatytų padarinių.

Vakcinų sužeidimai gali būti įvairaus sunkumo ir apimti vietines reakcijas injekcijos vietoje, pavyzdžiui, skausmą, patinimą arba sistemines reakcijas, tokias kaip karščiavimas bei nuovargis.

Sunkūs nepageidaujami reiškiniai pasitaiko daug rečiau, tačiau jie gali apimti sunkias alergines reakcijas,anafilaksiją ar kitas retas komplikacijas.

O medikas, onkologas ir vėžio tyrėjas Viljamas Makis neseniai pateikė dar 10 žmogaus sveikatos simptomų, kurie signalizuoja, kad organizmas neigiamai sureagavo į vakciną ir yra užterštas.

  1. Pasikartojančios infekcijos;
  2. Sumažėjęs gebėjimas mankštintis ar užsiimti fizine veikla;
  3. Krūtinės skausmas;
  4. Nuolatinis galvos skausmas;
  5. Pastebimas odos bėrimas;
  6. Esamų būklių, įskaitant autoimuninius, širdies ir neurologinius sutrikimus, paūmėjimas;
  7. Naujai atsiradusios būklės, tokios kaip diabetas ir kt.;
  8. Priepuoliai;
  9. Kraujo krešuliai;
  10. Sutrikusi atmintis[3].

Savo ruožtu gydytojas Peteris McCullough, patyręs kardiologas, nurodė keturias svarbiausias žmogaus sveikatos sritis, kuriose COVID-19 vakcinos galimai padarė pačią didžiausią žalą.

  • Širdies ir kraujagyslių sistema: padaugėjo pranešimų apie miokardito atvejus, širdies sustojimą, pakitusią širdies veiklą, net aortos atsisluoksniavimą, prieširdžių virpėjimus ir aterosklerozinių širdies ir kraujagyslių ligų skaičiaus šuolius.
  • Neurologinės ligos: padaugėjo hemoraginio insulto atvejų, fiksuoti didesni Guillain-Barre sindromo diagnozių skaičiai.
  • Kraujo krešuliai: vakcinos baltymas galimai paskatino neįprastus kraujo krešulių formavimosi etapus. Manoma, kad šie krešuliai kartais labai sunkiai pasiduoda įprastiniam gydymui.
  • Imunologiniai sutrikimai: padaugėjo trombozinės trombocitopenijos ir multisisteminio uždegiminio sutrikimo atvejų.
Bloga savijauta
Nuovargis ir galvos skausmas yra tik keli simptomai, kuriais skundžiasi žmonės. Ivan Aleksic/Unsplash nuotrauka

Kiekvienas mūsų savo organizmą gali išvalyti nuo vakcinos baltymo

Pastaruoju metu vis daugėjant informacijos apie vakcinos spyglio baltymo poveikį žmogaus organizmui, vis daugiau vakcinuotų piliečių siekia detoksikuoti savo organizmą.

Tokiam išsivalymui naudojama aibė priemonių, tačiau natūralios medicinos šalininkai ir sveikuoliai ragina atsigręžti į gamtą ir pasitelkti arbatžoles, natūraliais vitaminais prisotintus maisto produktus.

Siekiant išvalyti organizmą nuo toksiško baltymo, ekspertai dažniausiai rekomenduoja šias medžiagas:

  • Vitaminą C;
  • Pušų spyglių arbatą;
  • Natokinazės fermentą;
  • Vitaminą D;
  • NAC aminorūgštį;
  • Antiparazitinį vaistą „Ivermektiną“;
  • Juodgrūdes (Nigella) sėklas;
  • Maisto papildą „Kvercetiną“;
  • Cinką;
  • Magnį;
  • Kurkuminą;
  • Pienių ekstraktą.
Siekiant dar greitesnio detoksikacijos proceso rekomenduoja išmėginti šilumos terapiją, pavyzdžiui, dažniau apsilankyti saunose ir pirtyse, pasimėgauti karšta vonia ar tiesiog, praustis po kiek šiltesniu dušu.

Žinoma,nusprendus pradėti vartoti vitaminus, maisto papildus ar tiesiog vaistinius preparatus, rekomenduojama pasitarti su informuotu specialistu, šeimos gydytoju ar vaistininku, įsitikinti kokių medžiagų organizmui trūksta. Tik taip galima išvengti dar didesnio kūno užterštumo.