Meilės reikalai Paryžiaus olimpiadoje: 7 piršlybos ir sidabrinis medalis mainais į šunį

Nuomonės, SportasMiglė Tumaitė
Suprasti akimirksniu
Olimpinės žaidynės
Meilės reikalai Paryžiuje: 7 santuokos ir sidabrinis medalis mainais į šunį - taip pigiai? Julio Hernandez/Unsplash nuotrauka.

Paryžiaus olimpinėse žaidynėse pateikti 7 pasiūlymai – ne pigiausių bulvių, žinoma

Keli sportininkai 2024 m. vasaros olimpines žaidynes žymi su kitokia įranga – sužadėtuvių žiedais!

Paryžiaus olimpinėse žaidynėse iš tiesų tvyro meilė, ir tam yra svarių įrodymų: be daugybės sportininkų porų, besibūriuojančių aplink olimpines žaidynes, tarptautinio sporto renginio metu įvyko dar ir sužadėtuvės[1]. Ir netgi kelios. O ką – žaidynių kaimelio iniciatyva vienyti tautas ir stresas pasirodymų metu reikalauja nuleisti garą.

Nuo pasiūlymo sužadėtuvėms olimpiniame kaimelyje iki badmintono meilės istorijos – susipažinkime su olimpiečiais, kurie per 2024 m. vasaros olimpines žaidynes, vykusias meilės mieste, savo santykius perkėlė į kitą lygį – gal netgi į aukštutinį Eifelį.

Vienas jų – amerikiečių irkluotojas Justin Best, padvigubinęs pergalių skaičių būdamas 2024 m. olimpinėse žaidynėse. Pastarasis pirmą kartą per 60 metų parsivežė namo JAV komandos auksą šioje disciplinoje ir susižadėjo su savo mergina Lainey Duncan. Rugpjūčio 5 d. tiesioginiame eteryje laidoje „Today“ sportininkas, šeimos narių akivaizdoje, laikydamas 2 738 geltonas rožes – simbolį kiekvienos dienos, kai jiedu visus metus palaikė bendravimą virtualiu būdu – uždavė lemiamą klausimą.

Sekanti meilę liudijanti istorija yra apie Payton Otterdahl ir Maddy Nilles, susižadėjusius prie Eifelio bokšto. JAV rutulio stūmikas P. Otterdahl, rugpjūčio 3 d. rutulio stūmimo varžybose užėmęs ketvirtąją vietą, kitą dieną prie Eifelio bokšto pasiūlė savo merginai tekėti. Instagrame vyrukas pasidalijo mielomis progą liudijančiomis nuotraukomis, kuriose jis įteikia P. Nilles žiedą ir ją pabučiuoja.

Dar prieš pirmajam kamuoliukui paliečiant aikštelę, Argentinos lauko ledo ritulininkė Maria Campoy iš olimpinių žaidynių išvyks su netikėtu prizu – sužadėtuvių žiedu nuo savo vaikino, rankininko Pablo Simonet. Taip nutiko Argentinos rinktinės rankinio ir lauko ledo ritulio komandai susibūrus bendrai nuotraukai, P. Simonet paprašius M. Campoy už jo tekėti.

Likus trejiems metams iki Sarah Steyaert ir buriuotojos Charlotte Picon atvykimo į žaidynes, jos su savo partneriais nutarė, jog susižadės, jei parveš namo aukso arba sidabro medalį. Nepaisant to, kad laimėjo bronzą, abiejų vaikinai laukė jų krante su žiedais. Žinoma, pagal sandorį – jos turėjo pasakyti „taip“.

Nors prancūzė Alice Finot 3000 m bėgimo su kliūtimis rungtyje medalio neužsitikrino, ji iš varžybų išėjo susižadėjusi. Pagerinusi Europos rekordą – 8:58,67 min. – ši pribėgo prie savo vaikino, ispanų triatlonininko Bruno Martinez Bargiel, ir atsiklaupė ant vieno kelio laikydama ženklelį su užrašu „Meilė yra Paryžiuje“.

Po to, kai rugpjūčio 2 d. Huang Yaqiong iškovojo aukso medalį badmintono mišrių dvejetų varžybose, jos olimpinės rinktinės draugas turėjo jai dar vieną staigmeną. Vyrų dvejetų varžybų žaidėjas Liu Yuchen įteikė Huang gėlių puokštę ir atsiklaupęs ant vieno kelio pasipiršo jai žiūrovų akivaizdoje.

Piršlybos
Paryžiaus olimpinėse žaidynėse pateikti 6 pasiūlymai – ne pigiausių bulvių, žinoma. Youtube stop kadras.

Nors apačioje esanti fotografija netikra, tai puikus įrodymas, kad, ko jau ko, žmonėms išmonės tikrai nestinga.

Olimpinių žaidynių simboliai
Išmonės žmonėms tikrai nestinga. Ekrano nuotrauka.

Vestuvinio žiedo paieškos Senos upės dugne – taigi romantiška

32 metų Italijos šuolininkas į aukštį Gianmarco Tamberi per Paryžiaus olimpinių žaidynių atidarymo ceremoniją pametęs vestuvinį žiedą, žmonos atsiprašė[2]. Pasaulio čempionas mojavo Italijos vėliava, kai Senos upe plaukė laivas su sportininkais – ir žiūri, žiedo ant piršto nebėra.
„Atsiprašau, mano meile, labai atsiprašau“, – rašė jis žinutėje, skirtoje žmonai Chiara Bontempi Tamberi. Sportininkas dėl šios nelaimės savęs nekaltino – labiau nenumaldomą entuziazmą.

Lyg pasiteisindamas vyras šmaikštavo, esą nebūtų galėjęs įsivaizduoti geresnės vietos juvelyrinio dirbinio praradimui, kadangi žiedas amžinai liks meilės miesto upės vagoje. Jo manymu, idiliška nesėkmė galėtų pasigvelbti ir žmonos žiedą – tuomet jie amžinai bus kartu ir bus dar vienas pretekstas atnaujinti įžadus.

„Tik tu galėjai tai paversti kažkuo romantišku“, – po vyro atsiprašymu rašė C. Bontempi.

Anksčiau sportininkas pateko į 2020 m. Tokijo olimpinių žaidynių antraštes, kai pasidalijo šuolio į aukštį aukso medalį su Kataro atstovu Mutazu Essa Barshimu. Abu jie nusprendė neperžengti 2,37 m įveiktos kartelės. G. Tamberi taip pat sulaukė dėmesio dėl to, jog nuo 2011 m. varžybų metu pusiau nuskusta barzda yra jo įvaizdžio detalė.

Olimpinių žaidynių dalyvis
Vestuvinio žiedo paieškos Senos upės dugne – taigi romantiška. Youtube stop kadras.

Šaulio Yusuf Dikec sidabrinis medalis mainais į buvusios žmonos šunį

Turkijos šaulys Yusuf Dikec, iškovojęs olimpinį sidabro medalį, atsidūrė daugybės gandų epicentre[3].

Viename socialinio tinklo feisbuko puslapyje buvo paskelbta tariama „kilmės istorija“, kurioje teigiama, neva jis yra buvęs mechanikas, kuris pasaulinę šlovę kaip šaulys pelnė po audringų skyrybų. Įraše buvo paskelbta Y. Dikec nuotrauka, prie kurios pridėtas užrašas: „Sharon, jei tai žiūri, noriu susigrąžinti savo šunį.“

Šaudymo asas tapo miesto puošmena po to, kai olimpinėse žaidynėse iškovojo sidabro medalį 10 m pneumatinio pistoleto mišrių komandinių varžybų rungtyje. Nuotraukos, kuriose užfiksuotas į taikinį susikoncentravęs turkų „žudikas“ su įtemptu žvilgsniu, paplito po to, kai buvo nustatyta, kad jis nenaudojo apsauginių akinių ar specialių lęšių. Nepaisant sportininko išskirtinumo ir, kaip spėjama, stipraus charakterio, minėta istorija apie augintinį, regis, spekuliatyvi klastotė. 

Šaulys - olimpinių žaidynių dalyvis
Šaulio Yusuf Dikec sidabrinis medalis mainais į buvusios žmonos šunį. Youtube stop kadras.
Y. Dikec pradėjo sportinio šaudymo karjerą 2001 m. po to, kai įstojo į Žandarmerijos generalinę vadavietę kaip seržantas. Patyręs olimpietis yra dalyvavęs 2008, 2012, 2016 ir 2020 m. žaidynėse. Tai, kad vyro asmeninių santykių statusas šiuo metu nežinomas, greičiausiai paskatino ne visai tikslias kalbas ir jo šmaikščių pasisakymų interpretacijas.

Nepaisant to, Y. Dikec savo pergalę atšventė instagramo tinkle darydamas nuotrauką, kurioje jo komandos draugas Sevval Ilayda Tarhan pavaizduotas po Eifelio bokštu. Savo įraše jis išsireiškė:

„Be galo didžiuojuosi, jog savo šaliai, kurioje gyvena 85 mln. žmonių, palaikančių mus savo maldomis, iškovojau pirmąjį olimpinį medalį respublikos istorijoje. Šis medalis skirtas TURKIJOS RESPUBLIKAI“.

Diskusijų laviną sukėlęs sportininkas domisi ir kitais pasauliui aktualiais dalykais, nevengdamas užduoti klausimų ir pačiam Elonui Muskui. „Kaip dėl robotų olimpinėse žaidynėse?“, – domėjosi šaulys.

Y. Dikec kreipėsi į X, (buvusį Twitter), kad paklaustų Elono Musko, ar jis įsivaizduoja robotus, metaforiškai tariant, „su rankomis kišenėse“, ateityje dalyvaujančius olimpinėse šaudymo varžybose. Šaulys netgi išsiuntė E. Muskui kvietimą, siūlydamas surengti diskusiją apie robotus olimpinėse žaidynėse Stambule.

E. Muskas, kuris gyrė šaulį, savo ruožtu, atsakė teigiamai. Jis taip pat atskleidė, esą planuoja apsilankyti Turkijos sostinėje Stambule.