Suprasti akimirksniu
  • Veidrodžio, kaip geriausio draugo, privalumai
  • Pajuokaukite su savimi ir nebijokite atrodyti kvailai
  • Keli patarimai, kaip paversti veidrodį geriausiu savo draugu
Šaltiniai
Mergina žiūri į veidrodį
Išmokite mylėti save... veidrodyje. Parašykite sau meilės laišką ant jo. Ir pamatysite, kaip nejučia susikursite sau mielą ir jus mylintį sąjungininką. Andrea Piacquadio / Pexels nuotrauka

Veidrodžio, kaip geriausio draugo, privalumai

Moterys, prisipažinkime pačios sau, jog, kad ir kaip besistengtume, savo figūra vis tiek nebūsime patenkintos iki galo, o draugės ar kokios nuomonės formuotojos liemuo visada bus liaunesnis ir grakštesnis nei mūsiškis. Nesisielokit, vien jau žinojimas, kad visos „kenčiame“ nuo panašių minčių, naštą turėtų palengvinti, o jei dar žinosite kelis triukus, kaip susidraugauti su veidrodžiu, žiūrėkite, artėjanti vasara apskritai nušvis kitomis spalvomis.

Tai, kad veidrodis gali būti geriausias jūsų draugas, turi savo privalumų. Pirma, jūs visada turite su kuo pasikalbėti. Nesvarbu, koks paros metas, jūsų veidrodis visada yra šalia jūsų. Be to, veidrodžiai gali padėti išlaikyti motyvaciją ir siekti savo tikslų[1].

Tačiau dažniausiai susidraugauti su veidrodžiu mums trukdo ne jis pats ir jo iškreiptas vaizdas, bet priežastys, slypinčios mūsų galvose. Na štai, pavyzdžiui, kiekvienas mato save veidrodyje ryte. Tiesa, kaskart pamačius save veidrodyje, jausmas gali būti vis kitoks, priklausomai nuo emocinės būsenos ir savigarbos lygio. Bet kada paskutinį kartą žiūrėjote į veidrodį ir matėte draugą, o ne kritiką ir teisėją? Tai padaryti gali būti sunku. Bet jei praktikuojate meilę sau ir laikotės kelių sveikų įsitikinimų, tai padaryti yra daugiau nei įmanoma.

Tarkim, pabandykite pasakyti sau ką nors, kas priverstų jus jaustis galingesniu, panašesniu į geriausią savo versiją. Nesakykite „aš gražus, aš gražus“, nes tai reiškia, kad arba toks nesate, arba kad tai pirmiausia būtų jūsų pagrindinė dorybė. Vietoj to pasakykite: „Aš esu stiprus, pasitikiu savimi, šiandien išnaudosiu viską, kas geriausia“. Tai galima patirti praktiškai. Ir turėdami tai mintyse, greičiausiai pritaikysite šias dorybes vėliau.

Pajuokaukite su savimi ir nebijokite atrodyti kvailai

Priimkite visus savo trūkumus, kuriuos tik galite pamatyti. Svarbiausia – be jokių „jei“ ir „bet“. Tai ne tik padeda pajusti dėkingumą už tai, kas šiuo metu esate, bet ir gali leisti galvoti apie sveikesnes, konstruktyvesnes priemones, įvertinti savo pastebėtus trūkumus.

Pavyzdžiui, užuot įsigiję geriausius dantų implantus dėl nepasitenkinimo savo šypsena, geriau tai darykite su žinojimu, kad tai padės išryškinti gražią šypseną. Tai skamba kaip savęs apgaudinėjimas, tačiau nustebsite, kaip tai gali būti veiksminga ir padės jums tapti malonesniems sau bei įvertinti jau turimą vertę.

Nebijokite atrodyti kvailai. Krėskit kvailystes, kaip pavyzdžiui, sunerkite iš pirštų ginklą ar išsivėpkite kvailai. Tai jums gali būti naudinga. Žiūrint į veidrodį labai lengva tapti niūriam ir rimtam. Pajuokaukite su savimi niekam nematant. Nebijokite atrodyti kvailai, tai ir yra esmė! Kai tai padarysite, galite padaryti patį konstruktyviausią dalyką, o tai reiškia, kad į save žiūrite ne taip rimtai[2].

Keli patarimai, kaip paversti veidrodį geriausiu savo draugu

  • Visų pirma, išmokite mylėti save... veidrodyje. Parašykite sau meilės laišką ant jo. Ir pamatysite, kaip nejučia susikursite sau mielą ir jus mylintį sąjungininką. O užrašai ar net eilėraščiai (jei veidrodis didelis) taps nepastebimi, tačiau būdami ten, vis tiek spinduliuos Jums gerą energiją ir pasitikėjimą savimi.
  • Raskite jums patinkantį veidrodį. Visiškai nesvarbu, kurioje vietoje. Tai gali būti jūsų vonios veidrodis arba netgi jūsų atspindys daiktuose, kurie yra jūsų namuose (pavyzdžiui, lange). Labai rekomenduojama susirasti jums patinkantį veidrodį. Gali būti, kad veidrodžio rėmas priverčia nusišypsoti arba ką nors jums reiškia. O gal pats veidrodis yra toks gražus, kad jums patinka stovėti priešais jį!
  • Pažiūrėkite sau į akis. Siekiant taikos su savimi, tam didelę įtaką daro žiūrėjimas sau į akis. Tai ne visada lengva padaryti, tiesa?
  • Autoportretų fotografavimą veidrodyje paverskite ritualu. Kartais veidrodinių autoportretų fotografavimo temos ar fokusavimo kūrimas gali būti labai galingas. Tai gali būti autoportreto fotografavimas vonios kambario veidrodyje kiekvieną rytą, kad pamatytumėte save, arba galite kiekvieną savaitę ant veidrodžio užrašyti skirtingą meilės raštelį ir su juo pasidaryti asmenukę.
  • Pasirinkite draugauti su žmogumi veidrodyje. Tai yra kažkas, į ką mes gilinamės, kurdami savo santykius ne tik su kūniškumu, kurį matome veidrodyje ar nuotraukoje, bet ir panaudodami tai kaip duris į didesnę meilę sau. Kai per fotoaparatą ar veidrodį susitaikome su savimi, tiesa ta, kad turime pasirinkti keistis ir pradėti matyti save kitaip. Galbūt atrodys, jog tai tikrai neįmanoma, bet lėtai, užtikrintai, moteris veidrodyje nebesijaus jūsų prieše ir ji, ir jūs įsipareigojote sudaryti taiką, net jei išgyvenate sunkias dienas. Dabar esate sąjungininkės[3].
avatar
done
Rusnė Žiedelė
Žurnalistas (-ė)
Šaltiniai
1.arrow_upward
Friendshipsy.com. Mirror Is My Best Friend Quotes Friendshipsy
2.arrow_upward
Lifestyle. How To Look In The Mirror And See A Friend Nourish Your Glow
3.arrow_upward
Vivienne. MAKING FRIENDS WITH OUR MIRROR www.viviennemcmasterphotography.com