E. Muskas stojo į kovą prieš K. Schwabą

Nuomonės, Pasaulis, TeorijosG. B.
Suprasti akimirksniu
Pasaulio ekonomikos forumas
Pasaulio ekonomikos forumo galia yra milžiniška. Evangeline Shaw/Unsplash nuotrauka

Pasaulio ekonomikos forumo idėjos – galingųjų sąmokslas?

Pasaulio ekonomikos forumas jau seniai yra pagrįstai kritikuojamas dėl pasaulinės nelygybės ir elitistinės įtakos, o dalis įvairių teorijų šalininkų teigia, kad forumas yra atsakingas dėl pačių svarbiausių valdžios svertų kontrolės.

Kai kurie net kaltina jį naudojantis COVID-19 pandemija ar net ją organizuojant, taip esą siekiant pertvarkyti visuomenę tarptautinių korporacijų ir kairiojo pasaulinio elito naudai, įgyvendinant projektą, vadinamą „Didžiuoju persitvarkymu“.

„Didysis persitvarkymas“ apima daug dalykų, nuo geopolitinių problemų, iki ekonominės bei socialinės sistemos pagrindų. Tačiau būtent tokie migloti teiginiai apie pasaulio santvarkos pokyčius duoda pakankamai peno diskusijoms apie pavojingus elitistinės pasaulio grupės planus.

Ne ką mažiau kontraversiškai vertinamas yra ne tik pats Pasaulio ekonomikos forumas, bet ir jo įkūrėjas Klausas Schwabas. Su juo ir jo valdomomis organizacijomis siejamas ištisas būrys pasaulio įtakingųjų: nuo prezidentų ar premjerų, iki stambiausių korporacijų vadovų.

Sąsajų su K. Schwabu nestokoja ir turtingiausias pasaulio žmogus Elonas Muskas. Šis, pastaruoju metu regis vis dažniau pasisako prieš K. Schwabo filosofiją.

Pasaulio ekonomikos forumo galia yra milžiniška

Jutubo platformoje „Elon Musk Live“ kanale neseniai patalpintas vaizdo įrašas nagrinėja K. Schwabo „Didžiojo persitvarkymo“ idėją ir tai, kad E. Muskas galimai bando atskleisti tiesą ir padėti mums įžvelgti oligarchų melą ir nesąžiningumą. 

Pirmiausia pabrėžiama Pasaulio ekonomikos forumo galia. Jei asmuo ar įmonė nesilaiko Pasaulio Ekonomikos forumo darbotvarkės, jam viskas pasisuka į blogąją pusę. Pavyzdžiui, „S&P 500“ išmetė „Tesla“ iš savo ESG indekso, kai ji atliko metinį atnaujinimą. 

Po pastarojo žingsnio E. Muskas tviteryje išvadino pasaulinę reitingų agentūrą sukčiais, kuriais ginkluojasi netikri socialinio teisingumo kovotojai.

Kadangi Amerika buvo užklupta netikėtai ir pamažu įtraukta į korporacijų valdomą pasaulį, dabar daugelis mano, kad jau per vėlu priešintis oligarchams iš Pasaulio Ekonomikos Forumo, nes jie yra pasaulio ekonomikos ir politikos lyderių elitas, manantys, kad žino, kas geriausia yra visiems ir laikantys save gelbėtojais, turinčiais apsaugoti likusius nuo mūsų pačių trumparegiškumo.

Jie perka informaciją ir žinias, dominuodami pasaulio svertuose, strategiškai įsigydami tokias įtakingas organizacijas kaip Jungtinių Tautų Organizacija, Pasaulio Sveikatos Organizacija, NIH, NATO ir daugybę trijų raidžių organizacijų, tokių kaip NSA, FDA ir CŽV. 

Jungtinės Tautos, organizacija, sukurta remiantis vienybės idėja, patyliukais virto viešojo ir privačiojo sektorių partneryste, suteikiančia tarptautinėms korporacijoms teisę dalyvauti pasaulio valdyme. Ši kelių asmenų grupė yra pagrindiniai pasaulio politikai, bankininkai, verslininkai ir biurokratai, mėginantys sukurti, kaip jie vadina, teisingą ir labiau klestinčią ateitį.

„Didžiojo persitvarkymo“ mastas yra platus, jis apima klimato kaitą, darbo technologijų ateitį, tarptautinį saugumą, darbo vietas ir aplinkosaugos politiką. O K. Schwabo vizijoje suvereni valstybė tapo atgyvena ir jos nebepakanka vis sudėtingesnėms pasaulinėms krizėms įveikti. Tačiau jų plane šiek tiek trūksta nuoseklumo ir jis yra grėsmingesnis nei gali pasirodyti iš pradžių.

Vyriausybės nustumiamos į šalį, panaikinant demokratines institucijas, nes pasaulinių sprendimų priėmimo procese dalyvauja nerinkti, suinteresuoti asmenys.

Nors K. Schwabas ir jo forumas skelbia „Didįjį persitvarkymą“ kaip problemų sprendimą, mes visi sumokėsime kainą, nes oligarchai bandys pertvarkyti ekonomiką ir visuomenę savo naudai.

E. Muskas vis dažniau nevengia kritikos elito grupei

Tačiau net ir tobuliausi nusikaltimai negali vykti be kliūčių. Galima manyti, kad Pasaulio ekonomikos forumas neapskaičiavo, kad atsiras toks žmogus kaip E. Muskas. E. Musko tviterio įsigijimas pridarė įtrūkimų Pasaulio ekonomikos forumo šarvuose.

Tviterio įsigijimas sulaukė aršiausių jo kritikų ir pagrindinės žiniasklaidos susirūpinimo bei įvairiausių kaltinimų, tačiau jie pamiršo, kad Jeffui Bezosui priklauso „Washington Post“, o Rupertui Murdochui „Fox Networks“. Jie taip pat, regis, patogiai pamiršo Billo Gateso „pogrindinę“ veiklą, finansuojant tokias žiniasklaidos priemones kaip CNN, NBC, PBS, „Al Jazeera“, BBC, „The Atlantic“, „Daily Telegraph“, „Le Monde“ ir „El Pais“, 319mln. dolerių.

Juos erzina ne E. Musko ketinimai, susiję su pirkiniu, o tai, kad jis užspaudė jų žiniasklaidos dominavimą ir įgavo svertus oligarchų kontrolei. Įsigijus šį turtą, bus atskleistas visas melas, kuris buvo slepiamas po dezinformacijos sluoksniais, nes vis daugiau žmonių sužinos apie sufabrikuotą pandemiją, iš PEF plintančią šalių vyriausybių kontrolę bei „Didįjį persitvarkymą“.

Akivaizdžiai matyti, kad E. Muskas buvo atleistas nuo Pasaulio ekonomikos forumo „Didžiojo persitvarkymo“, nes pagrindinė žiniasklaida bando jį priskirti prie ekstremistų ir sociopatų. Tačiau jis toks nėra. Sociopatai yra įgudę, mėgstami, populiarūs ir charizmatiški asmenys, gebantys įgyti pasitikėjimą ir apgauti beveik visus, nuo plačiosios visuomenės iki policijos pareigūnų. 

Puikūs to pavyzdžiai yra Justinas Trudeau, Joe Bidenas ir Borisas Johnsonas. Jie nuolat papūgauja tas pačias PEF „build back better“ kalbas. Sociopatas trokšta valdžios ir dominavimo, o tai aiškiai parodė Klausas Schwabas, paskelbęs, kad ateitis ne šiaip sau ateina. Ateitį neva kuria galinga bendruomenė, esanti Pasaulio ekonomikos forumo salėje.

Sociopatas negailestingai siekia savo tikslų. Tai rodo nesėkmingi bandymai už milijardus dolerių parduoti „Tesla“ akcijas ir taip priversti E. Muską bankrutuoti, po to, kai šis pasisakė prieš jų darbotvarkę. Kaip žmogui, kuris tikriausiai turi Aspergerio sindromą, E. Muskui būtų sunku pasižymėti bet kuria iš šių savybių.

Aspergerio sindromą turintys žmonės paprastai būna socialiai nerangūs, todėl jiems sudėtinga gerai pasirodyti socialinėse situacijose ir apskritai tapti mėgstamais. Paprastai jiems gerai sekasi valdyti techniką ir dirbti su skaičiais mainais į socialinius įgūdžius, kitaip nei tokie kaip K. Schwabas, Tony Fauci ir B. Gatesas.

Jei jums sunku patikėti, kad kelių elitinių žmonių grupė bando priimti sprendimus už visą žmoniją be jos sutikimo, pats metas prisiminti, kad kai kurie įtakingiausi pasaulio žmonės ir jaunieji lyderiai susitapatina su K. Schwabu, jo forumu ir jo darbotvarke.
Pasaulio ekonomikos forumas
Pasaulio ekonomikos forumo galingieji atsakingi už pavojų žmonijai. Evangeline Shaw/Unsplash nuotrauka

Įrodymai prieš Pasaulio ekonomikos forumą – nenuginčijami

Aukščiausio lygio teisininkai surinko tūkstančius mokslinių įrodymų, patvirtinančių K. Schwabo ir Pasaulio ekonomikos forumo nusikaltimus žmonijai. Tačiau jis vis dar išlieka vienos iš įtakingiausių pasaulinių organizacijų vadovu.

Tai tie patys žmonės, kurie įgyvendino drakoniškas priemones, kad sustabdytų kažką, kas egzistuoja tik T. Fauci pasaulyje, nors žinojo, kad „lockdown’ai“ turės šalutinių pasekmių ekonomikai ir moksleiviams. Tos priemonės išstūmė smulkiąsias įmones ir suteikė daugiau erdvės tarptautinėms korporacijoms. Tad nieko keisto, kad didžioji žiniasklaida bandys jus įtikinti, kad E. Musko įsigytas tviteris yra blogis bei kaltins kitas jo įmones sunkiais nusikaltimais.

Prisiminkite, kad tai yra tos pačios naujienų agentūros, kurios stojo korporacijų pusėn, informuodamos visuomenę, kad vakcinos yra saugios, neturinčios sunkių šalutinių poveikių, pavyzdžiui, širdies smūgio. Tai buvo tos pačios B. Gateso apmokamos žiniasklaidos priemonės, kurios stūmė „Remdesivir“ kaip svarbiausią vaistą nuo COVID, o JAV maisto ir vaistų administracija patvirtino šį vaistą, neatsižvelgdama į nesėkmingus bandomuosius tyrimus ir ekspertų grupės ataskaitas.

Jei vis dar tikite viskuo, ką apie E. Muską rašo didžioji žiniasklaida, paklausykite gydytojų Džordžo, Fareedo ir Briano Tysono, kurie pigiu vaistu „Ivermektinu“, kuris buvo pripažintas tinkamu tik gyvūnams, gydo kiekvieną COVID ligonį ir taip jau išgelbėjo daugiau nei 10 000 gyvybių.

Užuot sulaukę pagyrimo už savo pastangas, jų klinikiniai tyrimai buvo cenzūruojami, kėsinantis į jų reputaciją ir medicinos licenciją. B. Tysonui buvo uždrausta naudotis tviteriu ir feisbuku už tai, kad jis pasisakė už ankstyvą COVID gydymą, o jų paskelbti vaizdo įrašai buvo pašalinti iš jutubo.

Jie pasmerkė T. Fauci komentarus, kad nėra ankstyvo pacientų gydymo nuo COVID. Jie taip pat pridūrė, kad T. Fauci yra pagarsėjęs tuo, kad dažnai nuvertiną veiksmingą gydymą, teikdamas pirmenybę metodams, iš kurių uždirbami pinigai. Ši žinia pagaliau tampa girdima ir įsisavinama.

Kai E. Muskas kaltinamas trukdymu laisvam žodžiui, paklauskite jų, ar feisbuke ir instagrame palankiai priima priešingus požiūrius arba leidžia naujienų kanalams kvestionuoti vyriausybės ir kitų įtakingų žmonių politiką ir veiksmus.

Tuo tarpu E. Muskas net ir griežčiausius savo kritikus kviečia pasilikti tviteryje, nes mano, kad būtent tai reiškia žodžio laisvę.
E. Muskas
E. Muskas nevengia kritikos pasaulio galingųjų elitui. Austin Ramsey/Unsplash nuotrauka

E. Muskas: gelbėtojas ar tiesiog geras aktorius?

Kaip ir kiekviena visuomenėje žinoma figūra, pats E. Muskas neapsieina be kontraversijų. Jei vieni jį mato kaip laisvos kalbos šauklį ir kovotoją prieš elitą, kiti į jį žvelgia kaip į lygiai tokį patį elito atstovą, kuris geba sukurti masėms norimą matyti įvaizdį.

E. Muskas kaip ir kiti pavojingai išrinktieji filantropų milijardierių klubo nariai subsidijavo ir investavo į bendroves ir fondus, kurie vykdo pažangių dirbtinio intelekto biotechnologijų mokslinius tyrimus. B. Gatesas yra „Microsoft“ įkūrėjas ir daugelio farmacijos bendrovių investuotojas, ne kartą perspėjęs pasaulį dėl bioteroristinio išpuolio pavojaus.

K. Schwabas, Pasaulio ekonomikos forumo įkūrėjas, viešai teigia, kad biotechnologinė ateitis jau užprogramuota, o piliečiai nieko neturės ir bus laimingi.

E. Muskas kalba apie žodžio laisvę, tuo pat metu žvalgydamasis į Marso užkariavimą ir kurdamas robotus humanoidu.

Trumpai tariant, šie naujieji „filantropai“ savo piniginėmis investicijomis daro spaudimą organizacijoms ir valstybėms, politiniam ir ekonominiam elitui, taip pat žiniasklaidai, ir svarbiausia, visuomenei.

E. Muskas taip pat buvo Pasaulio ekonomikos forumo dalimi

Į viešumą iškeliant vis daugiau problematiško ir mums visiems pavojingo pasaulio elito elgesio pavyzdžių, paties E. Musko ryšiai su galingaisiais yra subtiliai panaikinami.

2008 m. E. Muskas buvo Pasaulio ekonomikos forumo jaunasis pasaulio lyderis. Nors E. Muskas pasiryžęs pašalinti šią informaciją iš interneto, faktas, kad jis kadaise buvo susijęs su šia organizacija, neturėtų stebinti net ir didžiausių jo fanų.

Yra manančių, jog E. Muskas pritaria daugeliui K. Schwabo tikslų. Nors kitaip nei kiti milijardieriai ir jaunieji pasaulio lyderiai E. Muskas nėra pasirodęs Davose ir nėra leidęsis fotografuojamas kartu su K. Schwabu, įrodymų, leidžiančių manyti, kad E. Muskas vis dar yra tvirtai įsitvirtinęs organizacijos viduje, netrūksta.

E. Muskas dalyvavo dideliame privačiame susirinkime, kurį Vajominge surengė Atstovų Rūmų mažumos lyderis Kevinas McCarthy. K. McCarthy buvo pristatytas kaip mūsų laikų Tomas Edisonas, o E. Muskas tuomet net pareiškė, kad respublikonų partijai reikia atsisakyti krikščioniškos moralės.

Be to, E. Muskas teigė, kad respublikonai turėtų laikytis atokiau nuo žmonių miegamųjų, o demokratai ‒ atokiau nuo žmonių piniginių. Jis taip pat bandė nutraukti Donaldo Trumpo įtaką respublikonų partijoje, ragindamas Floridos gubernatorių Roną DeSantisą 2024 m. kandidatuoti į prezidentus.

Anot visą gyvenimą demokratų rinkėju buvusio E. Musko, dabar jis perėjo į dešinę pusę po to, kai demokratai tapo susiskaldymo ir neapykantos partija. Nors sunku nesutikti su E. Musko šiuolaikinės demokratų partijos analize, jis pats vis dėlto laikosi daugelio pažiūrų, kurios kelia didelių abejonių ir nė iš tolo nesiderina su konservatyvia mąstysena.

Pavyzdžiui, renginyje Vajominge jis teigė, kad respublikonai turi pripažinti masinę imigraciją, atviras sienas ir būti geranoriškesni nelegaliems imigrantams. Kalbant apie kontekstą, reikia pasakyti, kad E. Muskas kalbėjo tuo metu, kai per JAV pietinę sieną plūdo viena po kitos nelegalių imigrantų bangos.

Dalis įvairių teorijų šalininkų E. Muską mato ne tik kaip visuomenės gynėją, bet ir kaip populistą, kuris flirtuoja tiek su demokratais, tiek su respublikonais, tiek su sąmokslininkų bendruomene, taip siekdamas pasipildyti savo ir taip milžiniškus turtus.