Genderizmo apologetai nebestabdo- JK vaikai į mokyklas eis su neutraliomis lyčiai aprangomis
Kol Lietuvoje netyla ginčai dėl to ar gyvenimo įgūdžių programa tikrai seksualizuoja vaikus bei skatina juos domėtis menama lyčių įvairove, užsiimti masturbacija ir kitokiais savęs pažinimo „žaidimais“, britai šia linkme juda beveik nebestabdydami.
Prasidėjus naujiems mokslo metams dalis ugdymo bei švietimo įstaigų atsisakė tradicinių berniukiškų bei mergaitiškų uniformų ir siūlo vaikams rinktis lyčiai neutralią aprangą.
Ypatingą nerimą kelia tai, kad tokią politiką, leidžiančia vaikams rengtis pagal jų pačių pasirinktą lytinę tapatybę, pasirinko ne tik vidurinės mokyklos, bet ir nemaža dalis pagrindinių, privačių ar net akademinio tipo ugdymo įstaigų.
„George’o Abbot School“ akademijos mokykla Gildforde, teigė, jog sąmoningai vengia įvardinti uniformas pagal lytis, kad visi mokiniai galėtų dėvėti tokius drabužius, su kuriais jie jaučiasi geriausiai arba kurie tiksliausiai atspindi jų lytį (prisiminus, kad, pasak genderistų, lytys gali būti 72, labai būtų įdomu pamatyti tokį uniformų variantų skaičių).
Mokykla aiškino, kad minėtas sprendimas priimtas atsižvelgiant į 2010 m. Lygybės įstatymą, kuris draudžia bet kokią diskriminaciją, įskaitant ir pagal lytį ar genderinį pasirinkimą.
Dabar minėta švietimo įstaiga visiems mokiniams siūlo vienodą patvirtintą drabužių sąrašą, kuriame yra švarkas, kaklaraištis, marškiniai ir kelnės ir (arba) sijonas. Gaila, kad mokykla nepatikslina, kaip yra su apatiniu trikotažu ir sportine apranga, bet, tikėtina, čia vaikams irgi paliekama pasirinkimo laisvė. Kaip ir tualetų bei dušų naudojimosi klausimu…
Mokyklos neįpareigotos priimti lytį keičiančius vaikus, bet vis tiek taip elgiasi
Praėjusiais metais Suela Braverman (Suella Braverman) tuometinė vyriausioji vyriausybės patarėja teisės klausimais ir šalies generalinė prokurorė teigė, kad pagal galiojančius įstatymus mokyklos neturi teisinės pareigos priimti lytį siekiančius pakeisti vaikus.
Nepaisant to, Braitono kolegija, kurioje dieninių studijų studentai per metus už mokslus sumoka 30 000 svarų sterlingų (apie 36 tūkst. eurų), o neakivaizdininkai – 65 000 svarų sterlingų (apie 78 tūkst. eurų), nusprendė panaikinti berniukų bei mergaičių uniformas. Nuo šiol minėtoje įstaigoje yra „uniformos A“ ir „uniformos B“.
A uniformą sudaro balta palaidinė atviru kaklu su sijonu arba kelnėmis, o uniformą B – marškiniai, kaklaraištis, švarkas ir kelnės.
Mokykla teigia, kad nori priimti vaikus, norinčius „sąmoningai ir apgalvotai pasirinkti, kokius drabužius jie dėvės mokykloje, atsižvelgiant į jų lytinę tapatybę“.
Kente veikianti pradinė „Valley Primary School“ teigė, kad „visi vaikai turi vienodas galimybes dėvėti mokyklinę uniformą, nepaisant jų kultūros, rasės, religijos, lyties, negalios, ar gebėjimų“, kas ne visada būna aiškiai išreikšta, o Beaumonto pradinė akademija Hadersfilde tiesiog nurodė, kad jos sąrašas visiems moksleiviams yra vienas ir jie visi dėvi vienodus drabužius.
Lyčiai neutrali ideologija mokyklose jau sulaukė senosios kartos pedagogų kritikos
Į pensiją išėjęs vadovas Krisas Makgovernas (Chris McGovern), draugijos „Už tikrąjį švietimą“ pirmininkas, „Mail on Sunday“ sakė: „Mokyklos prisideda prie vaikų, kurie, eidami į mokyklą, nebežino, kokiai lyčiai priklauso, psichinės sveikatos problemų“.
Reaguodamas į tai, kas vyksta šalyje, jis paragino Vyriausybę kuo skubiau įsikišti. Tačiau tam prieštarauja Nacionalinė švietimo sąjunga, kuri teigia kad „nėra gera praktika priversti mergaites ir berniukus dėvėti skirtingas uniformas“.
Pasak jų, lyties atžvilgiu neutrali ir vienoda politika leidžia studentams „pristatyti save taip, kad jiems būtų patogu ir sudaro sąlygas labiau pasitikėti savimi“, sakoma patarimuose, kaip padėti translytiškumu ir lyčių klausimais besidomintiems studentams.
Tiesa, uniforma yra tik viena iš daugelio dirbtinai sukurtų, su lytimi susijusių problemų, kurias dabar turi spręsti švietimo įstaigos.
Daugeliui jų vadovų teks nuspręsti, ką daryti su tualetais, persirengimo kambariais, dušais ir kokius įvardžius reikia vartoti kreipiantis į dėl savo lyties negalinčius apsispręsti nepilnamečius. Čia dar reikia nepamiršti ir to, jog vieną dieną vaikas gali jaustis berniuku, kitą – mergaite, trečią – drambliuku, ir visai atvejais jo pasirinkimą teks gerbti bei į jį atsižvelgti.
„Portsmouth Education Partnership“ bendradarbiaujanti su visomis regiono mokyklomis, teigia, kad visi mokiniai „turi teisę patekti į tualetą, atitinkantį jų lytinę tapatybę“. Ši pozicija prieš keletą metų jau buvo sulaukusi Anglijoje gyvenančių indusų bei musulmonų kritikos, tačiau, matyt, valdžia nusprendė dar kartą lipti ant to paties grėblio.
„Idealiu atveju mokyklose būtų įrengti vieno tipo tualetai, kuriais galėtų naudotis visi“, – rašoma „Trans inclusion Guidance“.
Beje, prisiminus, kad Lietuva yra labai imli visoms vakarietiškoms pseudovertybėms, visuomenei nesiimant veikti, netrukus to paties galime sulaukti ir mūsų šalies švietimo įstaigose. Juolab kad kaltu dėl priekabiavimo prie pavaldinio pripažinto dabartinio Seimo nario, laisviečio Tomo Vytauto Raskevičiaus svajonėse jau buvo Seimo tualetų sujungimas…