Suprasti akimirksniu
  • D. Kepenis – pirmasis politikas, prabilęs apie galimas skiepų bei 5G pasekmes
  • Didžiausias Lietuvos valstybės rūpestis – piliečių sveikata
  • Taika iškovojama ne karo lauke, o diplomatiniuose pokalbiuose
Šaltiniai
Dainius Kepenis
Dainius Kepenis laidoje „Riba“: numeris vienas katastrofa Lietuvoje – privatizuojama sveikatos sistema. Ekrano nuotrauka.

D. Kepenis – pirmasis politikas, prabilęs apie galimas skiepų bei 5G pasekmes

Dainius Kepenis intriguojančioje pokalbių laidoje nepabūgsta išsakyti savo nuomonę – tiek sveikatos bei imuniteto stiprinimo temomis, tiek nesąžiningų politinių sprendimų atgarsiais – tais, kurie, tam tikrais atvejais, yra skirti žmonėms apkvailinti. Kaip gyventi sveikai, taikiai ir laimingai? Atsakant į klausimus, D. Kepenis traukia į dienos šviesą svarbiausią visų laikų temą – sveikatą.

Skindamas laurus šių dienų medicinai, Valstiečių ir žaliųjų sąjungos narys ant pjedestalo vis tik stato sveikatinimąsi, kuris priklauso nuo mūsų pačių, t. y. tokį, kuris yra paremtas grūdinimusi, sveika mityba, poilsiu, fiziniu aktyvumu ir pozityviu požiūriu į gyvenimą. Tiesa, pastarasis neaplenkia ir energetinių gydymo metodų, tarstelėdamas, esą vakarų medicina smarkiai skiriasi nuo rytų: „Vakarai pjauna ten, kur skauda, o rytai – ieško problemos šaknies“.

Vyras tikina, esą gydomoji medicina su ligoninėms, vaistais, daktarais ir universitetais – viena sritis. Bet yra ir kita – nepriklausoma, o tai reiškia, jog bene 70 proc. ligų yra mūsų pačių rankose. Seimo narys, sveiko gyvenimo būdo atstovas įsitikinęs, kad visuomet reikia pradėti nuo savęs ir požiūrio keitimo. Nepaisant to, kad daugelis žmonių vis dar įpratę malšinti daugelį simptomų išgėrę tabletę, gyvenančių sveikai pamažu taipogi daugėja. Tiesa, daugėja ir kalbančių apie chemtreilų bei elektromagnetinio lauko pavojus – o šios kalbos, anot pašnekovo, tikrai vertos dėmesio.
„Buvau vienas pirmųjų politikų, pradėjusių kalbėti apie galimas skiepų bei 5G pasekmes. Ir po to, kai jau visi pamatė, kad Kepenis buvo teisus, puolusieji nei karto neatsiprašė. <...> Viskas yra grėsmė. Tik klausimas, kiek, kada, kaip, su kuo ir kodėl“, – pripažįsta D. Kepenis.

Tai viena iš priežasčių, dėl ko vyras gajų skiepų klausimą apeina ratu, atkreipdamas dėmesį į tai, jog kai kurios vakciną gaminančios firmos jau pripažino indikacijos pasekmes, susijusias su trombais, uždegimais ir pan.

„Ar jūs bandėte patyrinėti, kaip jaučiasi skiepyti ir neskiepyti žmonės? Kodėl dalis jaunų šeimų nebesusilaukė vaikų?“, – dalijasi pamąstymais D. Kepenis, pridurdamas, esą šiandien mokslas įniko slėpti faktus baiminantis pasirodyti neteisiam.

Didžiausias Lietuvos valstybės rūpestis – piliečių sveikata

Taipogi daug diskutuojama apie vakciną nuo vėžio. D. Kepenis šiuo klausimu dalijasi asmeninėmis žiniomis bei įžvalgomis. 

Aptardamas, ar vakcina nuo vėžio yra realybė, ar vis tik pražūtingas projektas bei naujas pasipelnymo šaltinis, pašnekovas linkęs dvejoti, esą vakcina siejama su didesnėmis problemomis bei šalutiniu poveikiu. Nors tardamas šiuos žodžius pastarasis gali sulaukti atslenkančios pasipiktinimo bangos, farmacija, jo nuomone, lenkia galvą ją finansuojančioms partijoms – ir nei vienu žodžiu apie imunitetą.

Tautiečių kvailinimas, be kita ko, pasireiškia ir kitoje plotmėje. 

Tie, kurie disponuoja galia, neretu atveju naudojasi žmonių neišprusimu ir kvailinimu. Genderizmo idėjų iniciatoriai – vieni iš tų, kurie žaisdami globalistinį pasaulį bando įtraukti į „antžmogišką veiklą“. LGBT+ bendruomenės eitynių palikimas, anot D. Kepenio, negali kišti rankų prie valdžios, nes jeigu prikiš, tuomet visos mūsų šventės bus su vaivorykštės vėliavomis. Kas jau kas, tačiau apie visuomenės gerovę neva galvojama mažiausiai.

„Vien pandemijos finansavimas... Ilgą laiką vyko konkursai, kurie projektai bus finansuojami per pandemiją. Ir nė žodžio apie imunitetą. Kas čia per velniava? Kaip tai pavadinti? Kas tie tikrieji mūsų ponai? Kur pasidėjo gerbiamiausi ponai mokslininkai?“, – neslepia apmaudo pašnekovas. 

Problema, jo manymu, iš tikrųjų glūdi dabartinių valdančiųjų požiūryje. Tai liudija ir šalies sveikatos sistema, persikelianti į privačias rankas.

„Ir čia yra jų tikslas – viską atiduoti į privačias rankas“, – tikina D. Kepenis, pastebėdamas, kad valdančiųjų žvilgsnis yra nukreiptas į tautiečių banko sąskaitas, fiksuojant „augančius jų biudžetus“. Remiantis šia tendencija, pastarieji yra vis dažniau verčiami mokėti už operacijas ir gydymus. Tačiau ką daryti tiems, kurie vos suduria galą su galu – laukti gydymo eilę mėnesių ar pusę metų?

Pirmas valstybės rūpestis yra piliečių sveikata. Bėda, anot D. Kepenio, yra ta, jog „tų piliečių norima prisitraukti iš Afrikos ir Ukrainos, ir tada jiems suteikti teisę balsuoti“.

Į valdžią turi patekti tie, kurie yra susivieniję vardan Lietuvos. Vis dėlto, šiuo metu scenarijus – it vėžys – eina atbulas. 

Taika iškovojama ne karo lauke, o diplomatiniuose pokalbiuose

Ilgą laiką besidomėdamas sveika gyvensena, pašnekovas šią interesų sritį dedikuoja vingiuotai gyvenimo patirčiai, kurios atgarsiais dabar nori pasidalinti su kitais. Tačiau, kaip ir bet kokia sritis, pastaroji reikalauja uolaus nusiteikimo, nukreipto ne tik į save, bet ir į aplinką bei visapusišką jos gerinimą.

D. Kepenis užtikrintas, jog jei remtumėmės holistiniu požiūriu, apjungiančiu judesį, sveiką maistą bei dvasinę ramybę, šiandien gyventume naujoje tikrovėje. Bėda ta, kad valdžia piliečių širdyse linkusi sėti baimę. Ir šiuo metu, kaip žinoma, apčiuopiama nauja jos banga, gąsdinant paukščių gripu ir prieš nosį mojuojant Suomijos vakcinavimo pavyzdžiu. Visgi, pašnekovo nuomone, pandemija (kaip ir visa kita gyvenime) baisiausia tiems, kurie negeba atsirinkti informacijos. 
Apie visą tai ir dar daugiau, žiūrėkite naujame laidos „Riba“ epizode, kurio necenzūruotą, pilną versiją galima rasti tik 77.lt Ugniaus Kiguolio paskyroje.