Suprasti akimirksniu
  • Kanapių ir haliucinogenų agituotojai žino kosminių pinigų šaltinius
  • Šiuolaikinės lyčių ideologijos prieštarauja sveikai logikai 
  • „Riba“ su Ugniumi Kiguoliu kiekvieną penktadienį 19 val.
Šaltiniai
A. Veryga
Aurelijus Veryga laidoje „Riba“: nėra geresnio biznio, kaip investuoti į tai, kas sukelia priklausomybę. Socialinių tinklų įrašas/ekrano nuotrauka

Kanapių ir haliucinogenų agituotojai žino kosminių pinigų šaltinius

Aurelijus Veryga yra politiniuose debatuose ir didžiausiuose kompromatuose suspindintis žmogus. Šį kartą jis atsakys, kaip atrodė ir kam buvo skirtos ribos, suskaldžiusios šeimas ir vertusios ne vieną laukti geresnių laikų beprarandant viltį.

Buvęs sveikatos apsaugos ministras A. Veryga, gydytojas psichiatras, o dabar, tautos sprendimu, ir europarlamentaras, įvedė taisykles ir strategijas pandemijos metu, padalinusias visuomenę į stovyklas, daliai iš jų nejučia priverčiant atmerkti akis. Pašnekovo manymu, griežti sprendimai, paveikę milijonus žmonių, buvo pagrįsti, visgi, jei atsuktų laiką atgal, elgtųsi kiek kitaip.

Daugelis iki šiol kvestionuoja, kur yra riba, skirianti rūpestį visuomene ir griežtus sprendimus, pastarajai dedant judėjimą kaustančius antpečius. Vardindamas sveikatą gerinančius patarimus, politinis veikėjas ryžtasi būti nepopuliariu pareikšdamas nuomonę, esą visuomenė iš dalies pati prisiima atsakomybę eidama nuo vieno daktaro prie kito, skirtingiems specialistams neretai nespėjant įsigilinti į problemos šaknį.

Nepaisant to, kad vyras geba pasidžiaugti pakitusia kultūra Lietuvoje, piliečiams pamažu tampant kultūringesniais, pavyzdžiui, rūkymo specializuotose vietose klausimu, taipogi aptaria dangų temdančias ydas, dangstomas milijardais.

A. Verygos nuomone, nėra geresnio biznio plano, nei investuoti į tai, kas sukelia žmogui priklausomybę. Ir kanapių bei haliucinogeninių preparatų agituotojai apie šį receptą puikiai žino.

Šiuolaikinės lyčių ideologijos prieštarauja sveikai logikai 

Paaugliams dažnai kyla minčių apie savo kūną, ir tai neretai siejama su nemaloniomis patirtimis. Tada pastarieji pradeda manyti, esą pasikeitę ar pasivadinę kitų vardu gyvens laimingai. A. Veryga atsako, jog nors valstybė bando tai legalizuoti, ideologija prieštarauja sveikai logikai. Tokius atvejus pastarasis palygina su pavyzdžiu Jungtinėse Amerikos valstijose, kur vyrai, nuteisti už moterų prievartavimą bei smurtą, pasiskelbia moterimis ir pradeda reikalauti, jog būtų perkelti į moterų kalėjimą.

Pašnekovas atviras: apskritai, pasitikėjimas valdžia važiuoja žemyn, spaudimui sukūrus priešingą efektą. Dar įdomiau, jog homoseksualumas anksčiau buvo traktuojamas kaip liga. Tad šiuolaikinio pasaulio kontekste svarbu įvertinti informacijos piršimo galią ir, reikalui esant, nuo jos atsiriboti.

„Riba“ su Ugniumi Kiguoliu kiekvieną penktadienį 19 val.

Kaip „toli“ nuves 72 lyčių ideologija ir kodėl A. Veryga nenustoja kalbėti apie šio reiškinio grėsmes? Ką pašnekovas mano apie olimpines žaidynes, biologiniams vyrams nugalėjus moteris? Ką diktuoja gyvenimo įgūdžių programa? Kas vyrą paskatino domėtis medicina ir koks jo išskirtinis hobis? Nejaugi vakcinų piršimas iš tikrųjų apnuogino prievartos mechanizmus, o jeigu taip - kiek visa tai nuplovė pinigų? Ar dirbtinas intelektas perims gydytojų darbus?

Nuomonės, kurios atrodo kitokios, negu einamasis naratyvas, vis dažniau iššaukia priešą. Pašnekovas, aptardamas kliūtis, grėsmes ir šalies laimėjimus, tikina: iš užsienio atslenka debesis, ketindamas nulipdyti Lietuvą pagal save. 
Dėmesio, pilna ir necenzūruota laidos „Riba“ versija visuomet prieinama tik 77.lt Ugniaus Kiguolio paskyroje