Suprasti akimirksniu
  • Kartu su 77.lt nuo šiol dar viena laida – „Triušio urvas“, žadanti aštresnių vėjų jūsų mintims
  • V. Jašinskas siūlo pažiūrėti pro rakto skylutę giliau į paslaptis, likusias istorijos paraštėse
  • Kas valdo praeitį, valdo ateitį, o kas valdo dabartį – tas valdo praeitį
Šaltiniai
Laidos pristatymas
Kas valdo šį pasaulį? Atsakymą pateiks kartu su 77 startuojanti laida. Asmeninio archyvo nuotrauka

Kartu su 77.lt nuo šiol dar viena laida – „Triušio urvas“, žadanti aštresnių vėjų jūsų mintims

77.lt, kuri stengiasi atskirti svarbiausius diskursus nuo painiavos, kviečia dar giliau panirti į aktualiausius klausimus ir žada dar daugiau įdomaus turinio. Startuoja nauja laida „Triušio urvas“, skirta tiems, kurie siekia suvokti pasaulį iš esmės. Čia nebus greitų atsakymų ar paviršutiniškų diskusijų – tik bandymas suprasti kas, kaip ir kodėl.

„Triušio urvas“ nagrinėja ribą tarp to, ką matome, kas mums pateikiama kaip tiesa, ir to, kas slypi giliau. Kas valdo šį pasaulį? Kas stovi už pandemijų, karinių konfliktų ar informacinių manipuliacijų? Ar galime atpažinti priemones, kuriomis keičiamas mūsų požiūris, ir rasti būdų atsispirti jų įtakai?

Galbūt iš tiesų turėtume pasiknaisioti, kas gi sėdi už pasaulio valdymo vairo?

V. Jašinskas siūlo pažiūrėti pro rakto skylutę giliau į paslaptis, likusias istorijos paraštėse

Pasak Viktoro Jašinsko, pasaulį valdo trys pagrindinės jėgos: finansai, ideologija ir karinė galia.

„Norite sužinoti, kas iš tikrųjų valdo? Pažiūrėkite, kur telkiasi didžiausi turtai, kokios idėjos valdo mases ir kur sutelktos ginkluotosios pajėgos.“

Šie trys centrai, anot V. Jašinsko, sudaro galios trikampį, kuris valdo pasaulį. Sąmokslo teorija? Galbūt. Bet, 77 primena daug kartų įrodytą tiesą - tai, kas vakar atrodė sąmokslas, šiandien gali būti tiesa.

Istorijos klystkeliais, per faktų prizmę kartu su Viktoru rasite daugybę atsakymų, bet pažadame, jei žiūrėsite atidžiai, naujų klausimų kils nemažiau. Toks ir yra laidos tikslas – klausti, analizuoti ir ieškoti atsakymų. Tik taip galime suprasti, kaip mus veikia pasaulio sistemos, ir atrasti naują požiūrį.

„Galima sakyti, kad mes gimėme vergijoje“, – svarsto V. Jašinskas. Jei nuo šio narvo nukristų užraktai, gyvenimas taptų aiškesnis ir lengvesnis kiekvienam iš mūsų.

Ką jis turi mintyje? O gal pritariate ir negirdėję?

„Triušio urvas“ visada atviras diskusijai, o sudėtingus procesus laidos vedėjas gliaudo „kaip sėmkas“ - juk viskas labai paprasta, tiesiog peržiūrėkime faktus, atmeskime teorijas ir sekime istorijos liniją.

Kas valdo praeitį, valdo ateitį, o kas valdo dabartį – tas valdo praeitį

Pirmojoje laidoje bus nagrinėjama, kaip istorija buvo perrašoma ir naudojama manipuliacijai. Nepatogūs faktai iškraipomi, o idėjos, kurios kėlė grėsmę sistemoms, slopinamos. Šiandien, informacijos amžiuje, tiesos paieškos vis dar yra sudėtingos – dažnai informacijos gausa tik klaidina.

Reikia mėgti istoriją, kad prisikastum prie viso ko šaknų, bet net labai norėdami daug ko jau nesužinosime.

Kiekvienas faktas, istorijos vingis ar nauja mintis – tai galimybė pažvelgti į pasaulį kitu kampu.

„Triušio urvas“ – tai kvietimas mąstyti kitaip. Laidos vedėjas sudėtingas temas pateikia paprastai ir aiškiai, kviesdamas žiūrovus diskutuoti, analizuoti ir ieškoti atsakymų kartu. Pažvelkime ir atraskime „YouTube“  kanale 👉„Triušio urvas“.