Suprasti akimirksniu
 • Avinas (21 kovo - 19 balandžio): Reikės daug energijos ir ryžto
 • Jautis (20 balandžio - 20 gegužės): Aplinkinius džiuginsite savo kūrybingumu
 • Dvyniai (21 gegužė - 20 birželio): Savaitę skirkite bendravimui ir susitikimams
 • Vėžys (21 birželio - 22 liepos): Dėmesio pareikalaus šeimos reikalai
 • Liūtas (23 liepos - 22 rugpjūčio): Puikus laikas profesiniam augimui
 • Mergelė (23 rugpjūčio - 22 rugsėjo): Tikėtini finansiniai iššūkiai
 • Svarstyklės (23 rugsėjo - 22 spalio): Jautri ir emocinga savaitė
 • Skorpionas (23 spalio - 21 lapkričio): Karjeros iššūkiai
 • Šaulys (22 lapkričio - 21 gruodžio): Puikus laikas planuoti keliones
 • Ožiaragis (22 gruodžio - 19 sausio): Dėl asmeninių tikslų reikės daugiau paplušėti
 • Vandenis (20 sausio - 18 vasario): Savaitė skirta grupinėms veikloms
 • Žuvys (19 vasario - 20 kovo): Bus svarbu pasirūpinti savo sveikata
Šaltiniai
Astronominis laikrodis
Savaitės horoskopas 12 zodiako ženklų. Unsplash nuotrauka

Avinas (21 kovo - 19 balandžio): Reikės daug energijos ir ryžto

Šią savaitę Avinui gali prireikti daugiau energijos ir ryžto tam, kad išspręstų iššūkius darbe arba asmeniniame gyvenime. Galbūt turėsite susidurti su naujomis galimybėmis arba turėsite priimti svarbius sprendimus. Nepaisant iššūkių, ši savaitė gali atnešti puikias galimybes pažinti naujus žmones ir plėsti savo socialinį ratą.

Jautis (20 balandžio - 20 gegužės): Aplinkinius džiuginsite savo kūrybingumu

Jautis šią savaitę gali jaustis labai įkvėptas ir kūrybingas. Tai puiki savaitė išreikšti savo talentams su menu arba kūryba susijusiame darbe. Galbūt turėsite naujų idėjų arba projektų, kuriuos norėsite įgyvendinti. Būkite atviri naujoms patirtims ir nebijokite išeiti iš savo komforto zonos.

Dvyniai (21 gegužė - 20 birželio): Savaitę skirkite bendravimui ir susitikimams

Dvyniai šią savaitę jausis energingi ir norintys bendrauti su kitais. Tai puiki savaitė, tinkama susitikimams su draugais. nepamirškite bendrauti ir su šeima. Tikėtina, kad šią savaitę susipažinsite su naujais žmonėmis. Jūsų komunikaciniai įgūdžiai šią savaitę bus itin naudingi. Jie jums padės lengvai išreikšti savo mintis ir jausmus.

Vėžys (21 birželio - 22 liepos): Dėmesio pareikalaus šeimos reikalai

Vėžiui šią savaitę gali tekti sutvarkyti neatidėliotinus namų ir šeimos reikalus. Galbūt turėsite projektų, susijusių su jūsų gyvenamąja vietą, arba prireiks daugiau dėmesio skirti šeimos nariams. Tai puiki savaitė prisiminti šeimos vertybes ir pagerinti jūsų namų aplinką.

Liūtas (23 liepos - 22 rugpjūčio): Puikus laikas profesiniam augimui

Liūtui šią savaitę gali tekti daugiau dėmesio skirti karjerai ir profesiniam augimui. Galbūt turėsite svarbių projektų darbe arba galite sulaukti pasiūlymų, kurie galėtų padėti pasiekti jau iš anksčiau puoselėjamus karjeros tikslus. Nepaisant darbo ir staiga padidėjusio užimtumo, nepraraskite aistros ir energijos bendrauti su draugais ir šeima.

Mergelė (23 rugpjūčio - 22 rugsėjo): Tikėtini finansiniai iššūkiai

Mergelė šią savaitę gali būti linkusi svarstyti savo finansus ir asmeninę ekonomiją. Tai puiki savaitė atidžiai apsvarstyti savo biudžetą, investicijas ir kaip galite taupyti ar padidinti savo pajamas. Galite gauti svarbių patarimų ar pasiūlymų dėl finansinių reikalų. Būkite atidūs, nepasitikėkite neaiškiomis ir greitomis investicijomis, atsakingai valdykite savo pinigines lėšas.

Svarstyklės (23 rugsėjo - 22 spalio): Jautri ir emocinga savaitė

Šią savaitę Svarstyklės gali jaustis itin emocingos ir jautrios. Tai puiki savaitė pasirūpinti savimi, dvasine sveikata ir emocine gerove. Galite ieškoti būdų, kaip sumažinti stresą ir subalansuoti savo jausmus. Taip pat galite ieškoti gyvenimo pusiausvyros ir dėmesio savo santykiams su artimaisiais.

Skorpionas (23 spalio - 21 lapkričio): Karjeros iššūkiai

Skorpionui šią savaitę gali tekti susidurti su naujomis galimybėmis arba iššūkiais, susijusiais su karjera. Tai puiki savaitė imtis naujų projektų, kurti ateities karjeros planus arba ieškoti būdų, kaip tobulinti savo profesinį gyvenimą. Galite sulaukti pripažinimo ir dėmesio iš vadovų ar kolegų.

Šaulys (22 lapkričio - 21 gruodžio): Puikus laikas planuoti keliones

Šaulys šią savaitę gali būti linkę svajoti ir svarstyti apie keliones bei pasaulį. Tai puiki savaitė planuoti ateities keliones, mokytis apie skirtingas kultūras ir ieškoti naujų pažinčių. Jums gali tekti ieškoti būdų, kaip išreikšti savo filosofinius įsitikinimus ir plėtoti savo pasaulėžiūrą.

Ožiaragis (22 gruodžio - 19 sausio): Dėl asmeninių tikslų reikės daugiau paplušėti

Ožiaragiui šią savaitę gali tekti daugiau dėmesio skirti savo asmeniniams tikslams ir siekiams. Tai puiki savaitė nusistatyti tikslus ir planus, kuriuos norite pasiekti ateityje. Galite jausti didelį energijos ir ryžto krūvį, kad imtumėtės įgyvendinimo. Taip pat galite būti linkę išsiaiškinti savo ilgalaikius gyvenimo tikslus ir svajones.

Vandenis (20 sausio - 18 vasario): Savaitė skirta grupinėms veikloms

Vandenis šią savaitę gali jaustis labai socialūs ir norintys bendrauti su kitais žmonėmis. Tai puiki savaitė susitikti su draugais, dalyvauti socialinėse renginiuose ir dalyvauti grupinėse veiklose. Jūs galite būti linkę bendrauti su žmonėmis, kurie turi panašias interesus ir idėjas.

Žuvys (19 vasario - 20 kovo): Bus svarbu pasirūpinti savo sveikata

Žuvims šią savaitę gali prireikti laiko pasirūpinti savo fizinės sveikatos gerove. Galite būti linkę ieškoti būdų, kaip pagerinti savo mitybą, pradėti sportuoti arba tiesiog atsipalaiduoti ir atgauti jėgas. Tai puiki savaitė atkreipti dėmesį į savo kūną ir dvasią, siekiant harmonijos ir gerovės. Taip pat galite turėti linkę prisiminti senas svajones ir tikslus, susijusius su savo fizinės sveikatos pagerinimu.