Suprasti akimirksniu
  • Pasinaudokite reta proga laimėti bilietus į SEL koncertą
  • Konkurso taisyklės – paprastos: dalinkitės įrašu, pažymėkite draugus ir laukite gerų žinių
  •  „77.lt“ platformoje – nepriklausomų naujienų ir nuomonių gausa
Šaltiniai
SEL
Tapę „77.lt“ vartotojais, galite laimėti bilietus į SEL koncertą Klaipėdoje. Oficiali koncerto nuotrauka

Pasinaudokite reta proga laimėti bilietus į SEL koncertą

Jau netrukus, gruodžio 2 d. uostamiestyje, Klaipėdos Švyturio arenoje vyks ilgai lauktas SEL pasirodymas. Vasarą įspūdingu šou dešimtis tūkstančių savo gerbėjų stebinęs Kauno Dariaus ir Girėno stadione, dabar Egidijus Dragūnas su grupe po maždaug trejų metų pertraukos sugrįžta į Klaipėdą.

„Sulaukiu daugybės žinučių su klausimais, kada surengsime dar vieną šou Lietuvoje tiems, kurie negalėjo sudalyvauti pasirodyme Kaune. Tad tai bus mūsų duoklė tiems, kurie dėl kažkokių priežasčių negalėjo atvykti, tačiau yra pasiilgę mūsų koncertų“, – sako vienas žinomiausių Lietuvos atlikėjų[1].

E. Dragūnas teigia, kad Klaipėdoje gerbėjai bus maloniai nustebinti ir atskleidė, kad pastaruoju metu grupė įrašinėjo naują albumą, o kai kurios neįgyvendintos ankstesnių pasirodymų idėjos realybe taps būtent Švyturio arenoje.

Atlikėjas neslepia, kad šis jo koncertas bus kitoks, nei buvo galima išvysti šią vasarą laikinojoje sostinėje. Koncertas Švyturio arenoje vyks ne po atviru dangumi, o pasirodymą galės stebėti mažesnis skaičius SEL gerbėjų.

Tačiau unikalų šansą laimėti jau beveik visiškai išgraibstytus bilietus į SEL koncertą turi „77.lt“ vartotojai. Tam pakaks vos kelių minučių laiko, keletos mygtukų paspaudimų ir jau kitą penktadienį, burtų būdu išrinksime ir paskelbsime du laiminguosius, kurie gruodžio 2 d. pagal SEL muziką galės šėlti Švyturio arenoje.

Konkurso taisyklės – paprastos: dalinkitės įrašu, pažymėkite draugus ir laukite gerų žinių

Norintys laimėti bilietus į grandiozinį SEL koncertą Klaipėdoje nesusidurs su varginančiais iššūkiais bei aibe užduočių vien tam, kad taptų konkurso dalyviais.

Čia konkurso taisyklės gana paprastos:

-Pasidalinkite „77.lt“ Žinios feisbuko paskyros įrašu apie šį konkursą;

-Šio įrašo komentaruose pažymėkite draugą;

-Sekite 77 Žinios feisbuko paskyrą.

Norėdami laimėti, turite pasidalinti „77.lt“ Žinios feisbuko paskyros įrašu. Ekrano nuotrauka
Norėdami laimėti, turite pasidalinti „77.lt“ Žinios feisbuko paskyros įrašu. Ekrano nuotrauka

Tuomet belieka laukti. Jau kitą penktadienį burtų keliu išrinksime ir paskelbsime apie du laiminguosius, kuriems bus įteikti bilietai į SEL koncertą Klaipėdoje.

 „77.lt“ platformoje – nepriklausomų naujienų ir nuomonių gausa

„77.lt“ yra sparčiai populiarėjanti platforma. Veikianti be centralizuotos valdžios, be cenzūros ir reklamos, ji vengia išskirstyti vartotojus ir nuomones į „teisingus“ ir „neteisingus“, „parankius“ bei „neparankius“.

Naujienos čia pateikiamos be įprastinio medijų ir socialinių tinklų platformoms būdingo šališkumo, pasižymi įvairiapusiškumu ir kritiniu situacijos vertinimu.

O ir naujienų įvairovė čia patenkins net ir patį išrankiausią vartotoją. Juk čia galima rasti tiek informacijos apie hobius ar sportą, tiek ir naujienų, susijusių su gamta, žemės ūkiu, Lietuvos bei pasaulio politika, saugumu.

„77.lt“ platforma išskirtinė ir dėl to, kad joje galima sekti bei stebėti jums imponuojančias asmenybes: visiems žinomus politikos arba socialinio gyvenimo veikėjus, visuomenininkus, aktyvistus bei tuos, kurie savo idėjas ne visada gali laisvai skleisti kitose socialinėse platformose.

Čia galima susikurti ir savo profilį, susisiekti su bendraminčiais arba draugais, bendrauti su jais tiek viešai, vadinamojoje „sienoje“, tiek ir privačiai, pasitelkus asmeninių žinučių funkciją. Taip gimsta intriguojančios idėjos, įsižiebia ne viena įdomi diskusija.

O vartotojų patogumui, „77.lt“ platforma dabar jau yra prieinama ir mobiliosios programėlės formatu, išmaniųjų įrenginių „Android“ ir „Apple“ naudotojams.

Elektroninėse aplikacijų parduotuvėse „Google Play“ bei „App Store, programėlę parsisiųsti galima kelių mygtukų paspaudimu, o tuomet, ją įdiegus, platforma „77.lt“ bus prieinama tiek „Android“, tiek ir „iOS“ operacines sistemas palaikančiuose telefonuose ar „iPad“ įrenginiuose, bet kada ir bet kur.