Suprasti akimirksniu
 • Avinas: Jautrumas, pokyčiai ir nevaldoma aistra
 • Jautis: Seksualumas neapsieis be emocinio ryšio
 • Dvyniai: Puikus laikas intymiems santykiams
 • Vėžys: Skirkite laiko naujoms pažintims
 • Liūtas: Darbus atidėsite vardan linksmybių
 • Mergelė: Kupinas aistros laikotarpis
 • Svarstyklės: Būsite patrauklūs bet kokioje situacijoje
 • Skorpionas: Intelektualinis ryšys ir fizinis artumas
 • Šaulys: Turėsite galimybę įgyvendinti savo seksualines svajones
 • Ožiaragis: Romantiškos fantazijos taps tikrove
 • Vandenis: Mėgausitės meilės laiškais
 • Žuvys: laikas romantiškam atostogų planui
Šaltiniai
Intymus horoskopas
Intymus lapkričio mėnesio horoskopas. Unsplash nuotrauka

Avinas: Jautrumas, pokyčiai ir nevaldoma aistra

Avinui gruodžio mėnuo žada įdomius pokyčius. Pokyčiai atneš daug aistros į jūsų seksualinį gyvenimą. Naujas mėnulis jūsų aštuntojoje namų srityje, kurioje kalbama apie intymią seksualinę sąveiką, duos jums galimybę išaiškinti, ko jums reikia iš jūsų partnerystės. Turėsite progą išsiaiškinti, ar jūsų santykiai pereis į kitą lygį, ar bus tik trumpalaikis malonumas. Jūsų atvirumas ir jautrumas, kuris bus būdingas lapkričio mėnesį leis sukurti aistringą ir mielą atmosferą, kuri leis jums jaustis artimais su savo partneriu arba susipažinti su nauju žmogumi, su kuriuo sutarsite tiek miegamajame, tiek už jo ribų.

Šiuo metu galite drąsiai planuoti ilgalaikę kelionę su savo partneriu, o jei esate vieniši, nebijokite išbandyti kažką naujo, kur galėtumėte sutikti bendraminčius. Tai laikas būti atviram naujoms patirtims ir emocingai pasižadėti savo partneriui ar pažinti potencialų partnerį, kuris patenkins jūsų poreikius tiek lovoje, tiek už jos ribų. Šis mėnuo bus pilnas aistros, todėl pasinaudokite šia galimybe ir mėgaukitės intymiomis akimirkomis.

Jautis: Seksualumas neapsieis be emocinio ryšio

Jaučiams lapkričio mėnuo žada gilias diskusijas ir stiprias emocinio ryšio akimirkas. Dėka Merkurijaus, kuris judės per jūsų septintąją partnerystės namų sritį nuo lapkričio 5 iki 24 dienos, jums bus lengviau tyrinėti ir aptarti bendrus tikslus su savo partneriu. Jei esate vieniši, šis laikas bus puikus ieškoti to vienintelio žmogaus, su kuriuo galėtumėte jausti pilnatvę. Jus trauks tie potencialūs partneriai, su kuriais turite išskirtinį intelektualinį ryšį. Bet kokiu atveju, jausite norą diskutuoti ir viską aptarti. Darysite, ką galite, kad pasiektumėte bendro supratimo. Tai gali lemti šiokį tokį neryžtingumą, bet kartu suteiks ramybės ir harmonijos.

Lapkričio mėnesį jums labiausiai rūpės gilus ir prasmingas ryšys. Todėl tokie turės būtų ir jūsų seksualiniai santykiai. Tai puikus laikas būti atviriems ir siekti dar glaudesnio ryšio su savo partneriu arba kurti prasmingus santykius su nauju potencialiu partneriu, kurie atitiktų jūsų lūkesčius tiek intymumo, tiek emocinio pasitenkinimo srityje.

Dvyniai: Puikus laikas intymiems santykiams

Nuo lapkričio 5 iki gruodžio 19 dienos, jūsų intymaus gyvenimo sritį skatins meilės deivė Venera, kuri pasislinks į jūsų aštuntąjį namą, susijusį su emociniais ryšiais ir seksualumu. Šis laikotarpis gali būti palankus norint atrasti intymų ryšį, kuris būtų tiek emociniu atžvilgiu atkuriantis, tiek seksualiai patenkinantis. Jei jau seniai jaudinotės dėl tokio ryšio, tai galėtų būti tas momentas, kai jis išsipildys.

Be to, jei esate vieni, šioje galite sulaukti dėmesio iki metų pabaigos. Tai suteiks jums daugiau pasitikėjimo net ir trumpalaikiais ryšiais, nes pasitikėjimą suteikia saulė, keliaujanti per jūsų septintąjį partnerystės namą nuo lapkričio 21 iki gruodžio 21. Jūs žinosite, ko norite, ir būsite pasirengę ryžtingai siekti savo tikslų. Taip pat padės tai, kad Merkurijus, jūsų valdovas, bus šioje srityje nuo lapkričio 24 iki gruodžio 13 dienos, leisdamas jums išreikšti savo troškimus ir juos įgyvendinti. Tai puikus metas skirti laiko intymiems santykiams ir seksualiniam patenkinimui. Būkite drąsūs ir ryžtingi savo veiksmuose, nes tai gali padėti jums pasiekti tai, ko trokš

Vėžys: Skirkite laiko naujoms pažintims

Aplink lapkričio 4 dieną, jausite didelį norą nustatyti visiškai naują toną savo meilės gyvenime. Yra galimybė, kad pradėsite šiltą naują etapą su savo dabartiniu partneriu arba pasirinksite naujus būdus susipažinti su potencialiu partneriu. Neribokite savęs šiuo metu ir neatsisakykite to, apie ką svajojote, nes tai galingas momentas pasėti sėklas, kurios gali duoti vaisių per artimiausias dvi savaites ar net iki šešių mėnesių.

Venera judės pirmyn per jūsų septintąjį partnerystės namų plotą nuo lapkričio 5 iki gruodžio 19 dienos, todėl bus dar lengviau skirti laiko magiškiems pasimatymams ir visiškai naujoms pažintims. Net jei susiduriate su sunkumais, dabar galėsite juos lengvai įveikti be didelio vargo. Tai yra puikus laikotarpis investuoti į jūsų meilės gyvenimą ir daryti tai be didelių pastangų. Dabar gali būti laikas mėgautis romantiškais momentais ir siekti artimų santykių su savo mylimu asmeniu arba ieškoti naujų pažinčių.

Liūtas: Darbus atidėsite vardan linksmybių

Lapkričio 4 dieną naujas mėnulis ateina į jūsų ketvirtojo šeimos gyvenimo namų plotą. Šiuo metu Jūs galite nuspręsti pakeisti savo erdvę, padaryti savo namus jaukesniais arba daryti tokius pokyčius, kurie stiprina darbo ir šeimos gyvenimo pusiausvyrą. Jei turite partnerį, pasitikėjimas juo per šį procesą gali dar labiau padidėti, o jei esate vieni, galėsite pasirodyti pasauliui dar labiau pasitikintis savimi ir magnetiškesnis.

Tada, kai saulė, jūsų valdovas, keliauja per jūsų penktojo romanso namus nuo lapkričio 21 iki gruodžio 21 dienos, jūsų meilės gyvenimas žengs žingsnį į priekį. Jausitės ypatingai kūrybiški ir išraiškingi. Jūs galite būti linkę atidėti darbus, kad galėtumėte planuoti linksmybes su savo mylimu asmeniu arba su kažkuo nauju. O kai Merkurijus bus ten nuo lapkričio 24 iki gruodžio 13 dienos, jūs busite papildomai įkvėpti dalintis savo jausmai. Būsite tiesiog įtraukiantis.

Mergelė: Kupinas aistros laikotarpis

Jūs labai sunkiai dirbote, bet pagaliau artėja ženklas iš Visatos, kad pagaliau galėsite atsitraukti nuo darbų ir rūpintis savo vidiniu, žaismingu, nuoširdžiu pasauliu. Nuo lapkričio 5 iki gruodžio 19 dienos, Venera skatins jūsų žavesį, dėmesį į malonumus ir gebėjimą įgyvendinti bet kokią saldžią fantaziją, kurią jau seniai laikėte savo fantazijose. Tai gali būti aistros kupinas laikotarpis, pilnas daug žadančių pasimatymų vakarais ir aistrą patenkinančių susitikimų, jei esate vieni. Arba emociškai pilnų santykių su jūsų partneriu laikas, jei turite šeimą. Šiuo laikotarpiu galėsite nustatyti naują seksualų toną su jūsų partneriu ir taip vesti jus prie aistros kupinų naujų atradimų.

Svarstyklės: Būsite patrauklūs bet kokioje situacijoje

Tavo valdovė, romantiškoji Venera, nuo lapkričio 5 iki gruodžio 19 dienos pasislenka per tavo ketvirtąjį namą, ir taip kuria saldumą ir jaukumą tavo santykiams. Nesvarbu, ar jūs būsite namie ir mėgausitės savo mėgstamu vynu, sodinsite kartu ar ieškosite buto, į kurį persikelsite, atrodysite patraukliai ir spindėsite vidine energija. Jūsų meilės gyvenimas ir jūsų saugumo jausmas yra toks simbiotiškas ir atrodo, kad šiuo metu vienas kitą skatina.

Vėliau gali atsirasti apmąstymai apie tai, ko jums reikia, kad jaustumėtės patenkinti tiek emociškai, tiek fiziškai. Tai gali būti laikas, kurį geriausia skirti seniems įsitikinimams panaikinti ir išmėginti naujoves miegamajame. Tai svarbu ir tam, kad tikrai galėtumėte išreikšti, ko jums reikia iš savo partnerio - dabartinio ar būsimo - kad jaustumėtės patenkinti, matomi, remiami ir susiję tiek miegamajame, tiek už jo ribų.

Skorpionas: Intelektualinis ryšys ir fizinis artumas

Kol meilės deivė Venera judės pirmyn jūsų trečiajame bendravimo name nuo lapkričio 5 iki gruodžio 19 dienos, būsite dar energingesnis ir bendraujantis. Jei esate vieni, laiko leidimas su draugais gali baigtis susitikimu su žmogumi, su kuriuo turėsite patrauklų intelektualinį ryšį. Šiuo atveju intelektualinis ryšys atvers galimybes sukurti artimus santykius. Jei turite porą, žaidimai protu ir pasimatymų planavimas gali sustiprinti jūsų ryšį.

Aplink lapkričio 19 dieną, kai mėnulio užtemimas ir pilnatis apšvies jūsų septintąjį partnerystės namą, gali būti laikas svarbiems pokyčiams jūsų artimiausiuose santykiuose. Emociniai momentai gali lemti malonias akimirkas. Tik prisiminkite, kad užtemimai paprastai atneša pokyčius be to, turėtumėte daug padaryti, kad išnaudotumėte jų galią.

Šaulys: Turėsite galimybę įgyvendinti savo seksualines svajones

Lapkričio 4 dieną, kai naujasis mėnulis yra jūsų dvyliktojo dvasingumo namo srityje, pasitraukimas nuo įprastos kasdienybės gali padėti atkurti emocinius ryšius. Jūsų sapnai taip pat gali būti ypač intensyvūs, gyvi ir turintys prasmę. Užrašykite tai, ką prisimenate, tai gali tapti patraukliu deglu, skirtu tyrinėti savo giliausias troškimo šaknis ir vėliau jomis dalintis su partneriu.

Kol Merkurijus judės per jūsų ženklą nuo lapkričio 24 iki gruodžio 13 dienos, jūs būsite dar labiau pasitikintys savimi ir drąsiai skelbsite savo tiesą. Pasinaudokite tuo būdami dar labiau tiesmukiški su savo partneriu apie tai, ko jums reikia miegamajame. Galbūt netgi pasiruoškite scenarijui, jei kartais pavyktų išpildyti savo svajones.

Ožiaragis: Romantiškos fantazijos taps tikrove

Dėl santykius valdančios Veneros judėjimo per jūsų ženklą nuo lapkričio 5 iki gruodžio 19 dienos jūsų pasaulis taps kur kas malonesnis ir gražesnis. Būsite ypač žavūs ir lengvai paversite savo romantiškas fantazijas tikrove. Tai gali būti dėl to, kad suvokiate, jog nuostabių dalykų, apie kuriuos svajojote, esate tikrai verti.

Lapkričio 19 dieną, kai mėnulio užtemimas ir pilnatis atslinks į jūsų penktąją romantiškumo namų sritį, norėsite išsivaduoti nuo savo paties nustatytų struktūrų ir nuobodžių tvarkaraščių. Jums norėsis dalintis savo širdies reikalais ir pasinerti į savo seksualumo galios sritį. Tai gali atrodyti kaip šiek tiek netipiškas elgesys jums, tačiau tai taip pat labai įgalinantis ir išlaisvinantis procesas, ir jūs visiškai nusipelnote visų linksmybių, kurios jums artėja.

Vandenis: Mėgausitės meilės laiškais

Nuo lapkričio 5 iki gruodžio 19 dienos Venera pasislinks į jūsų dvyliktojo dvasingumo namų sritį ir kurs privačią ir paslaptingą atmosferą jūsų intymiems santykiams. Nors jausitės norintys pasilaikyti savo romantinius jausmus sau, tačiau pasistenkite tam atsispirti ir visiškai neužsidarykite. Jums gali būti smagu mėgautis slaptaisiais tekstais arba pasišvęsti rašyti meilės laiškus, kurie bus pristatomi slaptai.

Vėliau galite turėti savotišką pabudimo kvietimą, kuris įkvėps jus labiau rūpintis savo vidiniu gyvenimu. Norėsite keisti kasdienę rutiną, kad galėtumėte daugiau laiko skirti poilsiui ir energijos atkūrimui su savo mylimuoju arba vieni, kadangi abu variantai tampa jums vis svarbesni ir svarbesni jūsų emocinei gerovei.

Žuvys: laikas romantiškam atostogų planui

Galbūt atėjo laikas parengti romantišką atostogų planą su savo mylimuoju arba pasinerti į dvasinę praktiką. Kol romantiškoji Venera judės per jūsų vienuoliktojo namo sritį, turėsite daug galimybių jungtis su draugais, kaimynais ir kolegomis. Jei turite porą, neeilinėse vietose organizuojami pasimatymai gali būti puiki galimybė pamatyti savo partnerį visiškai naujoje aplinkoje. Jei esate vieni, spalvingas jūsų socialinis grafikas gali vesti prie pažinčių su nauju žmogumi, su kuriuo galėsite sukurti malonų fizinį ryšį ir draugiškus supratimu pagrįstus santykius. Šiuo metu užmegztiems naujiems santykiams yra didelė tikimybė su laiku išsivystyti į aistringą ilgalaikę partnerystę.