Suprasti akimirksniu
  • LGBT spalvom nusidažiusioje Eurovizijoje laimėjo belyčiu save vadinantis šveicaras
  • Praėjusioje Eurovizijoje laimėjome 11 vietą
  • Žiūrovus įpykdė LGBT propaganda Eurovizijoje
  • Eurovizijoje žmonės šveicarams nebūtų vietos palikę net trejetuke
Šaltiniai
Eurovizija
Jungtinės Karalystės pasirodymas Eurovizijoje. STOP kadras

LGBT spalvom nusidažiusioje Eurovizijoje laimėjo belyčiu save vadinantis šveicaras

Itin kontraversiškai vertiname 68-ajame „Eurovizijos“ dainų konkurse Lietuvos atstovas Silvester Belt užėmė 14 vietą. Susumavus komisijos ir žiūrovų balsus atlikėjas iš viso surinko 90 balų.

Konkursą šiemet laimėjo save belyčiu vadinantis Šveicarijos atstovas Nemo. Kroatijos atstovas, besivadinantis slapyvardžiu Baby Lasagna, liko antroje vietoje, o trečiąją vietą iškovojo duetas iš Ukrainos Alyona Alyona ir Jerry Hei.

Praėjusioje Eurovizijoje laimėjome 11 vietą

Silvester Belt į šeštadienio „Eurovizijos“ finalinį renginį pateko įveikęs antradienio pusfinalį. Konkurse lietuvis pasirodė su daina „Luktelk”.

Praėjusiais metais Jungtinėje Karalystėje Lietuvos atstovė Monika Linkytė su daina „Stay” užėmė 11 vietą. Tuomet konkursą laimėjo švedų atlikėja Loreen.

„Eurovizija“ rengiama kasmet nuo 1956 metų.

Žiūrovus įpykdė LGBT propaganda Eurovizijoje

Nors Eurovizija yra laikoma didžiausiu ir garsiausiu Europos muzikos šou, vis dėlto tikrosios pop kultūros sostinei JAV jis kelia tik juoką. Ir nenuostabu kodėl – Eurovizija jau seniai tapo politiniu konkursu, pabarstytu homoseksualų blizgučiais. Šalys balsuoja už kaimynines šalis, išreikšdamos politinį palaikymą, net jei daina, muzikologų vertinimu, yra absoliuti nesąmonė. O kur dar ekrane metai iš metų šmėžuojantys vaivorykščių gerbėjai, barzdotos moterys, suknelėmis apsirengę vyrai, besibučiuojantys homoseksualai ir kita…

Šių metų Eurovizijoje homoseksualų bei nuogalių propaganda ypač aktyvi, ant scenos pasirodė itin kontraversiškai vertinami Jungtinės Karalystės, Airijos, Suomijos, Ispanijos atstovai, o kulminacija tapo belyčio (niekaip neišsirenkančio iš išgalvotų 107 LGBT lyčių varianto) šveicaro pasirodymas, kuris komisijos dėka laimėjo konkursą.

Eurovizijoje žmonės šveicarams nebūtų vietos palikę net trejetuke

Kad Eurovizija tapo politiniu konkursu, kuo puikiausiai iliustruoja komisijos ir žiūrovų simpatijų skirtumai. Mat žiūrovai įpatingų simpatijų belyčiui šveicarui nespinduliavo, nepaisant kelias savaites trukusios atstovo įkyrios reklamos visame žemyne. Jei komisija Šveicarijos atstovui skyrė 365 balus, tai žiūrovai viso labo 226. Neskaičiuojant politizuotos komisijos balsų konkursą būtų laimėję Kroatijos atstovai, antroje vietoje būtų Izraelio daininkė, o trečioje Ukrainos atlikėjos. Taip pat kur kas geresnę vietą būtų gavusi ir LIetuvos delegacija- jei bendrame vertinime Silvester Belt gavo 14 vietą, tai vertinant tik žiūrovų balsus lietuvaitis būtų 10-oje vietoje.