Suprasti akimirksniu
  • Taylor Swift „Grammy“ pelnė ketvirtą Metų albumo apdovanojimą
  • „Midnights“, jos dešimtasis studijinis albumas, pasirodęs 2022 metų spalį
Šaltiniai
TS
Popmuzikos žvaigždė Taylor Swift. ELTA nuotrauka

Taylor Swift „Grammy“ pelnė ketvirtą Metų albumo apdovanojimą

Popmuzikos žvaigždė Taylor Swift sekmadienį pateko į „Grammy“ apdovanojimų istoriją, pelniusi ketvirtą Metų albumo apdovanojimą – daugiausiai iš visų atlikėjų pasaulyje – už albumą „Midnights“.

34-erių metų atlikėja gali triumfuoti, aplenkusi tokias muzikos ikonas kaip Frankas Sinatra, Paulas Simonas ir Stevie Wonderis.

T. Swift įveikė gausų būrį nominantų, tarp kurių buvo Lana Del Rey, Olivia Rodrigo, „Grammy“ numylėtinis Jon Batiste ir pagrindinė nominantė SZA, ir atsiėmė pagrindinį apdovanojimą.

Šis apdovanojimas – dar vienas brangakmenis T. Swift karūnoje: jos monumentalusis „Eras Tour“ tapo pirmuoju pasaulyje turu, uždirbusiu daugiau kaip milijardą dolerių.

T. Swift, su savimi į sceną pasiėmusi savo prodiuserį Jacką Antonoffą ir kolegę nominantę Laną Del Rey, sakė, kad ši akimirka nuostabi, tačiau ją galima palyginti su daugeliu jos darbo akimirkų, kai „repetuoju su savo šokėjais ar grupe arba ruošiuosi važiuoti į Tokiją surengti šou“.

„Man apdovanojimas yra darbas, – sakė T. Swift. – Aš jį labai myliu. Jis atneša man daug laimės. Mane be galo džiugina, kad tai atneša laimę ir tiems žmonėms, kurie balsavo už šį apdovanojimą“.
„Labai ačiū, kad suteikėte man galimybę daryti tai, ką 100 procentų taip myliu! Protu nesuvokiama!“ – sakė atlikėja.

„Midnights“, jos dešimtasis studijinis albumas, pasirodęs 2022 metų spalį

„Midnights“ debiutavo „Billboard“ topų viršūnėse, ir T. Swift tapo pirmąja atlikėja, vienu metu užėmusia visas 10 vietų JAV populiariausių dainų sąraše.

Į sekmadienio iškilmes T. Swift atvyko turėdama šešis šansus gauti „Grammy“ auksą, įskaitant prestižinius apdovanojimus už geriausią dainą, kuris įvertina dainų rašymą, ir geriausią įrašą.

Ji pelnė dar vieną prizą – už geriausią popmuzikos vokalinį albumą.

Atsiimdama šį apdovanojimą ji taip pat pradžiugino gerbėjus paskelbdama, kad balandžio 19 dieną išleis naują studijinį albumą „The Tortured Poets Department“.

Ankstesnius tris Metų albumo apdovanojimus ji laimėjo už „Fearless“, „1989“ ir „Folklore“.

Parengta remiantis ELTA.