Vienas įrašas. akys. Paskelbk savo naujieną

Sulaukusi 101-erių, Tokijo ligoninėje mirė Japonijos princesė Yuriko

Pasaulis, Žmonės
Japonija
Sulaukusi 101-erių, Tokijo ligoninėje mirė Japonijos princesė Yuriko. Pourya Gohari/Unsplash nuotrauka

Penktadienį ryte, sulaukusi 101-erių, vienoje iš Tokijo ligoninių mirė Japonijos princesė Yuriko. Apie tai pranešė Imperatoriškosios šeimos agentūra.

1923 m. gimusi Yuriko buvo vyriausia gyva imperatoriškosios šeimos atstovė. Ji mirė Šv. Luko ligoninėje, į kurią buvo paguldytą kovą po nežymaus cerebrinio infarkto.

Baigusi Tokijo Gakušuino moterų akademiją, būdama 18-kos ji ištekėjo už princo Mikasos – jauniausiojo imperatoriaus Hirohito brolio. Pora kartu praleido 75 metus ir susilaukė penkių vaikų, iš kurių trys jau iškeliavo anapilin.

Yuriko sutuoktinis Mikasa mirė 2016 m., sulaukęs šimto metų amžiaus, kai jam sustojo širdis. Paskutiniais savo gyvenimo metais princesė gyveno atsiskyrusi nuo pasaulio Akasakos rūmuose Tokijuje.

Elta pranešimas.

Ką apie tai manai tu?

Bendruomenė
Naudinga
Įdomu
Puslapiai
Aktyvūs nariai
77
Privatumo apžvalga

Ši svetainė naudoja slapukus, kad galėtume jums suteikti geriausią įmanomą naudotojo patirtį. Slapukų informacija saugoma jūsų naršyklėje ir atlieka tokias funkcijas kaip jūsų atpažinimas, kai grįžtate į mūsų svetainę, bei padeda mūsų komandai suprasti, kurios svetainės dalys jums yra įdomiausios ir naudingiausios.

Privatumo politika