Suprasti akimirksniu
  • Numatoma debesuota diena, o vakare tikėtinas lietus
  • Remiantis orų prognoze, temperatūra dieną kils iki 16°C
  • Dieną leidžiant atvirame ore rekomenduojami drėgmei atsparūs drabužiai
Šaltiniai
orai
Ketvirtadienį laukiama net 16 °C šilumos. Pexels nuotrauka

Numatoma debesuota diena, o vakare tikėtinas lietus

Rytoj, kovo 28 dieną, Lietuvoje oro sąlygos bus nepastovios. Sinoptikų duomenimis bus debesuota su vakare tikėtinu lietumi. Ryte dangus bus mažai debesuotas, o temperatūra svyruos apie 6°C. Pūs nestiprus vėjas, kurio greitis neviršys 5 m/s su galimais gūsiais iki 9 m/s. Nors kritulių ryte nenumatoma, jutiminė temperatūra bus šiek tiek žemesnė, sieks maždaug 3°C.

Remiantis orų prognoze, temperatūra dieną kils iki 16°C

Dieną vėjas nežymiai sustiprės ir sieks apie 6 m/s su gūsiais iki 13 m/s. Kritulių dienos metu nebus. Slėgis palaipsniui kris nuo 1000 hPa ryte iki 996 hPa vakare. Drėgnumas išliks santykinai aukštas, maždaug 58-77% dienos metu, o jutiminė temperatūra svyruos tarp 15°C ir 16°C.

Vakare, pradedant 20:00 val., oras taps drėgnesnis, o temperatūra pradės mažėti, nusileisdama iki 8°C vėlai naktį. Vakare ir naktį prognozuojamas trumpalaikis lietus, su nedideliu kritulių kiekiu iki 1.8 mm/val.. Nakties metu vėjas šiek tiek aprims iki 4-5 m/s. Slėgis stabilizuosis apie 995-996 hPa, o drėgnumas išaugs iki 95% lietingo oro sąlygomis.

Dieną leidžiant atvirame ore rekomenduojami drėgmei atsparūs drabužiai

Per visą dieną bus reikšmingas drėgnumo svyravimas, kuris kartu su vėju ir temperatūros kaita gali lemti įvairius jutiminės temperatūros pokyčius, todėl būtina pasirūpinti tinkama apranga. Visų pirma, reikėtų pasirūpinti neperšlampama apranga ir, jei planuojate ilgiau būti lauke, šiltesniais drabužiais, ypač vakare ir naktį, kai temperatūra bus žemesnė ir tikėtinas lietus.