Suprasti akimirksniu
  • 2024m gruodžio 14 d. „SEL“ planuoja grandiozinį koncertą Kaune
  • „SEL“ - trečia grupė pasaulyje, surengusi 360 laipsnių koncertą
  • Gerbėjus stebins 360 laipsnių vaizdas ir toks pat erdvinis garsas
Šaltiniai
Selas
Selas kitamet planuoja grandiozinį koncertą Kaune. Yvette de Wit/Unsplash nuotrauka

2024m gruodžio 14 d. „SEL“ planuoja grandiozinį koncertą Kaune

Vos spėjęs pasidžiaugti rekordiniais koncertais Kauno Dariaus ir Girėno stadione bei Klaipėdos „Švyturio“ arenoje, Egidijus Dragūnas skelbia apie dar vieną planuojamą įspūdingą šou. Jam pasiruošti grupė „SEL“ turės lygiai metus: įspūdingas, pilnas naujų moderniausių sprendimų renginys įvyks 2024 metų gruodžio 14 dieną Kauno „Žalgirio“ arenoje. Selas neabejoja, kad jis taip pat taps rekordiniu.

„SEL“ - trečia grupė pasaulyje, surengusi 360 laipsnių koncertą

„Grupė „SEL“ 2014 metais treti pasaulyje, po „U2” bei Robbie Williamso, surengė 360 koncertą „Žalgirio“ arenoje ir pagerino jos lankomumo rekordą. Po to šį koncertą pakartojo 2015 metais ir pagerino patys savo pasiektą minėtą rekordą. Vėliau ten nė karto iki šios dienos nevyko panašios koncepcijos šou. Todėl norime ir vėl padaryti tai, ko nesugeba niekas kitas – dar kartą pagerinti savo pačių rekordą. " - savo užmojus pranešime spaudai šiek tiek atskleidžia E. Dragūnas.

Gerbėjus stebins 360 laipsnių vaizdas ir toks pat erdvinis garsas

E. Dragūnas teigė, kad šou planuojamas be galo sudėtingas vien įgarsinimo prasme. Atlikėjas atskleidė, kad šou bus labai sudėtinga įgarsinti. Norint įsivaizduoti, kas vyks, E. Dragūnas patarė padauginti matytas vizualizacijas iš keturių, nes visas vaizdas bus rodomas iš keturių pusių. Gerbėjus stebins ne tik keturių pusių vaizdas, bet ir 360 laipsnių erdvinis garsas. To arenose Lietuvoje dar nebuvo.

E. Dragūno teigimu, 2024 metų grupės veiklos panas labai aiškus: bus įrašytas naujasis albumas ir surengtas greičiausiai tik vienas koncertas – jis ir vyks „Žalgirio“ arenoje.

„Kai turi tiksliai užsibrėžtą tikslą, jį kur kas lengviau pasiekti. Raginu kuo greičiau nusipirkti bilietus, nes jie tikrai brangs. Kauno Dariaus ir Girėno stadionas talpino 35 tūkstančius gerbėjų, čia bus vietos tik 22 500 žiūrovų. Vėliau jau nebus galimybės patekti“, - sako grupės „SEL“ lyderis.

Kol kas jis teigia idėjų neatskleisiantis, gali išduoti tik tai, jog koncertas bus teatralizuotas, nes norima surinkti labai įvairią auditoriją, kurioje bus ir jau itin mylimų vyresnių gerbėjų, ir jaunimo, ir vaikų.

„Tai bus panašu į pasaką“, - intriguoja Selas.