Suprasti akimirksniu
  • Australė Annie Knight per vieną dieną permiegojo su 5 vyrais, o per metus – su 300
  • Seksualinio turinio kūrėja uždirba daugiau nei 1,85 mln. Eur per metus
  • Moteris pradėjo atvirauti apie seksualinį gyvenimą norėdama sulaužyti vyraujančius stereotipus
  • Annie patiria didelę neapykantą socialiniuose tinkluose, tačiau teigia, kad šeima ja didžiuojasi
  • Australė planuoja padidinti savo rekordą: permiegos su 600 vyrų per vienerius metus
  • Lietuvoje rekordiškai išaugo sergamumas ŽIV
Šaltiniai
A. Knight
Australė teigia permiegojusi su 300 vyrų per vienerius metus. Stop kadras

Australė Annie Knight per vieną dieną permiegojo su 5 vyrais, o per metus – su 300

Žmonės sugalvoja įvairiausių tikslų, kuriuos trokšta pasiekti per tam tikrą laiką. Vieni svajoja apkeliauti visą pasaulį, kiti trokšta įgyti net kelis mokslinius laipsnius, o treti – galbūt tiesiog sėkmingai numesti nereikalingą svorį. Bet vargu ar daug kas nuspręstų užsibrėžti gan keistą tikslą – permiegoti su 300 skirtingų partnerių vos per vienerius metus. Būtent to pasiekė Australijoje gyvenanti Annie Knight, kuri teigia, kad tėvai didžiuojasi jos seksualiniu gyvenimu.

Nors daug moterų rinktųsi slėpti savo seksualinę patirtį, Annie mielai dalijasi savo seksualinio gyvenimo peripetijomis internete, kur yra sukaupusi didžiulę gerbėjų bazę. Vos per vienerius metus su 300 žmonių permiegojusi moteris tikina, kad sugebėjo pasiekti ir kitą „pasiekimą“ – per vieną dieną užsiimti seksu net su penkiais vyrais[1].

Vienoje iš „YouTube“ platformoje talpinamos „Meilė neteisia“ (ang. „Love don't judge“) dalyje Annie atviravo apie savo seksualinį gyvenimą ir faktą, kad yra permiegojusi su kur kas daugiau partnerių nei dauguma žmonių. Ji atskleidė, kad pirmą sykį apie savo seksualinį gyvenimą interneto platybėse pradėjo dalintis dar 2020 metais.

Seksualinio turinio kūrėja uždirba daugiau nei 1,85 mln. Eur per metus

Annie uždirba kurdama seksualinio pobūdžio turinį. Stop kadras
Annie uždirba kurdama seksualinio pobūdžio turinį. Stop kadras

Per kelerius metus viskas išaugo iki „tikslų nusistatymo“, tarp kurių buvo ir tikslas per vienerius metus permiegoti su 300 žmonių bei siekis per vieną dieną sugulti su penkiais vyrais. Annie sako:

„Pradėjau kurti pikantišką turinį 2020 metais. Tai buvo kovido metu, kai „TikTok“ pamačiau kelias merginas, kalbančias apie visus uždirbtus pinigus, ir pagalvojau: „tai skamba gana lengvai“. Praėjo jau ketveri metai, ir man tai labai patinka. Kai pradėjau, uždirbdavau apie 9000 AUD per mėnesį, o dabar uždirbu apie 250 000 AUD per mėnesį.“

Seksualinio turinio kūrėja per metus uždirba daugiau nei 3 mln. Australijos dolerių (AUD). Tai yra daugiau nei 1,85 mln. eurų per metus.

Pati moteris tikina, jog nepaisant didžiulio pelno, jos turinys nėra itin ekstremalus, nešvankus ar net laukinis:

„Man patinka viską daryti gan paprastai, tai lyg merginos turėjimo patirtis. Nieko per daug beprotiško.“

Ji nėra vienintelė, kuri uždirba dideles sumas per „OnlyFans“. Skandalingoji „OnlyFans“ imperija padėjo užsidirbti milijonus daugybei žmonių, panorusių išmėginti seksualinio turinio kūrimą.

?si=d5sVzHmtkiIeWfGE

Moteris pradėjo atvirauti apie seksualinį gyvenimą norėdama sulaužyti vyraujančius stereotipus

Nors Annie jau kelis metus užsiima pikantiško turinio kūrimu, moteris teigia, kad stipriai atvirauti apie savo seksualinį gyvenimą pradėjo ne iš karto. Ji sako:

„Pirmą kartą apie savo seksualinį gyvenimą internete pradėjau atvirai kalbėti maždaug po devynių mėnesių. Jei nuoširdžiai, dalinausi tuo tik dėl smagumo. Dalinausi savo seksualine patirtimi, nes maniau, kad būtų gerai sulaužyti tą seksualių moterų stigmatizavimą. O laikui bėgant, žmonės pradėjo mėgautis mano turiniu, todėl aš pradėjau kelti sau tikslus ir tada sugalvojau 300 žmonių per metus idėją.“

Moteris taip pat paaiškino, kad šis stulbinantis skaičius nereiškia, jog miegojo tik su vienu partneriu per dieną. Pasitaikydavo dienų, kai ji išmėgindavo net kelis skirtingus vyrus. Jos asmeninis rekordas – penki skirtingi partneriai.

Annie teigia, kad vyrus randa tiek realiame gyvenime, tiek naudodamasi pažinčių programėlėmis. Nepaisant vyrų gausos ir fakto, kad kol kas nesutiko gyvenimo meilės, ji vis dar neatmeta galimybės, kad kažkada tarp partnerių įžvelgs tinkamą žmogų ilgalaikiams santykiams.

Annie patiria didelę neapykantą socialiniuose tinkluose, tačiau teigia, kad šeima ja didžiuojasi

Dėl tokio atvirumo apie savo seksualinį gyvenimą Annie sulaukia daug kritikos iš kitų interneto vartotojų. Daugiausiai neigiamų komentarų ji sulaukia „Instagram“ socialinėje platformoje.

Pasak Annie, nemažai žmonių šlykštisi jos elgesiu ir juokiasi, kad ji veikiausiai serga lytiškai plintančiomis ligomis. Daugybė socialinių tinklų vartotojų australę vadina lengvabūde mergina ir teigia, kad ji giriasi sekso partnerių gausa tik todėl, kad daugiau neturi kuo pasigirti.

Tiesa, dalis žmonių palaiko Annie. Jie džiaugiasi, kad mergina nebijo būti savimi ir nusprendė atvirauti apie tokius dalykus. Pati Annie pabrėžia:

„Manau, kad tikra egzistuoja moterų seksualumo stigma. Vyrai yra laikomi „seksualiomis būtybėmis“, o moterys laikomos „neseksualiomis būtybėmis“, o tai yra neteisinga.“

Seksualinio turinio kūrėja taip pat teigia, kad jai nerūpi internautų nuomonė. Jai svarbu tik tai, ką galvoja draugai ir šeima. Pasak Annie, iš pradžių jie tikrai nerimavo dėl merginos ateities ir sulaukiamos neapykantos internete. O Annie mama apie dukros veiklą sužinojo tik iš straipsnio, kuriuo kažkas pasidalino Feisbuke.

Annie mama palaiko dukrą. Stop kadras
Annie mama palaiko dukrą. Stop kadras

Tuo metu seksualinio turinio kūrėjos mama ne tik nežinojo apie dukros nuotykius lovoje, bet ir apskritai apie „OnlyFans“ platformą. Jai prireikė laiko, kad priimtų dukros užsiėmimą. Prisimindama tas akimirkas, Annie mama sakė:

„Pirmiausia nerimavau, kad pasiekusi tam tikrą amžių nebežinosi ką daryti. Bet tu įrodei, jog puikiai žinai, ką tu darai ir aš nebejaučiu jokio nerimo. Viskas, ką dabar galiu pasakyti, kad tave labai gerai pažįstu ir žinau, jog supranti, ką darai.“

Australė planuoja padidinti savo rekordą: permiegos su 600 vyrų per vienerius metus

Seksualinio turinio kūrėja tvirtina, jog nepaisant itin didelio partnerių kiekio, ji esą elgiasi labai saugiai. Jai kas dvi savaites atliekami lytiškai plintančių ligų tyrimai, siekiant įsitikinti, kad mergina yra „švari“ ir gali filmuotis su kitais kūrėjais. O sekso metu moteris visada naudoja prezervatyvus.

Išgarsėjusi dėl permiegojimo su 300 vyrų per metus, Annie pajuto dar didesnį azartą. Dabar ji planuoja pabandyti permiegoti net su 600 vyrų per vienerius metus.

O visiems ją kritikuojantiems asmenims Annie atrėžia:

„Kuo skiriasi vyras, miegantis su penkiais žmonėmis per dieną ir moteris, mieganti su penkiais žmonėmis per dieną? Nesuprantu, kodėl, kai tai daro vyras, jie jį sveikina ir mano, jog jis yra legenda, bet kai tai daro moteris, mus visaip išvadina ir iš mūsų tyčiojasi. Tai tiesiog nesąžininga.“

Lietuvoje rekordiškai išaugo sergamumas ŽIV

Nors Annie nesibaimina dėl lytiškai plintančių ligų, tačiau statistika rodo, kad visgi verta susirūpinti dėl galimos rizikos. Kasmet atsiranda tiek daug užsikrėtusių žmonių, jog šios ligos laikomos vienomis iš labiausiai paplitusių užkrečiamųjų ligų pasaulyje.

Lytiškai plintančiomis ligomis užsikrėtę asmenys gali net nežinoti apie savo infekciją, tačiau sėkmingai ją perduoti kitiems. Be to, dėl šių ligų gali išsivystyti ilgalaikės ar net mirtinos pasekmės, įskaitant vėžį, nevaisingumą, negimdinį nėštumą ir lėtinį dubens skausmą. Tokios ligos taip pat gali būti perduodamos kūdikiui nėštumo ar gimdymo metu, o tai gali turėti neigiamų pasekmių kūdikio sveikatai.

Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) duomenimis, kasmet lytiškai plintančiomis ligomis užsikrečia 374 mln. 15-49 metų amžiaus žmonių. Per 2022 metus sifiliu užsikrėtė 8 mln. 15-49 metų amžiaus pasaulio gyventojų[2].

Lytiškai plintančių ligų statistika Lietuvoje. Nacionalinio visuomenės sveikatos centro duomenys
Lytiškai plintančių ligų statistika Lietuvoje. Nacionalinio visuomenės sveikatos centro duomenys

Kalbant apie Lietuvą, 2022 metais, lyginant su 2021 metais, šiek tiek padidėjo sergamumas gonorėja: nuo 1,1 iki 1,3 atvejo 100 tūkst. gyventojų. Chlamidiozės rodiklis paaugo kur kas daugiau: nuo 6,2 iki 9,1 atvejo 100 tūkst. gyventojų[3].

O sergamumas ŽIV padidėjo net du kartus. Jei 2021 metais 100 tūkst. gyventojų atiteko 4,3 atvejo, tai 2022 metais šis rodiklis pakilo net iki 8,9 karto. Šiam rodikliui didelės įtakos turėjo užregistruoti užsikrėtę užsienio šalių piliečiai.

avatar
Raimonda Jonaitienė
Rašytojas (-a)
Šaltiniai
2.arrow_upward
World Health Organization. Global and regional STI estimates World Health Organization
3.arrow_upward