Suprasti akimirksniu
  • Australietė per metus sukaupia ilgą partnerių sąrašą, o kitiems metams nusimačiusi sau iššūkį
  • Nauja santykių užduotis su įvairiais iššūkiais ir kliūtimis
  • Išbandžius šimtus atėjo laikas pažinti partnerius už lovos ribų
  • Malonumas ir šlovės siekis ar vulgarus „nusivalkiojimas“?
Šaltiniai
Australietė
Australė Annie Knight permiegojo su šimtais partnerių. Socialinių tinklų nuotrauka

Šiame tekste informacija yra skirta asmenims, ne jaunesniems nei 18 metų amžiaus. Skaitydami šį tekstą Jūs patvirtinate, kad esate ne jaunesni ir prisiimate visą atsakomybę už šios informacijos poveikį. 

Australietė per metus sukaupia ilgą partnerių sąrašą, o kitiems metams nusimačiusi sau iššūkį

Australė Annie Knight, kuri sulaukė žiniasklaidos dėmesio dėl drąsaus teiginio, kad per vienerius metus permiegojo su 300 žmonių, dabar pradeda unikalią kelionę ieškodama tikrosios meilės. 26 metų A. Knight ėmėsi ambicingo projekto: visus metus kas savaitę eiti į pasimatymus. Šis žygis, kuriuo ji dalijasi su savo socialinių tinklų auditorija, yra ne tik romantikos siekis, bet ir asmeninis iššūkis tobulinti savo pasimatymų įgūdžius ir patirtį.

A. Knight, kuri pastaruosius trejus metus yra vieniša, pripažįsta, kad jos pasimatymų patirtis yra ribota, ir išreiškia norą praplėsti savo akiratį ir neapsiriboti vien fiziniais susitikimais. Ji apmąsto savo praeitį, atkreipdama dėmesį į savo negausią pasimatymų istoriją, kurią sudarė vos trys pasimatymai per metus. Nusprendusi pakeisti šį modelį, Knight užsibrėžė tikslą aktyviai dalyvauti ir intymesnių, gilesnių, tradicinių pasimatymų scenoje.

Ji ne tik ieško romantikos, bet ir siekia tobulėti pažinčių ir tarpasmeninių santykių srityje. Siekdama išlaikyti motyvaciją ir atskaitomybę, Knight nusprendė dokumentuoti savo patirtį ir dalytis ja su savo sekėjais internete, skelbdama savo pasimatymų apžvalgas ir naujienas. Ši iniciatyva, pavadinta 52 pasimatymai per 52 savaites, prasidėjo dar balandžio mėnesį, ir A. Knight jau dalyvavo 25 skirtinguose pasimatymuose[1].

Tačiau kelionė neapsieina be iššūkių. Ji susidūrė su nesąžiningumu ir klaidingu, piktybiškai melagingu prisistatymu, paprastai vadinamu catfish, kai kai kurie iš jos pasimatymų asmeniškai atrodė gerokai kitokie nei jų internetiniai profiliai. Be to, jai teko susidurti su atvejais, kai jos pasimatymų dalyviai grubiai elgėsi su aptarnaujančiu personalu, o tai, jos nuomone, yra labai nepatrauklu.

Mergina tikisi, kad sutiks ilgalaikį partnerį viename iš 52 pasimatymų. Socialinių tinklų nuotrauka
Mergina tikisi, kad sutiks ilgalaikį partnerį viename iš 52 pasimatymų. Socialinių tinklų nuotrauka

Nauja santykių užduotis su įvairiais iššūkiais ir kliūtimis

A. Knight siekia ne tik susirasti romantišką partnerį, bet ir atrasti save bei tobulėti. Per kassavaitinius pasimatymus ji siekia įgyti daugiau patirties, suprasti, ko ieško partnerio, ir daugiau sužinoti apie žmogiškuosius ryšius. Jos kelionė liudija, kaip keičiasi šiuolaikinių pasimatymų pobūdis ir kaip žmonės orientuojasi sudėtingame santykių pasaulyje skaitmeniniame amžiuje.

Dalydamasi savo patirtimi A. Knight ne tik dokumentuoja savo asmeninę kelionę, bet ir pateikia įžvalgų ir apmąstymų, kurie gali būti naudingi daugeliui kitų žmonių, besiorientuojančių pažinčių aplinkoje. Australijos socialinių tinklų asmenybė Annie Knight neseniai papasakojo apie iššūkius, su kuriais susiduria savo unikalioje pažinčių srityje. Šis plataus užmojo projektas neapsieina be nuostolių.

Neseniai savo socialiniuose tinkluose paskelbtame atnaujinime Knight atskleidė, kad jai teko padaryti pertrauką kassavaitinių pasimatymų grafike, motyvuodama proceso išsekimu. Ji pasidalijo savo kovomis su internetinių pažinčių realybe ir išreiškė nusivylimo jausmą, kai jos pasimatymai neatitiko jos lūkesčių, kuriuos ji susidarė iš jų internetinių profilių.

Šis lūkesčių ir realybės neatitikimas paskatino Knight apsvarstyti terapijos poreikį, pripažindama, kad, nors ir lankosi pas terapeutą, ji nesileido į diskusijas apie savo santykių problemas. Nepaisant šių iššūkių, Knight tebeturi vilties rasti ką nors prasmingo. Ji atskleidė, kad iš visų savo pasimatymų su keliais asmenimis ji buvo pakankamai išranki, kad nueitų į antrą ir net trečią pasimatymą, o tai rodo, kad ji vis dar nepraranda optimizmo rasti gilesnį ryšį[2].

Mergina susilaukia įvairaus dėmesio socialiniuose tinkluose ir viešina pasimatymų istorijas. Socialinių tinklų nuotrauka
Mergina susilaukia įvairaus dėmesio socialiniuose tinkluose ir viešina pasimatymų istorijas. Socialinių tinklų nuotrauka

Išbandžius šimtus atėjo laikas pažinti partnerius už lovos ribų

Knight pirmą kartą atkreipė visuomenės dėmesį po pasirodymo televizijos pokalbių laidoje, kur drąsiai atskleidė, kad per 12 mėnesių turėjo lytinių santykių su 300 žmonių. Šį laikotarpį ji apibūdino kaip suteikiantį jėgų, pabrėždama teigiamus jausmus, kurie jai asocijuojasi su seksu. Jos patirtis tiek su vyrais, tiek su moterimis daugiausia buvo įgyta naudojantis pažinčių programėlėmis, o nuoseklesniems susitikimams ji palaikė ir nuolatinių klientų sąrašą.

Tačiau vieši Knight atviravimai turėjo įtakos jos asmeniniam gyvenimui. Ji prisipažino, kad vienas iš jos nuolatinių partnerių nustojo su ja bendrauti po to, kai iš žiniasklaidos straipsnių sužinojo apie kitus jos ryšius; šią situaciją A. Knight apibūdino su gailesčio ir nuostabos gaidele.

Knight kelionė - tai sudėtingas kelias, kuriame ji ieško ryšio, orientuojasi skaitmeninių pažinčių erdvėje ir sprendžia viešumo pasekmes. Jos patirtis atspindi sudėtingą šiuolaikinių pažinčių dinamiką, kai skaitmeninis pasaulis susiduria su asmeniniais lūkesčiais ir visuomenės suvokimu. Tęsdama meilės ir supratimo paieškas, A. Knight istorija atvirai atskleidžia išbandymus ir sunkumus, susijusius su asmeninio pasitenkinimo ir emocinio ryšio paieškomis šiuolaikiniame pasaulyje.

Annie Knight, 26 metų turinio kūrėja iš Australijos Auksinės pakrantės, tapo ryškia seksualinio išsilaisvinimo ir internetinio verslumo figūra. Mergina išgarsėjo ir sulaukė dėmėsio dėl šių partnerių skaičių, apibūdindama šį savo gyvenimo etapą kaip įgalinantį pabrėždama, kad seksas jai teikia džiaugsmą ir teigiamus jausmus.

Annie požiūris į savo seksualinį gyvenimą yra be užuolankų drąsus ir entuziastingas, nes ji pirmenybę teikia jauduliui ir spontaniškumui. Jos teiginys kuo netvarkingesnis seksas, tuo geriau atspindi jos nuotykių dvasią ir atvirumą seksualinei patirčiai. Tai nėra įprastas teiginis iš moters lūpų.

Socialinių tinklų asmenybė užsidirba iš seksualinio turinio, bet tikisi tikro ryšio su vienu žmogumi. Socialinių tinklų nuotrauka
Socialinių tinklų asmenybė užsidirba iš seksualinio turinio, bet tikisi tikro ryšio su vienu žmogumi. Socialinių tinklų nuotrauka

Malonumas ir šlovės siekis ar vulgarus „nusivalkiojimas“?

Vyrams dažnai atiduodamos liaupsės ir jie keliami į aukštumas dėl savo pasiekimų lovoje, o moteris laikoma nuvalkiota vien dėl tokio partnerių skaičiaus ir gyvenimo būdo, kuris šlovina seksą. Mergina susilaukia įvairių komentarų ir reakcijų, nes kalba apie savo patirtis viešai bei garsiai. Daugelis, kurie į seksą ir tokį gyvenimo būdą žiūri atviriau kelia klausimą kaip pasiekti tokių skaičių. Annie sėkmė šiose pastangose permiegoti su daug žmonių iš dalies priklauso nuo skaitmeninio amžiaus patogumų. Kaip ir daugelis šiuolaikinės visuomenės narių, Annie naudojasi populiariomis pažinčių programėlėmis, kad užmegztų ryšius su potencialiais partneriais. O ten dažniausiai pažinčių ieško trumpalaikių nuotykių ištroškęs jaunimas.

Be to, ji naudojasi savo „OnlyFans“ puslapiu, kuriame pasiekė nepaprastos sėkmės - užima vietą tarp 0,4 proc. geriausių kūrėjų ir per dieną uždirba įspūdingą 1 000 JAV dolerių sumą. Annie seksualiniai susitikimai neapsiriboja viena lytimi - ji miega ir su vyrais, ir su moterimis. Tai padidina šansus susirasti partnerį, kuris papildys jos užkariautų asmenų sąrašą. Su žiniasklaida ji ne kartą pasidalijo savo nuomone apie unikalias kiekvieno iš jų savybes miegamajame, pripažindama skirtingus jų teikiamus malonumus ir patirtis.

Jos atvirumas kalbant apie šiuos pageidavimus pabrėžia jos seksualumo komfortą ir atvirumą kalbant apie asmeninį gyvenimą. Tačiau Annie kelionė nebuvo be iššūkių. Jos „OnlyFans“ karjera, nors ir pelninga, kartą jai kainavo įprastą darbą. Ji papasakojo atvejį, kai buvo staiga atleista iš naujo darbo po to, kai įmonė aptiko jos „OnlyFans“ paskyrą.

Atleidimas iš darbo, pagrįstas kaltinimais, kad ji neatskleidė savo veiklos internete, buvo didelė nesėkmė. Tačiau likimo vingis lėmė, kad šis incidentas galėjo tapti paslėpta galimybe, nes dabar pranešama, kad Annie iš savo veiklos internete uždirba daugiau nei 1 mln. dolerių per metus.

Annie Knight istorija - tai įdomus seksualinių tyrinėjimų, skaitmeninės įtakos ir asmeninių galių suteikimo derinys. Jos patirtis atspindi besikeičiantį seksualumo ir internetinio turinio kūrimo kraštovaizdį, išryškindama šių sričių sudėtingumą ir galimybes. Jos nesuvaidintas požiūris į gyvenimą ir gebėjimas nesėkmes paversti sėkme daro ją unikalia ir intriguojančia šiuolaikinės visuomenės figūra.