Vienas įrašas. akys. Paskelbk savo naujieną

Serbijos geležinkelio stotyje sugriuvo stoginė – žuvusių daugėja

Pasaulis
Žuvusieji
Serbijos geležinkelio stotyje sugriuvo stoginė – žuvusių daugėja. David Monje/Unsplash nuotrauka

Prieš daugiau nei dvi savaites Šiaurės Serbijos Novi Sado miesto geležinkelio stotyje sugriuvus stoginei, užgeso per šį incidentą sunkiai sužeistos moters gyvybė. Apie tai sekmadienį pranešė vienas ligoninės pareigūnas, o tai reiškia, kad bendras žuvusiųjų skaičius padidėjo iki 15.

Novi Sado gyventojus sukrėtusi katastrofa įvyko lapkričio 1 d. Tada po griuvėsiais buvo palaidota dešimtys žmonių. Ligoninėje tebėra gydomi dar du sunkiai sužaloti asmenys, kurių būklė yra pavojinga gyvybei.

Valdžios institucijos nėra pateikusios galutinio nelaimės priežasties paaiškinimo. Novi Sado prokuratūra į apklausas iškvietė daugiau nei 70 žmonių, tačiau kol kas niekas nebuvo sulaikytas.

Serbijos prezidento Aleksandaro Vučičiaus vyriausybės kritikai sako nuogąstaujantys, jog dėl vyraujančios korupcijos kultūros gali būti taip, kad niekas nebus patrauktas atsakomybėn.

Novi Sade ir sostinėje Belgrade jau vyko protestai. Sekmadienį keli šimtai žmonių užblokavo sankryžą priešais Novi Sado pagrindinę geležinkelio stotį.

Elta pranešimas.

Ką apie tai manai tu?

Bendruomenė
Naudinga
Įdomu
Puslapiai
Aktyvūs nariai
77
Privatumo apžvalga

Ši svetainė naudoja slapukus, kad galėtume jums suteikti geriausią įmanomą naudotojo patirtį. Slapukų informacija saugoma jūsų naršyklėje ir atlieka tokias funkcijas kaip jūsų atpažinimas, kai grįžtate į mūsų svetainę, bei padeda mūsų komandai suprasti, kurios svetainės dalys jums yra įdomiausios ir naudingiausios.

Privatumo politika