Suprasti akimirksniu
  • Kretingoje sekmadienio naktį bus įvesta komendanto valanda
  • Nuo šeštadienio vakaro Kretingoje veiks kontrolės postai
Šaltiniai
Kretingoje komendanto valanda
Kretingoje bus įvesta komendanto valanda. ELTA nuotrauka

Kretingoje sekmadienio naktį bus įvesta komendanto valanda

Naktį į sekmadienį Kretingos mieste bus įvedama komendanto valanda, pranešė rajono savivaldybė.

Savivaldybės teigimu, dėl Kretingos mieste ir jo apylinkėse vyksiančių pratybų komendanto valanda bus įvesta naktį iš šeštadienio į sekmadienį – nuo vidurnakčio iki 4 valandos ryto. Įvedus komendanto valandą, gyventojų judėjimas ribojamas nebus.

Nuo šeštadienio vakaro Kretingoje veiks kontrolės postai

Visgi šeštadienį nuo 19 valandos Kretingoje veiks realūs mobilūs policijos, Viešojo saugumo tarnybos, karo policijos ir šaulių jungtinių ekipažų kontrolės postai. Dėl šiuos priežasties gali būti stabdomas važiuojantis transportas, tikrinami dokumentai ir atliekamos kitos transporto priemonių patikros procedūros.

Šeštadienį ir sekmadienį šiose pratybose bus treniruojamasi vykdyti bendradarbiavimą ir sąveiką karo padėties metu tarp Lietuvos šaulių sąjungos, kariuomenės, policijos, Viešojo saugumo tarnybos, Kretingos rajono savivaldybės ir jai pavaldžių įstaigų.

Pažymima, kad pratybų metu Kretingos mieste galimas karinės technikos judėjimas, imitacinių šaudmenų naudojimas, bus saugomi savivaldybei bei jai pavadžioms įstaigoms priklausantys objektai. 

Aktyvūs pratybų veiksmai viešose teritorijose vyks iki pagrindinės prezidento pakartotinio balsavimo pradžios – iki sekmadienio 7 valandos ryto, todėl sklandžiam rinkimų organizavimui įtakos neturės.

ELTA (ELTA)