Vienas įrašas. akys. Paskelbk savo naujieną

Norvegija atitraukia iš Libano dalį savo ambasados personalo

Pasaulis
Norvegija
Norvegija atitraukia iš Libano dalį savo ambasados personalo. Maryan Ivasyk/Unsplash nuotrauka

Norvegija atitraukia dalį savo ambasados personalo iš Libano sostinės Beiruto. Tai argumentuojama tuo, kad padėtis šalyje dėl daugybės Izraelio atakų, kurios buvo nukreiptos ir prieš Beirutą bei Jungtinių Tautų (JT) taikdarius (UNIFIL), dar labiau pablogėjo.

Ambasadorius su dar keliais norvegų diplomatais kol kas liks šalyje, sakoma Užsienio reikalų ministerijos Osle pranešime.

„Saugumo padėtis Libane ir toliau yra labai įtempta ir nenuspėjama. Netoli Norvegijos ambasados Beirute būta bombų smūgių“, – teigiama toliau. Todėl kai kurie norvegų diplomatai laikinai išvyks iš Libano.

Norvegijos piliečiai paraginti taip pat išvykt iš šalies, kol tai dar yra įmanoma.

Elta pranešimas.

Ką apie tai manai tu?

Bendruomenė
Naudinga
Įdomu
Puslapiai
Aktyvūs nariai
77
Privatumo apžvalga

Ši svetainė naudoja slapukus, kad galėtume jums suteikti geriausią įmanomą naudotojo patirtį. Slapukų informacija saugoma jūsų naršyklėje ir atlieka tokias funkcijas kaip jūsų atpažinimas, kai grįžtate į mūsų svetainę, bei padeda mūsų komandai suprasti, kurios svetainės dalys jums yra įdomiausios ir naudingiausios.

Privatumo politika