Suprasti akimirksniu
  • Vasario 29-osios orai bus palyginti ramūs, bet vėsūs
  • Dienos metu oras išliks gana pastovus: bus debesuota, temperatūra svyruos nedaug
Šaltiniai

Vasario 29-osios orai bus palyginti ramūs, bet vėsūs

Nors oras ir bus vėsus, didelio šalčio ar ekstremalių orų reiškinių nenumatoma. Vistik diena prasidės su nedideliu lietumi.

Numatomas nedidelis lietus - kritulių galėtų iškristi iki 0.3 mm per valandą. Nors kritulių kiekis ir nedidelis, tačiau jo pakaks, kad ore tvyrotų juntama drėgmė. Vėjo greitis bus santykinai nedidelis, iki 3 m/s, su gūsiais siekiančiais iki 6 m/s. Jutiminė temperatūra bus 3 °C - pora laipsnių žemesnė už faktinę temperatūrą.

Naktį ir ankstyvą rytą oras išliks debesuotas, o temperatūra šiek tiek kris, pasiekdama 3 °C ryto valandomis. Nors kritulių tikimybė mažės, atmosferos slėgis lėtai kils, pasiekdamas 1025 hPa vidurdienį.

Dienos metu oras išliks gana pastovus: bus debesuota, temperatūra svyruos nedaug

Vėjas bus silpnas, jo greitis neviršys 2 m/s, o vėjo gūsiai sieks iki 5 m/s. Toks vėjo ir gūsių greitis yra būdingas ramiam orui. Nors kritulių nebus, drėgmė išliks aukšta - svyruos apie 85-90%, o tai kartu su debesuotu dangumi ir nedideliais temperatūros pokyčiais suteiks šiek tiek niūresnę, bet ramybės kupiną dieną. Dieną aukščiausia numatoma temperatūra siek 4 °C.

Vakare temperatūra šiek tiek nukris ir pasieks 2-3 °C. Naktį termometrai kai kur rodys 1 °C, todėl vairuotojai turės išlikti budrūs, nes vietomis galės formuotis plikledis.

Apibendrinant, vasario 29-oji atneš šaltą, bet stabilų orą, su nedideliu lietumi naktį, debesuotumu dieną ir šiek tiek šaltesne temperatūra vakare. Nors ši diena nežada didelio orų kontrasto ar ekstremalių sąlygų, jos ramybė ir stabilumas yra puikus priminimas apie žiemos pabaigą ir pavasario pradžios laukimą.