Suprasti akimirksniu
  • Antradienio naktį Kaune apvogtas Lietuvos pašto skyrius
  • Turtinė žala tikslinama
Šaltiniai
paštas
Kaune apvogtas Lietuvos pašto skyrius. ELTA nuotrauka

Antradienio naktį Kaune apvogtas Lietuvos pašto skyrius

Apvogtame Lietuvos pašto skyriuje rastas atidarytas seifas. Kauno priešgaisrinė gelbėjimo valdyba skelbia, kad saugos tarnyba atvyko į Kovo 11-osios gatvėje esančias pašto patalpas, jose buvo daug dūmų.

3.19 val. gautas pranešimas iš saugos tarnybos operatorės, kad dega pašto pastatas, patalpa uždūminta. Atvykusius ugniagesius pasitikęs apsaugos darbuotojas paaiškino, kad dėl įvykdytos vagystės iš pašto patalpų suveikė apsaugos signalizacija. Gaisro nebuvo.

Turtinė žala tikslinama

„Atvykus policijos pareigūnams ir apžiūrėjus patalpas, pastebėta, kad išlaužtos durys ir patalpoje rastas praviras, atidarytas seifas. Šiuo metu padaryta turtinė žala tikslinama, yra pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės – pagal Baudžiamojo kodekso 178 straipsnio 3 dalį”, – sakė Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė Reda Zarauskienė.

Tas, kas pagrobė svetimą turtą įsibrovęs į patalpą, ryšių kabelių kanalų sistemą, saugyklą ar saugomą teritoriją arba pagrobė didelės vertės svetimą turtą, arba pagrobė strateginę ar svarbią reikšmę nacionaliniam saugumui turinčių juridinių asmenų infrastruktūrą sudarantį turtą ar jo dalį, baudžiamas bauda arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki šešerių metų.

„Šiuo metu atliekamas tyrimas ir yra aiškinamasi dėl tikslaus patirtos žalos dydžio. Įprastinė pašto skyriaus veikla bus atnaujinta šiandien po pietų. Iki tol dalis klientų yra nukreipiami į netoliese esančius Lietuvos pašto skyrius“, – informavo Lietuvos pašto Komunikacijos projektų vadovas Lukas Zadarackas.

Parengta remiantis ELTA.