Suprasti akimirksniu
  • Žinomas JAV verslininkas David Sacks sako, kad karas Ukrainoje paremtas melu
  • Mums sakoma, kad Ukraina laimi, nors iš tikrųjų ji pralaimi
  • Melas sėkmingai užtęs karą
Šaltiniai

Žinomas JAV verslininkas David Sacks sako, kad karas Ukrainoje paremtas melu

Jam pritaria ir Elonas Muskas.

„Tikrai taip“- pakomentavo E. Muskas David‘o Sachs‘o nuomonę.

O štai ta nuomonė:

„Karas Ukrainoje grindžiamas melu - melu apie tai kaip jis prasidėjo, kaip vyksta ir kaip baigsis.

Mums sakoma, kad Ukraina laimi, nors iš tikrųjų ji pralaimi

Mums sakoma, kad karas stiprina NATO, nors iš tikrųjų jis jį alina. Mums sakoma, kad didžiausia Ukrainos problema yra JAV Kongreso lėšų trūkumas, nors iš tikrųjų Vakarai negali pagaminti pakankamai amunicijos - šiai problemai išspręsti prireiks metų. Mums sakoma, kad Rusija patiria daugiau nuostolių, nors iš tikrųjų Ukrainai trūksta karių - dar viena problema, kurios pinigai negali išspręsti.

Mums sakoma, kad pasaulis yra su mumis, nors iš tikrųjų pasaulinė dauguma mano, kad JAV politika yra didžiausia kvailystė. Mums sakoma, kad nėra galimybių sudaryti taiką, nors iš tikrųjų mes atmetėme daugybę galimybių susitarti derybomis. Mums sakoma, kad jei Ukraina ir toliau kovos, jos derybinės pozicijos pagerės, nors iš tikrųjų sąlygos bus daug blogesnės už tas, kurios jau buvo pasiūlytos ir atmestos.

Melas sėkmingai užtęs karą

Nepaisant to, melas sėkmingai užtęs karą. Kongresas skirs daugiau lėšų. Rusija užims daugiau teritorijų. Ukraina mobilizuos daugiau jaunų vyrų ir moterų, kad šie patektų į mėsmalę. Didės nepasitenkinimas. Galiausiai Kijeve kils krizė ir Zelenskio vyriausybė bus nuversta. Ir tada, kai karas bus galutinai pralaimėtas, kai visa šalis gulės dūlančiuose griuvėsiuose ant jų pačių sukurto laidotuvių laužo, melagiai sakys: "Mes bandėme". Užkirtę kelią bet kokiai alternatyvai, apšmeižę visus, kurie sakė tiesą, kaip priešo marionetes, melagiai sakys: "Mes darėme, ką galėjome. Mes pasipriešinome Putinui."

Jie tvirtins, kad jiems būtų pavykę, jei ne penktoji Putino apologetų kolona, kuri dūrė peiliu ukrainiečiams į nugarą. Tada, perkėlę kaltę ir patapšnoję sau per nugarą, jie nerūpestingai pereis prie kito karo, kaip po katastrofų Afganistane ir Irake perėjo prie Ukrainos. “

Va taip, va…. Meluokite toliau. Nes, nūūū, ką gi daugiau veiksite.