Vienas įrašas. akys. Paskelbk savo naujieną

G-20 viršūnių susitikime sunegalavo Paragvajaus prezidentas – atsidūrė ligoninėje

Pasaulis
Prezidentas
Paragvajaus prezidentas. ELTA nuotrauka

Paragvajaus prezidentas Santiago Peña pirmadienį vėlai vakare buvo nuvežtas į Rio de Žaneiro ligoninę, kai sunegalavo per G20 viršūnių susitikimą.

„Informuojame, kad negaluojantis prezidentas Santiago Peña gydomas Samariečių ligoninėje Rio de Žaneire“, – sakoma Paragvajaus valdžios pranešime.

Medicinos biuletenyje ligoninė vėliau nurodė, kad 46 metų Peña „po pietų susirgo“ ir buvo nuvežtas į sveikatos centrą diagnostiniams tyrimams.

„Valstybės vadovas laikosi gerai, o dabartinė jo sveikatos būklė yra stabili“, – teigiama pranešime.

Anksčiau liudininkai sakė, kad Peñą greitosios pagalbos automobilis išvežė iš susitikimo vietos. Kai kurios Lotynų Amerikos žiniasklaidos priemonės pranešė, kad jis jautė skausmus krūtinėje.

„Kalbėjausi su prezidentu Peña, kuris sunegalavo ir yra Rio de Žaneiro Samariečių ligoninėje. Jam viskas gerai ir jis laukia medicininių tyrimų rezultatų”, – socialiniame tinkle X informavo Paragvajaus viceprezidentas Pedro Alliana.

Paragvajus nėra G20 narys, tačiau Peñą į viršūnių susitikimą kartu su daugeliu kitų lyderių, nepriklausančių grupei, pakvietė forumo rengėjas Brazilijos prezidentas Luizas Inácio Lula da Silva.

Prieš sunegaluodamas Peña supažindino kitus viršūnių susitikimo dalyvius su savo šalies ekonomine padėtimi, ypač daug dėmesio skirdamas skurdo mažinimui.

Elta pranešimas.

Ką apie tai manai tu?

Bendruomenė
Naudinga
Įdomu
Puslapiai
Aktyvūs nariai
77
Privatumo apžvalga

Ši svetainė naudoja slapukus, kad galėtume jums suteikti geriausią įmanomą naudotojo patirtį. Slapukų informacija saugoma jūsų naršyklėje ir atlieka tokias funkcijas kaip jūsų atpažinimas, kai grįžtate į mūsų svetainę, bei padeda mūsų komandai suprasti, kurios svetainės dalys jums yra įdomiausios ir naudingiausios.

Privatumo politika