Suprasti akimirksniu
  • Slovakijos premjerą gydanti ligoninė informavo, kad R. Fico būklė šiek tiek pagerėjo
  • Buvo atliktos dvi operacijos
  • Kol kas į kitą ligoninę premjero pervežti neplanuojama
Šaltiniai
fico
Per šaudymą buvo sužeistas Slovakijos premjeras R. Fico. ELTA nuotrauka

Slovakijos premjerą gydanti ligoninė informavo, kad R. Fico būklė šiek tiek pagerėjo

Slovakijos ministro pirmininko Roberto Fico sveikatos būklė „šiek tiek pagerėjo“, penktadienį pranešė jį gydanti ligoninė; premjeras atsigauna po kritinių šautinių žaizdų, patirtų per pasikėsinimą.

Praėjusią savaitę R. Fico buvo sunkiai sužeistas per pasikėsinimą jį nušauti, kai atėjo pasisveikinti su savo šalininkais centriniame Handlovos mieste, ir šis išpuolis sukėlė nuogąstavimų dėl gilėjančio šalies politinio susiskaldymo.

Buvo atliktos dvi operacijos

Centrinio Banska Bystricos miesto ligoninėje R. Ficui buvo atliktos dvi ilgos operacijos, o jo būklė vėliau buvo pavadinta stabilia, bet sunkia.

Tačiau naujausiame pranešime apie R. Fico būklę ligoninė penktadienį nurodė: „Premjero sveikatos būklė yra stabili, šiek tiek pagerėjusi“.

„Manome, kad ši pažanga tęsis“, – pridūrė ligoninė, nepateikdama išsamesnės informacijos apie tolesnius R. Fico gydymo veiksmus.

Kol kas į kitą ligoninę premjero pervežti neplanuojama

Jo artimiausias politinis sąjungininkas, ministro pirmininko pavaduotojas Robertas Kalinakas trečiadienį sakė, kad R. Fico kol kas liks Banska Bystricos ligoninėje, nes apie jo pervežimą į kitą gydymo įstaigą „negali būti nė kalbos“.

Parengta remiantis ELTA.