Vienas įrašas. akys. Paskelbk savo naujieną

Per gaisrą Serbijos sostinės senelių namuose žuvo šeši žmonės

Pasaulis
ugniagesiai
Per gaisrą Serbijos sostinės senelių namuose žuvo šeši žmonės. ELTA nuotrauka

Serbijos sostinės Belgrado pakraštyje esančiuose senelių namuose ankstyvą pirmadienio rytą kilo gaisras, per kurį žuvo šeši žmonės, o dar septyni buvo sužeisti, pranešė policija.

„Šioje įstaigoje, kurioje gyveno garbaus amžiaus žmonės, žuvo šeši žmonės. Trylika žmonių buvo išgelbėti“, – žurnalistams sakė Luka Čaušičius, policijos pareigūnas, prižiūrintis gelbėjimo tarnybų veiklą šioje vietovėje.

„Tai didelė tragedija, tačiau galėjo būti dar blogiau“, – sakė L. Čaušičius, pridurdamas, kad 3.30 val. ryto, kai kilo gaisras, pastate buvo apie 30 žmonių.

Septyni sužeistieji buvo nuvežti gydyti į Belgrado karo ligoninę. Gaisrą užgesino ugniagesiai.

„Gaisro priežastis bus nustatyta artimiausiomis valandomis“, – sakė L. Čaušičius, pridurdamas, kad ugniagesiai veikė greitai, nepaisant to, kad objektas yra atokioje vietovėje.

Parengta remiantis elta.

Ką apie tai manai tu?

Bendruomenė
Naudinga
Įdomu
Puslapiai
Aktyvūs nariai
77
Privatumo apžvalga

Ši svetainė naudoja slapukus, kad galėtume jums suteikti geriausią įmanomą naudotojo patirtį. Slapukų informacija saugoma jūsų naršyklėje ir atlieka tokias funkcijas kaip jūsų atpažinimas, kai grįžtate į mūsų svetainę, bei padeda mūsų komandai suprasti, kurios svetainės dalys jums yra įdomiausios ir naudingiausios.

Privatumo politika