Avataras

Mindaugas Puidokas

Politikas (-ė)
LR Seimo narys Mišri Seimo narių grupė
@mindaugas.puidokasgroups 1
Info Siena Draugai Nuotraukos
Avataras

Kaip pridengti pedofilijos skandalą Seime? Ministrė A. Armonaitė išrašo leidimą O. Šurajevui ir viešoje erdvėje kyla nematytos aistros!

Laisvės partija ir konservatoriai šį veikėją naudoja kaip ,,politinį ginklą", siekdami nukreipti visuomenės dėmesį nuo valstybę ardančių jų klaidų ir skandalų. Juo pasinaudojant atvirai atakuojami politiniai oponentai: naudojami šlykščiausi necenzūriniai žodžiai, įžeidinėjimai ir provokacijos!

Visada remiuosi konkrečiais teisiniais veiksmais. Vakar iškart kreipiausi į LR Seimo pirmininkę, Kanclerį, Seimo Etikos ir procedūrų komisiją bei į Vadovybės apsaugos tarnybą, kuri turi užtikrinti tvarką Seime. Rezultatas: šiandien ryte O. Šurajevui neribotam laikui uždrausta lankytis LR Seime. Taip pat kreipiausi į policiją dėl viešosios tvarkos pažeidimo, garbės ir orumo įžeidimo bei trukdymo atlikti Seimo nario pareigas. Policija jau pradėjo tyrimą.

Atsakau į aktualiausius klausimus, sklandančius viešojoje erdvėje:

Pirma. Jis taip elgiasi, nes jaučiasi nebaudžiamas, kai turi tokį stiprų valdančiųjų palaikymą. Jis yra pilnai valdomas ir veikia peržengdamas visas ribas, nes žino - bus apgintas. Ir ne bet ko - aukščiausių valdžios atstovų!

Antra - nė vienas save gerbiantis žmogus neatsakinės į žiniasklaida apsimetančių provokatorių klausimus, kai jie prasideda įžeidimais. Neatsakinėjau ir aš.

Trečia. Feisbukas ir kitos žiniasklaidos priemonės šiandien mirga nuo prieštaringų valdančiųjų žinučių! Jomis vieni palaiko ir žavisi šiuo asmeniu, vadindami jį jaunosios kartos veidu ir dvasia! Kiti tariamai pasmerkia chaosą kėlusį asmenį, tačiau tuoj pat meta kaltinimų kamuolį į patyčias patyrusių opozicijos narių pusę bei priekaištauja dėl neva neatsakinėtų klausimų.

Apibendrinimas. Man tikrai keista, kodėl niekam nekyla klausimų apie necenzūrinių žodžių vartojimą ir video medžiagos patalpinimą youtube, kur įrašą peržiūrėti gali ir mažamečiai vaikai!?

Sureagavau teisiniais veiksmais, nes įžeidinėjamas buvau ne vien aš, bet ir mane išrinkę rinkėjai bei kiti kolegos Seimo nariai iš opozicijos. Ribos buvo peržengtos.

Labai gaila, kad valdantieji nesugeba savo tikslų siekti be patyčių ir nuo jų priklausomų asmenų išnaudojimo. Dar bjauriau, kai matydami patyčias tyliai šypsosi ar atvirai iš to kai kurie juokiasi... Tvirtai tikiu - labai gerai, kad žmonės turėjo galimybė visa tai atvirai pamatyti ir atitinkamai įvertins.

0 komentarų
chat_bubble_outline Komentarai
share Dalintis

Širdimi visi jaučiame, kad Kovo 11-oji diena - tai Romualdas Ozolas, Justinas Marcinkevičius, tėvas Stanislovas, kardinolas Vincentas Sladkevičius, Kazimieras Bobelis, Nijolė Sadūnaitė, Stasys Lozoraitis, Antanas Terleckas, kunigas Robertas Grigas. Jie kartu su bendraminčiais kūrė nepriklausomą, vertybinę Lietuvos valstybę. Mano, kaip ir daugelio Lietuvos žmonių, širdyje dega gyva JŲ svajonės ugnis!

Brangieji, linkiu visiems pakilti už Lietuvą, už jos sugrąžinimą į vertybinės ir realiai nepriklausomos valstybės kelią! Mūsų visų Lietuva yra klano pavogta, užvaldyta, niokojama, naikinama, bet vis dar gyva! Visi mes esame atsakingi už tai kas vyksta. Sprendimas nusišalinti ir nematyti to kas vyksta - veda mūsų seną ir gilią kultūrą turinčią šalį į nebūtį, o mūsų vaikus ir anūkus atiduoda į degradacines ,,vertybes" ugdančio klano pasekėjų rankas. Vytis, Gedimino stulpai, trispalvė ir mūsų protėvių mums su krauju perduota lietuvių kalba įpareigoja padaryti viską, kad išsaugotume Lietuvos valstybę ir sugrąžintume ją žmonėms.

Tik aktyvi pilietinė kova gali leisti pakeisti situaciją. Už Dievą, šeimą ir Tėvynę Lietuvą ❤️🇱🇹🇱🇹🇱🇹

0 komentarų
chat_bubble_outline Komentarai
share Dalintis

Vertas dėmesio ir gilus šis profesoriaus Igno Vėgėlės straipsnis. Rekomenduoju. Jame keliami konkretūs klausimai ir esminių viešumoje vykstančių įvykių galimos versijos. Priežastys.

Pavyzdžiui, patogiu valdantiesiems laiku išleidžiama knyga apie mūsų valstybės prezidentą. Kaip rašo I.Vėgėlė: ,,Pasikeitus situacijai – knyga dar ir puikus dėmesio nukreipimas nuo galimo duomenų nutekinimo p e d o f i l i j o s byloje: naujos komisijos, straipsniai ir reportažai apie Prezidentą gerokai mažins dėmesį tiek skandalingiausiai bylai, tiek ir neįtikėtinam koalicijos elgesiui ar reakcijai į galimą nusikalstamą ištvirkimą."

Nauji prezidento rinkimai jau 2024 metais. Kandidatai rikiuojasi prie rinkiminio starto linijos. Ar ne todėl ,,nepriklausomi" žurnalistai ėmėsi ,,pasakų" rašymo apie prezidentą? O tyrimui apie esamą Seimo pirmininkę ir jos galimus ryšius su KGB drąsos užtektų? Yra ir kitų didžiai įdomių temų, bet... visos valdančiųjų stovykloje. Nepriklausomais save vadinantys autoriai nepjauna šakos, ant kurios galimai patys sėdi... Jie niekada nerašo knygų apie įdomiausias liberalkonservatorių paslaptis...

Skandalams pridengti visada randama tinkama auka viešam nulinčiavimui. Rezultatai ar melagingi kaltinimai po to niekam nerūpi - svarbiausia pasiekti tikslus. Nukreipti dėmesį nuo p e d o f i l i j o s skandalų, kitų klano nuodėmių, o traukiniai ir vilkikai sėkmingai gabena tūkstančius tonų prekių per Baltarusijos sieną. Kokia čia problema!? Juk iš tautos tyčiojamasi ir kova vyksta lozungais - garsiai rėkiant apie kovą su Kremlium bei visus kritikuojančius paskelbiant vatnikais bei Kremliaus agentais. Kilo skandalas su tūkstančiais tonų iš Baltarusijos?! Nebėda. Pastatė štai prie Vilniaus Katedros tanką - dėmesys efektyviai nukreiptas, visuomenės kiršinimo priemonė, kuri niekaip nepadeda Ukrainai! Ši priemonė puikiai tinka ,,just business saviems" politiką vykdantiems liberalkonservatoriams su visada nekaltais ministrais, kurie ,,puikiai" dirba, ,,šauniai" valdo visas krizes ir nuolat ,,nuoširdžiai" nustemba bei toliau eina pareigas. Juk lietuviškoje ,,demokratijoje" būtent taip ir būna. Kam atsistatydinti? Va Paksą ,,nuimti" - prašom. Nebėda. Teisėta? Niekam nerūpi, nes po kelių metų ateina užmarštis ir žmonių apatija. Lietuvoje skirtingos žaidimo taisyklės lygiems ir lygesniems. Pripratino taip daugelį, bet drąsių randasi vis daugiau. Algirdas Brazys savo pavyzdžiu parodė - visi gerbia tuos, kurie turi nuomonę ir drąsiai įvardina valdžios veidmainystę ir tai, kad jų politika veda Lietuvą tiesiai į pražūtį!

Išankstiniai Savivaldos rinkimai jau vyksta, o savaitgalį balsuos tie kas nespėjo išankstiniuose. Nedalyvauju rinkimuose, bet kviečiu rinktis labai atsakingai! Skirkite laiko analizei ir atiduokite savo balsą tiems kas realiai dirba, o ne manipuliuoja, kiršina ir garsiai klykia lozungus! Kviečiu paskaityti šį straipsnį ir juo dalintis. Kai TV eterius užvaldę sistemos ,,savi" - privalome mes visi socialiniuose tinkluose tapti informacijos skleidėjais. Naujoji knygnešystė 2023 metų Lietuvoje! 🙏🏼❤️🇱🇹

#TapkimeNaujaisiaisKnygnešiais2023

https://m.delfi.lt/ringas/article.php?id=92658641

0 komentarų
chat_bubble_outline Komentarai
share Dalintis

Esu dėkingas kunigui Algirdui Toliatui už drąsą sakyti tiesą ir budinti žmones! Jis atvirai sako apie iškreiptus veidrodžius ,,Alisos stebuklų šalyje": ,,Koks gyvenimiškas paradoksas: kartais tie patys žmonės, kurie yra kovotojai už taiką pasaulyje, tuo pat metu tyčiojasi iš kitų, lipa per galvas, - taikos lozungai tampa vos ne reklamine agitacija. Atrodo, kad vienur kovoti už teisingumą, o kitur niekinti, žeminti, šaipytis yra normalu ir priimtina. Taip neturi būti."

Kviečiu skaityti interviu su kunigu ir juo dalintis su kitais:

https://www.respublika.lt/lt/naujienos/kultura/interviu/kunigas-algirdas-toliatas-jei-bijosim-ir-tylesim-gyvensim-pagal-kitu-taisykles/

0 komentarų
chat_bubble_outline Komentarai
share Dalintis

Dalinuosi puikia akcija - susigrąžinkime savo tikrąjį Vytį!

,,Lietuvos Vytis. Darnos Vytis. Tikroji Lietuvos Vyties vėliava.

Kaip bepavadinsi tiks, nes tai tikra ir iš širdies

Vytis – daugiau dvasinis, o ne žemiškas karys, tad visos detalės liudija sakralumą: formos, spalvos, net vėliavos formatas. Tai mūsų, lietuvių, energetinis karys prieš blogį, tiek kūnišką priešą, tiek piktąsias dvasias.

Jau nuo 1991 metų mums šį Vytį atėmė, įpiršo dirbtinį pakaitalą ir deja, daugelis net nepastebėjome. Tai lėmė apsaugos sunaikinimą, kuomet sielos karys nustojo būti mūsų šalies žmonių gynėju nuo uzurpatorių ir išdavikų.

Vyties herbas, Vyties vėliava - suverenios, savavaldės, laisvos Valstybės ir tautos ženklas, šventas Valstybės simbolis, puikiai iliustruojantis Lietuvos - garbingos, drąsios šalies įvaizdį.

Apsiginkluokim darnos Vyčiu, išskleiskim vėjyje, vykim priešą lauk.

Tikrąją Vyties vėliavą galite įsigyti 👉https://www.adiada.lt/lt/priedai-sportui/kiti-priedai/tikroji-vycio-veliava-100200-cm

0 komentarų
chat_bubble_outline Komentarai
share Dalintis
0 komentarų
chat_bubble_outline Komentarai
share Dalintis
0 komentarų
chat_bubble_outline Komentarai
share Dalintis

Konservatoriai vėl nori užtildyti bei pridengti savo skandalus mano puolimo dėka - grasina apkalta už analizę laidose. LRT su R. Miliūte ir lrytas.lt noriu padėkoti už stiprią mano laidų reklamą ir vadovėlinius propagandos pavyzdžius, kai komentuojama tai, ko žmogus nesakė ir vertina tie ,,ekspertai”, kurie menkai gaudosi tarptautiniuose santykiuose ir geopolitikoje. Straipsnyje-atsakyme pateikiu apšvietai daug solidžių vakarietiškų angliškų šaltinių, kuriuose kalbama apie galimą Rusijos padalinimą po karo Ukrainoje ir įvairius šio karo baigties scenarijus. Apie tai vyksta rimtos diskusijos JAV Kongrese, Vokietijos Bundestage ir kitur vakaruose. Daug kas argumentuotai įvardina realią branduolinio karo grėsmę. Visa geopolitinė analizė mano laidose yra paremta solidžiais šaltiniais. Kviečiu stebėti laidas, skaityti straipsnius, knygas ir šviestis.

Mano straipsnyje rasite daug naudingų analitinių straipsnių anglų kalba ir sužinosite apie buvusio VSD vadovo M. Laurinkaus prognozes dėl karo baigties. Dalinkitės šiuo įrašu ir straipsnio nuoroda - tegul tiesa sklinda, o propaganda užsiimančios medijos tegul pagaliau pasitempia ir ima suprasti, kad teisė į nuomonę ir taikų protestą yra kertiniai akmenys, skiriantys demokratines valstybes nuo diktatūrų! Straipsnio nuorodą rasite čia: https://www.komentaras.lt/be-kategorijos/mindaugas-puidokas-liberalkonservatoriu-ruporu-kuriama-vienos-tiesos-ir-nuomones-lietuva-tai-kelias-i-praraja/104119/

Pasirodo, sklaida gerėja kartais, jei įraše dedamos 🌈🌈🌈Mėginu ir aš, nes didesnės FB sklaidos blokados dar nesu patyręs... tad atsiimkime vaivorykštę - ji priklauso mums visiems! Skleiskime svarbią informaciją! 🌈🌈🌈

0 komentarų
chat_bubble_outline Komentarai
share Dalintis
0 komentarų
chat_bubble_outline Komentarai
share Dalintis
0 komentarų
chat_bubble_outline Komentarai
share Dalintis