Suprasti akimirksniu
  • Seimo narė dr. Silva Lengvinienė pasitraukė iš Laisvės partijos ir prisijungė prie opozicinės Seimo Demokratų frakcijos „Vardan Lietuvos“
  • S. Lengvinienė teigia, kad Civilinės sąjungos įstatymas nėra išdiskutuotas
  • S. Lengvinienė pažymi, kad su Demokratų sąjunga dalyvaus ir kitų metų Seimo rinkimuose
Šaltiniai
Laisvės partija
Laisvės partiją paliko Seimo narė. ELTA nuotrauka

Seimo narė dr. Silva Lengvinienė pasitraukė iš Laisvės partijos ir prisijungė prie opozicinės Seimo Demokratų frakcijos „Vardan Lietuvos“

„Sprendimas palikti Laisvės partiją nebuvo lengvas, nors brendo jau ilgą laiką. Jos nariai – jauni, iniciatyvūs ir aktyvūs politikai, bet dirbant kartu išryškėjo, kad partijos prioritetas yra didmiesčių gyventojai, o regionai dažnai paliekami nuošalyje“, – Demokratų frakcijos pranešime žiniasklaidai sako S. Lengvinienė.

„Tarkim, palaikomos sveikatos įstaigų reformos, apribojančios svarbių paslaugų prieinamumą net ir mažesnių savivaldybių centruose, per mažai dėmesio skiriama švietimo iššūkiams spręsti, o frakcijos viduje pristabdomos mano iniciatyvos, atliepiančios vyresnio amžiaus ir mažesniuose miestuose bei kaimuose gyvenančių žmonių problemas“, – priduria parlamentarė.

S. Lengvinienė teigia, kad Civilinės sąjungos įstatymas nėra išdiskutuotas

 Iš Seimo Laisvės frakcijos į Demokratų frakciją „Vardan Lietuvos“ perėjusi parlamentarė Silva Lengvinienė teigia, kad dar reikia laiko, jog Civilinės sąjungos įstatymas būtų išdiskutuotas. Visgi anksčiau civilinę sąjungą palaikiusi politikė vengė atsakyti, kaip dėl šio klausimo balsuos priėmimo stadijoje.

„Manau, šitas klausimas nėra iki galo išdiskutuotas visuomenėje. Aš bandžiau du metus kalbėtis su savo rinkėjais, tai labai sunkiai sekėsi. Man atrodo, tam klausimui dar reikia laiko“, – žurnalistams Seime sakė S. Lengvinienė.

„Žiūrėsime, jei dar išdiskutuosime, tai laikas parodys“, – atsakyti, ar palaikus civilinę sąjungą vengė buvusi „laisvietė“.

Visgi S. Lengvinienė akcentuoja visada palaikysianti žmogaus teises ir tikina širdyje esanti liberalė.

S. Lengvinienė taip pat neatskleidžia, kaip balsuos dėl ateinančių metų biudžeto. Dėl šio klausimo politikė tikina diskutuosianti naujojoje frakcijoje.

S. Lengvinienė pažymi, kad su Demokratų sąjunga dalyvaus ir kitų metų Seimo rinkimuose

„Turiu pažymėti, kad visą šį laiką girdėjau savo rinkėjus, kurie ragino priimti sprendimus ir rinktis labiau regionų gyventojų lūkesčius atliepiančią politinę jėgą. Visa tai įvertinusi ir gerai apgalvojusi nusprendžiau prisijungti prie Demokratų frakcijos „Vardan Lietuvos“ ir su šia politine jėga dalyvausiu Seimo rinkimuose“, – sako Seimo narė.

Frakcijos seniūno Sauliaus Skvernelio teigimu, artėjančių rinkimų kontekste S. Lengvinienės, kaip lyderės Kaišiadorių-Elektrėnų regione, prisijungimas sustiprins gyventojų pasitikėjimą Demokratų sąjunga.