Kas yra adekvatumas? Tai toks nepamatuojamas dalykas, kai net ir labai išsilavinusiems jo būna trūksta.

Radau dar vieną priežastį visiems heiteriam nekęsti kiguolio. Štai skaitau ištrauką kur su adekvatumu prasilenkiama:

<..>"Wolves yra anti-sportas, jie yra anti-tradicija ir anti-sporto dvasia. Ir ne dėlto, kad ūmai išdygo iš niekur ir ėmė reikšti ambicijas. Viskas gerai, sporte taip būna, ne visi gali džiaugtis dešimtmečių senumo tradicijomis ir fanų baze. Bet Wolves yra tiesiog negalinčio pasakyti kieno yra Krymas savininko užgaida ir jo kopija."<..> ištrauka iš tapino pasisakymo.

Žinote yra žmonių, kurie kažką kuria, stato, yra kurie griauna, skaldo, laisvalaikį leidžia teismuose. Yra nesunku bet kuriam adekvačiam žmogui atskirti, kas yra destrukcinis procesas, kas gyvena paskendę negatyve, kas ne.

Vat asmeniškai aš dažniausia aklai nesirenku pusių, nelaikau niekeno savo priešais ir jei kažkokiu būdu atsirastų galimybės ir poreikis, neturėčiau kažkokių problemų bendrauti nei su tapinu, nei su lansdbergiu, nei su tutkumi, nei su vaitkumi, nei su bet kuo.

Bet va manyje daugelis žmonių priešą mato, dažnai atviru tekstu sako, kad karui prasidėjus pirmiausia ateitų pas mane, susilaukiu daug grasinimų, kažkas mato manyje grėsmes nacionaliniam saugumui, kažkas atsisakytų teikti paslaugas, kažkas specialiai nesinaudotų mūsų kuriamais produktais. Priešu laiko visi kas tik gali, paskendę savo išankstiniuose nusistatymuose, žinojimuose iš antraščių, tiek tie iš kairės, tiek tie iš dešinės. Ar dėl to man skauda? Nu ne. Žiūriu į tokius su gailesčiu ir šypsena.

Strigę laike dažnai šneka tą patį per tą patį, štai Andrius, pats "nežinodamas" kieno krymas, vis dar traukia šią kortą lietuvių skaldymui, net ir krepšinyje. Kai kas vis dar bijo nuo manęs užsikrėsti siaubinga liga, nuo kurios jau 6 kart apsisaugojo.

Tad artėjant šventėmis palinkėčiau visiems savyje atrasti ramybės. Skirstydami savo draugus, pažįstamus ir jums gyvenime niekada nematytus žmones ir juodus, baltus, žalius ar raudonus kenkiate tik patys sau, apribodami save, bei savo galimybes.

Išlikime adekvatūs. Bet jei kažkam iš jūsų dar reiktų nekęsti kiguolio ir už tai, kad jam Wolves visai nieko, tai pirmyn - tai dar vienas jums pretekstas.