Vienas įrašas. akys. Paskelbk savo naujieną

G. Nausėda paskyrė šešis naujus teisėjus

Lietuva, Šiandien, TeisėPranešimas spaudai
Suprasti akimirksniu
G. Nausėda
Gitanas Nausėda. ELTA nuotrauka

Trečiadienį prisiekė 6 teisėjai

Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį pasirašė dekretą dėl šešių teisėjų skyrimo bei priėmė jų priesaikas, praneša Prezidentūra.

Šalies vadovo dekretu Alytaus apylinkės teismo Prienų rūmų teisėja paskirta Agneta Bulakė, Utenos apylinkės teismo Anykščių rūmų teisėja – Rūta Miškinytė, o Kauno apylinkės teismo Kauno rūmų teisėjos pareigas eis Agnė Stanevičiūtė.

Taip pat Kauno apylinkės teismo Kaišiadorių rūmų teisėju paskirtas Lukas Valauskas, Kauno apylinkės teismo Jonavos rūmų teisėju – Mindaugas Vegys, o Tauragės apylinkės teismo Šilalės rūmų teisėja – Monika Vyšniauskienė.

„Kiekvienam iš Jūsų teks didelė garbė – ir dar didesnė atsakomybė – teisingumą vykdyti Lietuvos Respublikos vardu. Eidami teisėjo pareigas, susidursite su nepaprastai sudėtingais iššūkiais“, – sveikindamas prisiekusius teisėjus sakė G. Nausėda.

Prezidentas pabrėžė teisėjams būtinybę būti nešališkais ir teisingais

Prezidentas teisėjus paragino išlikti nepriklausomais ir pabrėžė, kad nagrinėdami bylas, jie turės ne tik taikyti teisės normas, bet ir nešališkai spręsti žmonių likimus. 

„Nuo šios akimirkos privalote atminti, kad konstitucinė vertybė – priimti teisme ne bet kokį, o būtent teisingą sprendimą“, – pridūrė Lietuvos vadovas.

Parengta remiantis ELTA.

Ką apie tai manai tu?

Naudinga
Įdomu
Puslapiai
Aktyvūs nariai
77
Privatumo apžvalga

Ši svetainė naudoja slapukus, kad galėtume jums suteikti geriausią įmanomą naudotojo patirtį. Slapukų informacija saugoma jūsų naršyklėje ir atlieka tokias funkcijas kaip jūsų atpažinimas, kai grįžtate į mūsų svetainę, bei padeda mūsų komandai suprasti, kurios svetainės dalys jums yra įdomiausios ir naudingiausios.

Privatumo politika