Avataras

Alternatyvios Naujienos

Žiniasklaida
@alternatyvios.naujienosgroups 25
Info Siena Draugai Nuotraukos
Avataras
0 komentarų
chat_bubble_outline Komentarai
share Dalintis
person
0 komentarų
chat_bubble_outline Komentarai
share Dalintis
person
0 komentarų
chat_bubble_outline Komentarai
share Dalintis
2 komentarai
chat_bubble_outline Komentarai
share Dalintis

“Dar vienas holistinis gydytojas, dirbantis prieš didžiąją farmaciją, rastas negyvas labai įtartinomis aplinkybėmis.

Gegužės 18 d. daktaras Rašidas Buttaras, britų ir amerikiečių gydytojas, kuris milijonams žmonių atskleidė tiesą apie Didžiąją farmaciją ir globalistų darbotvarkę, buvo rastas negyvas. Jam buvo 57 metai ir jis buvo geros sveikatos.

Be to, jis buvo beprecedenčio ir įnirtingo pagrindinės žiniasklaidos puolimo objektas.

Dėl itin aukšto holistinių gydytojų mirtingumo rodiklio jis savo pasekėjams sakė, kad jei jam kas nors atsitiko, tai nebuvo natūralu.

Pagrindinė žiniasklaida jį įvardijo kaip vieną iš vadinamojo "Dezinformacijos tuzino" - dvylikos alternatyviosios sveikatos priežiūros įtakingųjų, įskaitant Robertą F. Kenedį jaunesnįjį, sąrašo, kurie, jų teigimu, yra atsakingi už beveik du trečdalius medžiagos, nukreiptos prieš didžiąsias farmacijos bendroves. socialinėje žiniasklaidoje.

Pagrindinė žiniasklaida padarys viską, kad reklamuotų toksiškus "Big Pharma" produktus ir demonizuotų natūralius vaistus.

Net "Washington Post" pripažino, kad "Big Pharma" rinkodarai ir reklamai kabeliniuose kanaluose, tokiuose kaip CNN, išleidžia daug daugiau pinigų nei moksliniams tyrimams.

Erin Elizabeth, kuri taip pat buvo viena iš vadinamojo pagrindinės žiniasklaidos "dezinformacijos tuzino", šeštadienį tviteryje parašė apie Buttaro mirtį. "Vos prieš tris dienas jis paskelbė, kad buvo nunuodytas po didelio interviu CNN, - sakė ji. "Praėjus kelioms valandoms po to jis mirė."

Pastaraisiais metais daugiau nei šimtas holistinių gydytojų buvo rasti negyvi įtartinomis aplinkybėmis. Ir mirčių skaičius auga geometrine progresija.

Kaip dieną prieš tai, kai buvo rastas negyvas, sakė Buttaras, gyvename tokiu metu, kai pagaliau paaiškėja tiesa, žmonės atsibunda, o blogi pasaulio žmonės išaiškinami kaip nusikaltėliai.”

0 komentarų
chat_bubble_outline Komentarai
share Dalintis
0 komentarų
chat_bubble_outline Komentarai
share Dalintis
1 komentaras
chat_bubble_outline Komentarai
share Dalintis

Kas yra konceptualioji valdžia

Masonai

"Simbolika taip pat atskleidžia tuos, kurie yra aukščiau trijų šaltinių ir trijų masonerijos sudedamųjų dalių. Tai viena iš Izraelio genčių - levitai, kurie 3000 metų išlaikė Saliamono plano konceptualumą 34-99° rangą.

Levi giminės antspaudas turi 12 Dangaus Jeruzalės vartų spalvų paletę, simbolizuojančią 12 gyvenimo prasmės pažinimo būdų."

"Iš Levi giminės kilo kabalistai, kurių tikslas - įgyti valdžią žmonių širdims, kaip būsimą dvasinį pasaulio valdymą.

Kabala - tai minties algebra, skirta Visatos dėsniui aiškinti.

Algebros ypatybė - raidžių naudojimas reikšmėms žymėti. Kabala - tai slaptos žinios apie semitų tautų dvejetainį civilizacijos kodą: Babilono chaldėjų išmintį. Gilioji šaknis, iš kurios išaugo visa ezoterika.

Slaptųjų reikšmių atskleidimo metodas giminingas Jaspiui: prizmės kristalui, kuris visą baltą šviesą suskaido į 12 briaunų."

"Politinę Levi giminės dalį "Oranžinio internacionalo" masonų organizacijoje sudaro "Sandoros sūnų" ("B'nai B'rith") ordinas.

Vertikaliai į viršų "Sandoros sūnūs" yra susiję su Jungtinės Karalystės Vindzoro rūmų monarchija. Šį ryšį organizuoja Sesilio Rodso draugija (Cecil Rhodes Society).

Horizontaliai Oranžinis internacionalas sąveikauja: kairėje su Komunistų internacionalu (raudonieji) ir dešinėje su Finansų internacionalu (geltonieji).

Karalienė Viktorija (valdė nuo 1837 iki 1901 m.) buvo įsitikinusi, kad Vindzorai yra karaliaus Dovydo palikuonys ir kad Britanijos pavadinimas kilęs iš hebrajiško žodžio "Brit", reiškiančio "sandorą". Jos sūnūs buvo apipjaustyti, o 1845 m. įkūrus B'nai B'rith ordiną, britams buvo leista prisiekti ne Tora, o Biblija.

"Oranžinio internacionalo" pastangų suvokti gėrio ir blogio pažinimo medžio vaisius epicentras nuo XVII a. yra Rusija, nes rusiškai kalbančių ir mąstančių žmonių sielos skaidulos atviros rezonansui su mistika ir "Enocho magijos" paslaptimis.

Rusijos schizma su caro Aleksejaus Romanovo ir patriarcho Nikono "Maskvos - trečiosios Romos" idėja Trejybės ir Tiesos Dvasios simbolį - trikampę raudoną vėliavą - pakeitė masonerijos trispalve."

"O 1975 m. pagal Saliamono planą Rusijoje prasidėjo masonerijos kampanija, kurios užduotis - sujungti žmonių sielas už racionalaus lauko kontūrų - šventosios Geometros erdvės esmę.

Kampanijai vadovauja "Siono rėmėjai" (Izraelio valstybė) - chazarų bankininkų Rotšildų klanas. Kampanija vyksta po Maltos, Saliamono ir tamplierių simboliais (žr. naująjį RF ginkluotųjų pajėgų simbolį)."

"Pasaulinės masonerijos geopolitikos pergalės kelias - žlugdant pozityviąsias religijas ir nacionalines valstybes, padalijant valdžią į įstatymų leidžiamąją, vykdomąją ir teisminę, statant ant materializmo ir ateizmo, sukurti Jungtines pasaulio valstybes.

Demokratijos idėja jau praeityje, o ateityje laukia besąlygiškas šio pasaulio pajungimas Didžiojo Internacionalo supervalstybei. Naujasis Babilonas jau yra Europos apšviestojo absoliutizmo monarchijos tipas.

Pastarųjų laikų gyvosios Atsinaujinimo Bažnyčios aptvare - tai slaptų pažiūrų žmonių korporacija, okultine magijos praktika kontroliuojanti elito ir žmonių elgesį. Kur specialiomis technikomis, ritualais ir maldomis žmogus galės įsikišti į dieviškąjį-kosminį procesą. Kur Liuciferis, sėdintis žemiškojo Edeno karalystės soste, yra alfa ir omega, pirmasis ir paskutinis visatos amžinybės rate."

0 komentarų
chat_bubble_outline Komentarai
share Dalintis

"KENEDŽIO PRAKEIKSMAS"

Pagrindiniai faktai, pagrindžiantys "Kenedžių prakeiksmą", yra nelaimės, persekiojančios Džozefo Patriko Kenedžio vyresniojo (Joseph Patrick Kennedy Sr., 1888-1969) ir Rozos Kenedi (Rosa Kennedy, 1890-1995) vaikus ir anūkus.

[konspirologai nurodo gerokai daugiau faktų].

1944 m. rugpjūčio 12 d. - Džozefas Patrikas Kenedis jaunesnysis žuvo vykdydamas slaptą karinę misiją.

1948 m. gegužės 13 d. - Kathleen Kennedy žuvo per lėktuvo katastrofą.

1963 m. lapkričio 22 d. - Džonas F. Kenedis nužudytas važiuojant per Dalasą.

1964 m. birželio 19 d. - Edvardas Kenedis pateko į lėktuvo katastrofą, kurios metu žuvo jo padėjėjas ir pilotas, o pats Edvardas kelis mėnesius praleido ligoninėje.

1968 m. birželio 6 d. - Robertas Kenedis buvo nušautas ir nuo sunkių sužeidimų mirė.

1969 m. liepos 18 d. - Edvardas Kenedis Čapokavdiko saloje pateko į autoavariją, kurioje žuvo jo padėjėja Mary Jo Kopechne.

1973 m. rugpjūčio 13 d. - Roberto Kenedžio sūnus Josephas Patrickas Kennedy II, keliavęs kartu su broliu Davidu Anthony Kennedy, pateko į automobilio avariją, kurios metu buvo paralyžiuota Davido mergina Pam Kelly.

1984 m. balandžio 25 d. - Davidas Kennedy, Roberto Kennedy sūnus, mirė perdozavęs kokaino ir petidino.

1997 m. gruodžio 31 d. - Michaelas Lemoine'as Kennedy, Roberto Kennedy sūnus, mirė slidinėdamas.

1999 m. liepos 16 d. - Džonas F. Kenedis jaunesnysis, Džono F. Kenedžio sūnus, ir jo žmona kartu su seserimi žuvo lėktuvo katastrofoje."

4 komentarai
chat_bubble_outline Komentarai
share Dalintis
5 komentarai
chat_bubble_outline Komentarai
share Dalintis