Suprasti akimirksniu
  • Rokis susitiko su Popiežiumi: pasiūlė net ir kartu pasiboksuoti
  • Popiežius augo mėgdamas S. Stallone filmus, išreiškė abipusę simpatiją
  • Dažnas pripažinimo sulaukia tik po mirties, o Silvestras Stalonė mylimas šią dieną
Šaltiniai
Pontifikas ir aktorius
Susitikimas Vatikane atrodė šiltas. Socialinių tinklų nuotrauka

Rokis susitiko su Popiežiumi: pasiūlė net ir kartu pasiboksuoti

Silvestras ir jo brolis Frenkas paskelbti garbės piliečiais Goia del Colle mieste Italijoje tad su visa šeima apsilankė Vatikane. Sylvesteris Stallone, garsus 77 metų aktorius, geriausiai žinomas dėl Rokio Balboa vaidmens, neseniai susitiko su popiežiumi Pranciškumi.

Šis neeilinis susitikimas įvyko Vatikane ir patraukė milijonų žmonių dėmesį, kai Vatican News socialiniuose itnkluose ištransliavo filmuotą medžiagą apie šią svarbią progą. Vaizdo įraše, kuris išplito visuose socialiniuose tinkluose užfiksuota, kaip Stalonė šiltai spaudžia ranką 86 metų pontifikui[1].

Katalikų bažnyčiai Popiežius Prančiskus vadovauja nuo 2013 metų ir garsėja savo tolerancija, yra itin mėgstamas žmonių ir jo nuomonė svarbi ne tik tikintiesiems. Po pirmjo rankos paspaudimo kultinis aktorius pristatė popiežiui Pranciškui savo šeimą, įskaitant žmoną Jennifer Flavin ir tris jų dukras.

Pontifiko linksmas komentaras apie daug dukterų išryškino akimirką, kai jis susipažino su Stallonės atžalų trijule ir paspaudė kiekvienam dalyvavusiam ranką. Susitikime taip pat dalyvavo Sylvesterio brolis Frankas Stallone. Iš jų bendravimo buvo akivaizdu, kad popiežius Pranciškus yra karštas S. Stallonės indėlio į kiną gerbėjas ir tikrai žinojo kas yra šis svečias.

Vyrai juokavo, kad galės eiti boksuotis. Socialinių tinklų nuotrauka
Vyrai juokavo, kad galės eiti boksuotis. Socialinių tinklų nuotrauka

Popiežius augo mėgdamas S. Stallone filmus, išreiškė abipusę simpatiją

Žaismingos draugystės kupino susitikimo metu popiežius ir S. Stallonė lengvabūdiškai juokavo ir net apsikeitė netikrais oro smūgiais. Popiežiaus prisipažinimas apie tai, kad jis užaugo su S. Stallone filmais, aktorių akivaizdžiai sujaudino. S. Stallone, įkūnijęs savo kultinį personažą Rokį, žaismingai atsakė sugniaužtais kumščiais: Pasiruošęs? Esim boksuotis.

Energingasis popiežius Pranciškus atsakė į šį gestą pašaipiu smūgiu, kas labai pradžiugino visus. Jų susitikimo metu ore tvyrojo dėkingumas ir abipusis susižavėjimas. S. Stallone nuoširdžiai padėkojo popiežiui Pranciškui už tai, kad skyrė laiko savo įtemptoje dienotvarkėje[2].

Šiltas pontifiko atsakas, pabrėžiantis jo dėkingumą Stallonės filmams, aktoriui paliko neišdildomą pėdsaką. Jis su nuostaba ir garbe pažvelgė į dukras išgirdęs, kad Popiežius žino ir mėgsta jo darbus. Tai buvo abipusės pagarbos ir simpatijos išraiška, kurios galimai nesitikėjo nei Stallone šeimos delegacija, nei pats pontifikas.

Šis nepaprastas vizitas Vatikane įvyko prieš pasaulinę naujausio Sylvesterio Stallonės „Netflix“ dokumentinio filmo premjerą, kuri rugsėjo 16 d. užbaigs Toronto kino festivalį. Dokumentinį filmą, taikliai pavadintą „Sly“, režisuoja talentingasis Thomas Zimny, išgarsėjęs tokiais darbais kaip „Springsteenas Brodvėjuje“ ir „Elvis Presley: ieškotojas“.

Aktorius atvyko su broliu, žmona ir trimis dukromis. Socialinių tinklų nuotrauka
Aktorius atvyko su broliu, žmona ir trimis dukromis. Socialinių tinklų nuotrauka

Dažnas pripažinimo sulaukia tik po mirties, o Silvestras Stalonė mylimas šią dieną

Filme galima susipažinti su kuklia Stallonės pradžia Niujorke ir jo staigiu šlovės šuoliu po filmo „Rokis“ sėkmės. „Netflix“ žiūrovai gali tikėtis filmo pasirodymo lapkričio mėnesį. Be to, šis nepamirštamas susitikimas Vatikane dar kartą patvirtino pasaulinį Stallonės darbų patrauklumą.

Aštuoniasdešimtmetis popiežius, vaikščiodamas su lazdele, svarstė apie Stallonės indėlį į kiną, o itališkų šaknų turintis aktorius džiaugėsi savo mylimo personažo Rokio Balboa pripažinimu. Šių dviejų iškilių asmenybių nuotaikingas pokalbis ne tik liudijo jų bendrą meilę menui ir kultūrai, bet ir buvo širdžiai miela akimirka, kurią gerbėjai ir sekėjai brangins dar daugelį metų[3].

Tą pačią savaitę Italijos pietiniame Apulijos regione Sylvesteris Stallone buvo šiltai sutiktas, kai atvyko atkurti savo šeimos itališkų šaknų. Kultiniam Holivudo aktoriui ir jo broliui Frankui per specialų renginį po atviru dangumi buvo suteiktas Gioia del Colle garbės piliečio vardas.

Laikydamas rankoje didelį, aptriušusį raktą, Stallone su susirinkusiaisiais pasidalijo mintimis: Prieš šimtmetį mano senelis paliko šį miestą būtent su šiuo raktu nuo savo kirpyklos. Dėl jo drąsos leistis į šią kelionę šiandien stoviu čia su savo artimaisiais.

Žymusis Rokio ir Rambo aktorius, kurio giminė Apulijoje skaičiuoja keturis šimtus metų, Italijoje viešėjo su žmona Jennifer Flavin ir trimis suaugusiomis dukromis: Sophia, Sistine ir Scarlet.