Suprasti akimirksniu
  • Užsidegė Medininkų pasienio kontrolės punkte esantis Vilniaus teritorinės muitinės angaras
  • Gaisrą gesino 8 autocisternos, du autokopėčių automobiliai, štabo automobilis
  • Sudegė automobilis ir dalis administracinio pastato
  • Gaisras muitinės angare Medininkuose kilo tikrinant automobilį su kontrabandinėmis cigaretėmis, sako muitinės atstovė
  • Punkto veiklą ketinama atnaujinti per dvi valandas
Šaltiniai
gaisrininkai
Gaisras kilo Vilniaus teritorinės muitinės angare. ELTA nuotrauka

Užsidegė Medininkų pasienio kontrolės punkte esantis Vilniaus teritorinės muitinės angaras

Vilniaus rajone ketvirtadienio naktį užsidegė Medininkų pasienio kontrolės punkte esantis Vilniaus teritorinės muitinės angaras. Žmonės per gaisrą nenukentėjo, darbuotojai spėjo išeiti.

Dėl gaisro kol kas sustabdytas eismas šiame punkte abiem kryptimis – tiek iš Lietuvos, tiek iš Baltarusijos pusės, pranešė Valstybės sienos apsaugos tarnybos atstovas Giedrius Mišutis.

„Dėl kilusio gaisro nuostoliai tikrai nemaži“, – sakė jis.

Gaisrą gesino 8 autocisternos, du autokopėčių automobiliai, štabo automobilis


Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento atstovė Edita Zdanevičienė informavo ,kad apie 2.40 val. kilęs gaisras buvo likviduotas 6.49 val.

„Gaisras yra likviduotas, tačiau ugniagesiai dar dirba įvykio vietoje, vyksta baigiamieji darbai: ugniagesiai ardo konstrukcijas, perlieja jas vandeniu, pajėgos nėra atšauktos“, – sakė ji.

Bendrajame pagalbos centre skubiosios pagalbos tarnybų ryšio numeriu 112 buvo gautas pranešimas apie tai, kad Vilniaus rajone, Medininkų seniūnijoje, Medininkų kaime, Pasieniečių gatvėje 26, VSAT Medininkų pasienio kontrolės punkte, atvira liepsna dega mūrinis pastatas. Jo plotis 20 metrų, o ilgis 80 metrų.

Pasak policijos, gaisras kilo atliekant automobilio „Porsche Cayenne“ patikrinimą.

Sudegė automobilis ir dalis administracinio pastato

Vilniaus teritorinės muitinės angare, atliekant automobilio patikrą, kilo gaisras, sudegė automobilis ir sudegė patikrinimo angaras bei dalis administracinio pastato.

Į įvykio vietą buvo išsiųstos Vilniaus valdybos priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos, informacija apie įvykį perduota Vilniaus apskrities greitosios medicinos pagalbos stočiai.

Gaisras muitinės angare Medininkuose kilo tikrinant automobilį su kontrabandinėmis cigaretėmis, sako muitinės atstovė

Medininkų pasienio kontrolės punkte esantis Vilniaus teritorinės muitinės angaras ketvirtadienio naktį užsidegė pareigūnams tikrinant iš Baltarusijos įvažiavusį automobilį su kontrabandinėmis cigaretėmis.

„Buvo tikrinamas automobilis su kontrabandinėmis cigaretėmis, gaisro židinys buvo tas tikrinamas automobilis. Reikėjo detalaus patikrinimo ir to detalaus patikrinimo metu įsiplieskė ugnis. Buvo rastos slėptuvės“, – sakė Muitinės departamento atstovė Irmina Frolova – Milašienė.

Kilus gaisrui, pareigūnai atsitraukė nuo automobilio ir iškvietė ugniagesius. Jų belaukiant, gaisras išplito.

Pasak policijos, gaisras kilo atliekant automobilio „Porsche Cayenne“ patikrinimą.

Dėl gaisro kol kas sustabdytas eismas šiame punkte abiem kryptimis – tiek iš Lietuvos, tiek iš Baltarusijos pusės, Eltai pranešė Valstybės sienos apsaugos tarnybos atstovas Giedrius Mišutis.

Punkto veiklą ketinama atnaujinti per dvi valandas

Pasak I. Frolovos – Milašienės, eismą per punktą ketinama atnaujinti per dvi valandas, į punktą siunčiamai papildomai pareigūnų. Uždarius kitus punktus, Medininkuose ir įprastomis dienomis driekiasi didelės vilkikų eilės.

Parengta remiantis ELTA.