SEIMO KANCELIARIJA- TARSI STOTIES TŪLIKAS

Ar pastebėjote, kad didžiuosius Lietuvos skandalus labai dažnai palydi koks nors mažas?

Ir jei didieji skandalai vyksta patys iš savęs, t.y. organiškai, tai mažuosius skandaliukus, kaip taisyklė, į viešąją erdvę atveda pats Andrius Tapinas. Va taip, paėmęs už rankutės kokį skandaliuką, „tap – tap- tap“ ir atveda.

Prisimenate didįjį pedofilijos skandalą Seime? Geras buvo skandalas, bet trumpas. Mat čia pat su mažuoju čekiukų skandaliuku „tap-tap- tap“ atitipeno A. Tapinas. Ir visi didįjį pedofilijos skandalą pamiršo, mat reikėjo skrupulingai skaičiuoti, koks ir kurio rajono meras kokį kiekį kuro išvažinėjo. Gerai tada visi skaičiavom- 10 balų!!!

Dabar vėl – praloštų milijonų ir Vilniaus stadiono skandalas. Geras skandalas, bet panašu, kad ir vėl trumpas. Mat link to skandalo su savo mažuoju skandaliuku „tap tap tap“ jau vėl tipena A. Tapinas.

Šį kartą visi aktyviai skaičiuosim, koks Seimo narys kokį kompiuterį naudoja ar kokiu lietsargiu saugosi nuo krentančių varveklių. Matuosim visas to seimo nario vertybes, sąžiningumo koeficientus ir skelbsime nuosprendžius, patvirtinančius, kad kompiuteris ar lietsargis tikrai buvo per brangus ar per pigus. Mat per brangus kompiuteris gali parodyti, kad Seimo narys yra „išnaglėjęs“, o per pigus – kad Seimo narys nesigaudo naujausiose technologijose. Vnž viską reikia apsvarstyti, įvertinti ir būtinai teisingai. Ir visi tie stadionų bei kazino skandalai bus užmiršti – juk nepersiplėšim viską skaičiuodami ir vertindami.

Tuo tarpu aš, kaip verslininkė, dar kartą nusikeiksiu ir apeliuosiu į Seimo valdančiuosius:

„Kada jūs, blia, tą savo Seimo kanceliariją susitvarkysite? Ateinate į aukščiausius valstybės postus su tais savo „pokičiaipopokičiu“, skelbiate karus Kinijai ir kosmosų užkariavimus, tačiau nesugebate įsivesti elementarios tvarkos savo pačių stalčiuose?“

Galiu tik pasufleruoti, kad kiekviena, bent kiek tvarkingesnėje verslo įmonė turi nusistačiusi taisykles, pagal kurias yra visiems aišku, kas kokį kompiuterį ar telefoną gali pirkti, kas kokius kuro ar automobilių nuomos limitus naudoti ir pan. Net ir neišsilavinusiose šeimose sutuoktiniai sugeba nusistatyti tam tikras pirkinių tvarkas. Tačiau didžiausieji Seimo protai ir kosmosų užkariautojai to padaryti negali??? Kodėl???

Ar todėl, kad Seimo kanceliarijoje įsivedus tvarką, nebebus mažų skandaliukų, kuriais butų galima pridenginėti didžiuosius? O gal ištikimas valdančiosios partijos komjaunuolis A. Tapinas nebeturės reikšmingos veiklos?

Šio bardako priežasčių nežinau. Žinau tik tiek, bet kuris stoties tūlikas yra tvarkingesnis, nei Seimo kanceliarijos stalčiai.