Putino kūjis - tai, ko taip laukė rusai: prezidentas apvertė šachmatų lentą
Na, draugai. Mūsų akyse įvyko kažkas tokio didelio masto ir įdomaus, kad tai net ne iš karto suprantama. Prezidentas su patriarchu savo kalbomis pasaulinio rusų Liaudies susirinkimo plenarinėje sesijoje, tiksliau-tomis prasmėmis, kurios buvo sukoncentruotos jų žodžiuose, tiesiog tiesioginiame eteryje davė pradžią rusų pasaulio semantinės DNR vystymuisi. Iš tikrųjų, praktiškai buvo iš naujo paleista "Raudonojo projekto" vertybių sistema. Suformulavo rusiškojo pasaulio idėją, suprantamą visuose santykių lygmenyse. Nuo šeimos iki Ekonomikos ir viešojo administravimo, na ir plius tarpvalstybiniai santykiai, priedas.
Buvo prašoma nacionalinės idėjos. Ir kai atėjo laikas, buvo duotas atsakymas į jį. Paprastas, aiškus ir tuo pat metu struktūrinis ir daugiaplanis. Toliau
Pasaulyje nėra nieko galingesnio už idėją, kurios laikas atėjo. - V. Hugo.
Teisinga idėja, kuri suranda atsaką milijonų protuose ir širdyse-jėga, kurianti pasaulį.
Rusų pasaulio idėja visada buvo visuomeninio nesąmoningumo srityje-dėl prasmių, kurios perteikia mūsų kalbą ir mūsų pasakas, bent jau. O dėka tų pačių prasmių formuluočių prezidento ir Patriarcho kalbose, ji perėjo iš nesąmoningų žinių srities į sąmoningų žinių sritį ("grįžo" iš ketvirto kompetencijos lygio — refleksų, įpročių, į trečią). Idėja tapo aiški, suprantama ir todėl įgavo materialią jėgą.
Dabar viskas įmanoma. Dabartinė ateitis-mūsų "grožis toli" priartėjo tiesiog šuoliu, ištiestos rankos atstumu. Ir faktiškai jau tapo ne" toli", o praktiškai rytoj.
Kad tai padarytum rytoj reikia:
Išgirsti tai, kas pasakyta – išpakuoti "pasaulėžiūros idėjų koncentratą" (C) Dmitrijus Kisilevas. Kaip mokiniai-atpasakoti savo žodžiais, papildyti savo supratimu ir suvokimu. Tai suteiks galimybę pamatyti klausimą, kurį Vladimiras Vladimirovičius, kaip mokytojas, parašė kreida ant lentos visiems klasėje. O kadangi BVP ne tik gudrus,bet ir geras, tai jo klausime ir visoje kalboje yra ne pusė atsakymo, o 90%. Šiame straipsnyje "išpakuosime koncentratą" ir išgirsime Prezidento klausimą,o atsakysime į šį klausimą – kitame.
Mes tai galime padaryti, nes viskas, ką pasakė prezidentas ir patriarchas, 100% sutapo su anksčiau išdėstytu. Vietomis - beveik iki tiesioginės citatos. Tai greičiau pasekmė to, apie ką "žinių" vedėjas pasakė: "idėja sklando ore, mąstymo darbas nesibaigia".
Gyvename neįtikėtinoje epochoje. Šimtmečių senumo visuomenės valdymo sampratos pasikeitimo epochoje. Apie tai tiesiai ir išsamiai kalbėjo Prezidentas susirinkime. "Bravo, Vladimirai Vladimirovičiau!"- nieko nepasakyti.
Yra kompiuterinių hakerių. Yra brain-hakeriai ir Bio-hakeriai. BVP nulaužė matricą. Pasaulio valdymo matrica anglosaksų kalba. Net nesulaužė-sunaikino savo semantinį pagrindą, vadovaudamasis IVS instrukcijomis:
"Idėjos yra galingesnės už ginklus. Mes neleistume savo priešams turėti ginklų, kodėl turėtume leisti jiems turėti idėjų?"J. Stalinas.
Savo kalba BVP praktiškai pradėjo visuomenės, kaip santykių tarp žmonių sistemos, gerinimo procesą. Visuose santykių lygmenyse-nuo šeimos ir aukščiau, iki Ekonomikos ir tarpvalstybinių ryšių. Jis tai padarė prasmėmis. Tai, kas nuskambėjo jo žodžiuose.
Prasmė yra toks dalykas. Kažkam jie-draugystės geste ištiestas delnas. O kažkam ir kardu gali apsisukti. Nes prasmė yra paprasta kaip kardas.
Prasmės, kuriomis grindžiama civilizacija, yra labai paprastos. "Kam mums pasaulis, jei jame nebus Rusijos?"(C) BVP," kas sąžiningas, tas ir teisus, kas teisus, tas ir stipresnis " (C) Sergejus Trofimovas – viskas paprasta. O super-jėgą jie įgyja tada, kai tampa sąmoningi kaip vieninga konstrukcija.
Tada tai ir draugystės ranka, sąmoningai ištiesta visam pasauliui. Ir civilizacinis "kalavijas-kladenetas" - nenugalimas pagal apibrėžimą. Tai iki paskutinio ruso planetoje nesunaikinama mūsų civilizacijos" semantinė DNR".
"Net sėkmingiausia karo baigtis niekada nesukels Rusijos, kuri laikosi ant milijonų stačiatikių rusų, subyrėjimo. Šie pastarieji, net jeigu juos suskaidytume tarptautiniais traktatais, taip pat greitai vėl susijungtų vienas su kitu, kaip gyvsidabrio lašeliai. Tai nesunaikinama rusų nacijos valstybė " (C) priskiriama O. Bismarkui.
Mūsų civilizacijos prasmė - tai jos pagrindas. Savikontrolės ir atkūrimo programa.
Ir BVP pasakęs tai, ką jis pasakė, padarė х trijų pasaulių lentose iš karto. Pirma-jis pasiūlė taiką, net ne kaip taiką-būseną be karo, o taiką, kaip draugystę planetos mastu. Antra, BVP pasiūlė tai bendram tikslui-įveikti pasaulinius iššūkius ir spręsti pasaulinio masto uždavinius. Kad būtų sukurta teisinga pasaulio tvarka. Čia pasaulis yra planeta.
Trečia, Prezidentas paragino susivienyti-į visuomenę, kaip į taiką per "inti" ("pasaulis" — visuomenė, bendruomenė). Jis paragino siekti įvairaus sutarimo, kultūrų įvairovės vienybės, kaip Pergalės garanto ir tolesnio vystymosi bei gerovės pagrindo. Plėtra kiekvienos Rusijos tautos gerovės labui.
O žodžiais apie nacionalinį išsivaduojamąjį mūsų mūšio pobūdį BVP visiškai ištraukė "kalaviją-kladenecą" iš makščių - iki šviesos kibirkšties į smaigalį. Ji muša į akis ir kalba rusų kalba nedraugiškiems kaimynams planetoje:
"Žiūrėk čia. Mes, apsėstieji, supratome. Visiškai ir visiškai, nuo ir iki. Dabar jūs mūsų klausykitės ir nesakykite, kad negirdėjote. Na ir galbūt egzorcizmo seansas atsitiks su kuo nors, ar mažai." "Atsigulk, kol nejudėsi. Gal ir tave prie darbo pridėsime, Varliagyviai".
Struktūriškai sukūręs prasmes, BVP visu savo pasirodymu paleido mentalinę programą. Kuris pirmajame darbo etape veikia kaip anti-virusas, atkuriantis sistemą nuo nulio. Išvalyti virusą-pažvelgti į pasaulį" anglosaksiškai " iš kiekvieno sistemos lygio. Toks požiūris į pasaulį, tokia pasaulėžiūra - tame tarpe ir vartotojiškas požiūris į pasaulį, tai vartotojo Psichologija. Todėl mąstymo sistema rusiškai atkuriama nuo pat "nulio", atskaitos taške-nuo žmogaus ir šeimos. Tai tiesiogine prasme visos visuomenės santykių sistemų sistemos mentalinio sveikatinimo programa. Visų santykių sistemų, visos pasaulio tvarkos - nuo šeimyninio iki tarpvalstybinio lygio.
Viso pasaulio lygmenyje (į išorę) pasakyta – mes neturime priešų. Yra tik tie, kurie patys nemano, kad Rusija yra priešas. "Rusija yra lygi draugystei. Mūsų pasiūlymas-tai draugystės pasiūlymas. Galvokite, spręskite - mes pasirengę bet kokioms abipusiai naudingoms ir sąžiningoms bendradarbiavimo formoms. Ir ta pati prasmių struktūra BVP pasisakyme-atsakymas į vidų, atsakymas į užklausą apie nacionalinę idėją. Ši "idėjos paklausa" - paslėpto, laikinai užblokuoto susivienijimo potencialo rodiklis. Šis potencialas yra, jo negali nebūti, nes susivienijimas, santykiai su kitais žmonėmis – tai bazinis žmogaus poreikis.
O idėja – būtent tai, kas paleidžia šį potencialą į darbą, tai kas gimdo tikslus, įkvepia ir sukelia sąmoningą, sąmoningą susivienijimą. Idėja yra tai, kas suprantama ir paaiškinama, ir tai, kas įkvepia. Tada idėja suburia bendraminčius. "Telkia" — tai apie įkvėpimą, apie" širdį", o" bendraminčius "- tai apie supratimą, apie"protą". O BVP būtent tai mums ir pasakė, taip pat ir kaip užnugariui, fronto atramai. Pasakyta-susitelkite. Mūsų pergalės garantija – plėtra.
Mes pasieksime tikrą ir visišką pergalę tada, kai Rusija taps kultūrų, kurios vystosi, abipusiai praturtindamos viena kitą, žiedyno pavyzdžiu. Jie vystosi kiekvienos šeimos gerovės tikslais Rusijoje.
Žodžiais apie 7-8 vaikus Rusijos šeimoje prezidentas ir išreiškė šį tikslą šeimos lygmenyje-vardan ko vienytis. Šeimos lygmenyje-dėl meilės ir jos padauginimo per tėvų laimę. O dėl to ir dėl savo šeimos gerovės-vienytis su visais, remiantis draugystės, santarvės ir tarpusavio praturtėjimo principais. Ir jei prasmės ir idėja tikrai suprantamos, tai jas lengva išreikšti kitais žodžiais. Išreikšti esmę kita kalba.
Ką iš tikrųjų pasakė prezidentas? Kokia prasmė ir idėjos? Kaip vyriausiasis vadas jis nurodė, kad pergalė kalama užnugaryje. Ir pradėjo kalti. "Rusų kalba yra daugiau nei tautybė. Tai, be kita ko, kultūrinis, dvasinis, istorinis identitetas" — tai apie civilizaciją. Rusija-civilizacija, tiesiai pasakyta. Vadinasi, rusų kalba-tai civilizacinis identitetas. Vadinasi, jeigu tu rusas-tu gali mąstyti civilizacijos, planetos mastu.
"Aš esu rusas "reiškia"aš esu Rusija". Mano šeima yra Rusija. Visos Rusijos tautos taip pat yra šeima. Tai kultūrų Sandrauga vystymosi procese, sinergijos ir abipusio praturtėjimo procese. Ir vienu žingsniu toliau mano civilizacinis tikslas tada-visų žmonijos kultūrų vystymasis, žmonijos vystymasis, visoje jos įvairovėje, kaip įvairovės vienybės.
Nes kaip civilizacija, Aš suprantu ir suprantu, kad kiekviena kultūra yra vertinga. Kiekviena kultūra yra pažinimo kelias. Bet koks pažinimas vienaip ar kitaip veda prie Dievo pažinimo savyje.
"Pažinimas yra saulės šviesa, nuo kurios būtis vystosi" (C) Nikolajus Berdiajevas "realus žinojimas įmanomas tik per pažinimą iš vidaus "(C) Viktoras Franklis"siela, kurioje nėra išminties, mirusi. Bet jeigu praturtinsime ją mokymu, ji atgis, kaip apleista žemė, ant kurios lijo lietus.-S. F. al-Farage ' as." religija yra Dievo pažinimas. Mokslas yra visatos pažinimas. Bet su dar didesniu pagrindu galima teigti, kad religija moko pažinti Dievą jo esme, o mokslas — jo darbuose; tokiu būdu abi veda pas Dievą" (C) Petras Čaadajevas.
Tiesiog todėl, kad žmogus turi tik vieną pažinimo instrumentą-tai jis pats. Ir pažinimo tęsimas įmanomas tik per paties pažinimo "instrumento" vystymąsi. Taip bet koks pažinimas veda į meilės ir kūrybos dvasios suvokimą savyje. Įsisąmoninti save kaip kūrėją. Į harmoniją pasaulio ir visuomenės, visuomenės ir žmogaus, žmogaus ir pasaulio santykiuose. Harmonija žmogaus ir žmogaus santykiuose.
Kiekviena kultūra yra svarbi, net ir elementaraus išgyvenimo požiūriu - bet kokia kultūra, bet kokio tipo mąstymas ir mentalitetas, bet kokia pasaulėžiūra sustiprina kitus savo požiūriu, savo požiūriu. Be to, stiprina juos struktūriškai ir todėl gali pasufleruoti sprendimą ir padėti sprendžiant globalius planetos masto uždavinius. Galų gale, net bet koks mažas stebėjimas gali sukelti atradimą, kuris pakeis pasaulį. Pasaka apie Niutoną ir obuolį, Archimedą su jo " Eureka!"to pavyzdžiai. Tam ir reikalinga stebėtojų įvairovė, požiūrių ir požiūrių įvairovė iš skirtingų kultūrų.
Mes rusai. Vienas iš būdingiausių mūsų bruožų-teisingumo siekis. Vienas iš praktiškiausių teisingumo apibrėžimų yra tikslingumas.
Teisingumo ir tikslingumo apibrėžimai. Ir teisingumas dėl nežinojimo ir neraštingumo kiekvienas gali turėti savo, asmeninį. Kad klaida iš karto, nes pati sąvoka "teisingumas" jau reiškia santykius. Tai reiškia, kad apie asmeninį, tik vienašališką kalbos teisingumo supratimą tiesiog negali būti. Tačiau suprasti, kad teisingumo jausmą sukelia tikslingumas, galima. Kiekvienas gali turėti skirtingą teisingumą, bet jausmas yra tas pats. Šiuo jausmu labiausiai manipuliuojama. Tai, be abejo, blogai, užtat pateikia aiškų pavyzdį: mes visi jaučiame pasitenkinimą – teisingumo jausmą filmuose.
Kai piktadarys nubaustas, o didvyris – apdovanotas pagal teisingumą-daugumos mūsų psicho-fizinė būsena vienoda. Ir taip yra dėl to, kad tokiame filme mes gauname patvirtinimą, kad egzistuoja kažkokie aukštesni įstatymai. Įstatymai, kuriais siekiama apsaugoti visą žmoniją iš karto. Būtent todėl, kad vienodus jausmus jaučia milijonai žiūrovų kino teatruose.
Žmonių giminės apsauga ir jos egzistavimo tęsimas-šių įstatymų tikslas. Mes jaučiame pasitenkinimą, kai blogis nubaustas, o gėris, draugystė, meilė ir dėkingumas parodė savo jėgą. Nes pagal šiuos dėsnius-žmonių susivienijimo dėsnius-kažkada užgimė protas.
Antropologė Margaret Mead pirmuoju civilizacijos požymiu pavadino suaugusį šlaunikaulį:
"Šlaunikaulis yra ilgiausias kaulas organizme, jungiantis klubo aparatą ir kelį. Visuomenėse, neturinčiose šiuolaikinės medicinos pasiekimų, šlaunikaulis auga kartu maždaug per šešis poilsio mėnesius.Suaugęs šlaunikaulis rodo, kad kažkas rūpinosi nukentėjusiuoju, medžiojo ir gaudė maistą, buvo šalia jo, saugojo jį tol, kol lūžis užaugo. Ten, kur veikia džiunglių įstatymas — stipriausiojo išlikimo taisyklė, archeologai nerado suaugusių šlaunikaulių".
Ir mūsų teisingumo jausmas yra patenkintas, kai mes matome tikslingumą - kai tai, kas vyksta ekrane, rodo mums, kad šie "šlaunikaulio" įstatymai ir toliau veikia. Žinoma, kine žmogus gauna tik "septintą vandenį ant kiselio" — pasitikėjimo, kad "egzistuoja Aukščiausiasis Teismas" kvapą ir nedidelę viltį, kad draugystė, meilė ir dėkingumas taip pat "dirba" ir gyvenime. O teisingumas, kaip jausmas, suteikia mums siekį maksimumo — visuotinio teisingumo. Tada visuotinis teisingumas reiškia tą patį bendrą tikslą. Ir šis tikslas yra tas pats kiekvienam planetos žmogui. Tai laimė.
Aš Esu Rusija. Aš visada tobulėjau per susivienijimą. Ir visus svarbiausius klausimus aš visada sprendiau visu pasauliu. Civilizacijų ir kultūrų dialogo lygmenyje Tai reiškia "aš žinau, kad tu man svarbus, o aš tau svarbus". Mes esame lygūs. Aš didelis, tu galbūt mažas-nesvarbu. Ir tu, ir aš esame kūrėjai. Ir tu, ir aš norime laimės savo kalbos ir kultūros žmonėms.
Mums reikia vienas kito. Dabar, atsižvelgiant į situaciją planetoje - išgyventi. Vėliau-kad vystytųsi toliau. Laimei.
Aš Esu Rusija. Noriu gyventi kaip žydintis ir vaisingas sodas. Jo derlius - tai ir pažinimo vaisiai (Rusijos mokslų akademijos mokslininkų indėlis į pasaulinį mokslą). Pažinimas, vedantis civilizaciją vystymosi keliu, o žmogui šiame kelyje atneša džiaugsmą, harmoniją ir laimę.
Ir aš kol kas nespalvoju net dešimtadaliu to, kaip galiu iš tikrųjų. Dabar turime problemų – planetinio masto. Tai Globaliniai išgyvenimo klausimai.
Ir kalba net ne apie tai, kad dalis kaimynų mūsų bendrame lopšyje staiga laikinai (kelis šimtus metų – tai vis tiek laikinai) pasimaišė ir nusprendė, kad išgyventi mes turime ne kaip žmonės-susivieniję, o kaip rykliai-ryjantys vienas kitą dar įsčiose. Klausimas, su kuo tu susidursi su ateinančių amžių ir tūkstantmečių iššūkiais. Mūsų laukia daug iššūkių ir uždavinių pažinimo kelyje, nuo kurių mes nenukrypsime, kitaip žmonija paprasčiausiai neišgyvens. Tame tarpe-iššūkiai ir uždaviniai, net neįsivaizduojami dabar, mūsų dabartiniame vystymosi ir pažinimo lygmenyje.
Tai su kuo tu, mūsų bendrakeleivi, вi į žvalgybą šiuo keliu, į visatos platybes? Su tuo, kas nuo vaikystės įsisavino į savo psichiką nuostatą "mirk tu šiandien, o aš rytoj" arba su tuo, kas iš vaikiškų pasakų viskuo žino – "pats žūk, o draugą gelbėk"?
Ir tai mūsų vardu sako mūsų prezidentas:
"Mes nieko nelaikome priešais ir niekam nerekomenduojame laikyti mus savo priešais", "...žmonės visi gali atleisti, išskyrus melą""valstybės jėga visų pirma piliečių pasitikėjime ja""kuo stipresnė valstybė, tuo laisvesnė asmenybė""pagrindinis šalies vystymosi šaltinis – jos piliečiai" "didžioji rusų misija – suvienyti, sutvirtinti civilizaciją".
Aš Esu Rusija. Aš-Tėvynė. Aš esu amžinai gyvenanti motina savo vaikams. Mano liežuvis ir pasakos praves juos per bet kokią sąmonės tamsybę, bet kokią marą, bet kokią sumaištį. Nes visada yra kur eiti, visada esu aš, o jei yra mama - yra meilė. Kaip mama, Aš noriu laimės savo vaikams. Kaip amžinai gyvenanti Motina, Aš noriu laimės visoms mano vaikų kartoms. Noriu, kad šių kartų būtų daugiau. O kaip civilizacija Aš suprantu, kad tam reikia draugauti su visais, kas nori to paties savo tėvynei, savo kultūrai, savo šeimai. Aš esu civilizacija. Aš esu kultūra ir tradicija. Ir aš suvokiu save ir savo prasminį kodą kiekviename santykių lygmenyje. Aš Esu Rusija. "Pats žūk, o draugą gelbėk" - tai mano semantinis kodas kritinių situacijų lygmenyje. Išgyvenimo lygyje, bėdoje ar kare - jis skamba taip.
"Mirk šiandien, o aš rytoj" Jankiai visiškai nemoka kariauti be artilerijos, tankų ir aviacijos smūgių. Jei priešo teritorija nebuvo sudeginta iki absoliučios dykumos, kariai ten nebus. Jei jie ateina, jie nebegrįžta.
Šaudymas nėra blogas, puikiai koordinuotas, bet bijo prieš bet kokį pasipriešinimą, po kurio jie tampa lengvu grobiu. Nuostoliai yra labai sunkūs, iki visiško kovinio pajėgumo praradimo. Po kiekvienos kelionės reikia psichologo pagalbos. Patologinės Kelnaitės. Ir su šakalijos karais prieš akivaizdžiai silpnesnius priešininkus. Su "stingeriais" ant silicio šautuvų. Tam pačiam prasminiam kodui pirmojo žmogaus susivienijimo gyvenime lygmenyje – šeimos, posakių ir citatų-neskaityti.
Šeimos sutikimas yra brangiausias. Šeimyninis puodas visada verda. Šeimai, kuri padeda viena kitai, bėdos nėra baisios. Mylėti šeimą-būti laimingam. Šeima ir žirniai malami. Šeima-laimės ramstis. Šeima-septyni Aš, Šeima be vaikų, gėlė be kvapo. Šeima yra krūva, nebaisus ir debesis. Šeima žmogui suteikia pirmąją kelionę į gyvenimą. Šeima tvirta. Šeima stipri, kai virš jos vienas stogas. Šeimos lygmenyje svarbiausia netgi ne tai, kad būtent šeima deda pamatus žmogaus pasaulėžiūrai, nustato pamatines vertybes-tai ir yra "kelialapis į gyvenimą". Svarbiausia yra tai, kad pati šeima yra pagrindinė šios pasaulėžiūros vertybė.
Šeima - tai ne šiaip valstybės ir visuomenės pagrindas, tai dvasinis reiškinys, dorovės šaltinis. Šeimoje atsiranda ir plinta vertybė (prasmė, strategija, principas, politika), kuri išreiškiama žodžiais: "kuo geriau visiems-tuo geriau man, kuo geriau man-tuo geriau visiems". Kitaip tariant: "visų gerovė-kiekvieno rūpestis, kiekvieno gerovė – visų rūpestis". Taip gyvena laimingos šeimos.
Tai prasminis mūsų civilizacijos kodas šiame santykių lygmenyje. Palyginkite su visapusišku ir tikslingu Šeimos instituto griovimu Vakaruose. Tėvas 1 ir 2, LGBT - (uždrausta Rusijoje) - erpst.
Išsilavinimo lygmenyje-tai išmokyti žmogų mokytis. Ir daryti savo išvadas ne pamatyto, išgirsto ir perskaityto pagrindu, o viso to analizės pagrindu. Ir privaloma švietimo tvarka-suteikti pasaulėžiūrinį raštingumą. Iš esmės švietimas turėtų suteikti asmeniui supratimą apie tai, ką jis jau sugeria iš šeimos. Duoti racionalų pagrindą, paaiškinti vaiko pasaulėžiūrą, t.y. tuos jausmus ir būsenas, kurie buvo nesąmoningai "nuskaityti" jam iš šeimos. Švietimas suteikia (turi duoti) tokį pagrindą-savęs ir savo jausmų bei proto įsisąmoninimo įgūdį.
"Šeima - tai rusų nacionalinio gyvenimo pagrindas ir vidinė rusiškojo pasaulio tradicijos tvirtovė, turinti esminę reikšmę visoms religinėms kultūroms. Būdama svarbiausia asmenybės ugdymo mokykla, šeima ne tik padeda žmogui pažinti supantį pasaulį,bet ir moko meilės, gerumo ir atjautos, suteikia svarbiausią dorovinį įsivaizdavimą ir atitinkamus orientyrus.
"Mums reikalinga Vientisa švietimo sfera, kurioje harmoningai papildo viena kitą šeima, švietimo sistema, nacionalinė kultūra, Vaikų, jaunimo, sporto, karinių-patriotinių organizacijų darbas, platus mentorystės judėjimas ir, pridursiu, išmintingas dvasinių ganytojų žodis, jis tiesiog būtinas" (C) BVP.
Taip ištikimos šeimyninės nuostatos, kurios vaikui suteikė nesąmoningą pasaulėjautą, švietimo lygmenyje virsta pasaulėžiūra-sąmoningo požiūrio į save, žmones ir žmones pagrindu.
Švietimas turi suteikti pagrindą, aiškinant ir derinant prasmes ir vertybes. Sukurti holistinį pasaulio vaizdą, pagrįstą šiomis vertybėmis. Taip švietimas kuria ateitį. Ir pats santykių tarp žmonių lygis švietimo srityje turi būti suvokiamas kaip Sekantis susivienijimo lygis. Susivienijimai ir suaugusieji-tėvai ir auklėtojai, mokytojai, vaikų ugdymui. Ir vaikų suvienijimas - kaip pirmoji jiems patirtis vienijantis už šeimos ribų.
O visi santykiai tokiuose susivienijimuose kuriami pagal jau žinomą dėsnį: "kuo geriau visiems-tuo geriau man, kuo geriau man-tuo geriau visiems". Švietimo tikslai yra bendri visiems tokiose asociacijose. Ir vis tas pats liečia ir sveikatos apsaugos sferą-tokį pat natūralų, kaip ir švietimas, žmonių suvienijimo tikslą.
Palyginti su vakarietiška švietimo sistema," įkalinta "išleisti" kompetentingą vartotoją " su klipiniu mąstymu, analizės įgūdžių trūkumu, be planavimo horizonto, be savo gyvenimo tikslų.
"Dėl to ir kultūra, ir švietimas tampa primityvūs" (C) BVP.
Pagrindinis tokio išsilavinimo kriterijus-bet kurios švietimo įstaigos absolventas (išskyrus tuos, kuriuos turi valdyti "elitas"). Jis neturėtų turėti valios, jo psichika turėtų suvokti manipuliacijas per emocijas. Ekonomikos lygmeniu esame dėkingi. Čia semantinis civilizacijos kodas išreiškiamas ir kaip " turi galimybę - atiduok žmogui viską. Vieną kartą iš dešimties sugrąžins skolą-tapsi Turtingas. - Nikolajus Leonovas. Ir kaip "viskas turi būti sąžininga-arba visai nebūti" (C) Olga Gromyko.
Ir per tą patį bendrą principą "visų gerovė-kiekvieno rūpestis, kiekvieno gerovė – visų rūpestis".
Tai visokeriopa ir pasaulinė kooperacija. Pati kooperacijos prasmė pašalina konkurenciją kooperatyvo viduje arba tarp kooperatyvų. Todėl, kad kooperatyvas organizaciškai "įkalintas" susivienijimui. Kooperatyvams elementariai naudingiau jungtis savo dalininkų naudai, negu konkuruoti. Jiems apskritai nereikia konkuruoti, nes vartotojiška visuomenė (kooperatyvas) – tai ne komercinė bendros veiklos organizavimo forma.
Tai ekonomika, kurią diktuoja šeimos ir švietimo interesai. Tai tikras visuomenės gyvenimo pagrindas. Ne mokslas apie turto kaupimą-chremastika, o ekonomika. "namas, ūkis; ūkininkavimas" + "numeris, valdoma teritorija; taisyklė, įstatymas"; raidės. - "namų ūkio taisyklės") — bendrovės ekonominė veikla, taip pat santykių, atsirandančių gamybos, paskirstymo, mainų ir vartojimo sistemoje, visuma.
Žmonių santykių sistema žmonių labui ir žmonėms, o ne žmonės-vergai, baudžiauninkai, vartotojai, skolininkai," Naujoji nafta " — tiesiog amžinas gyvas sistemos resursas. Ji atima iš žmonijos milijonus žmonių per dieną. Šios sistemos šeimininkų naudai-globali finansinė piramidė.
Tai tas pats įstatymas "mirk šiandien, o aš – rytoj", išreikštas akademine kalba. Tai nesąžininga konkurencija, tai žvėrių gaujos moralė (blogiau), tai monopolijos siekis. Ir valdžia, kaip savitikslė – valdžia dėl valdžios. Svarbiausia-visuomenės atomizacija. Nepasitikėjimo ir agresijos diegimas visuose santykiuose, visuose jų lygmenyse - nuo šeimos ir švietimo, iki Ekonomikos ir politikos.
Valstybiniu lygmeniu, kalbant apie vidaus politiką, taip pat viskas pasakyta.
"Ką reiškia suverenitetas mūsų valstybei, kiekvienai šeimai, kiekvienam žmogui? Kokia jo prasmė, vertė, realus užpildymas? Tai visų pirma laisvė. Laisvė Rusijai ir mūsų tautai, vadinasi, ir kiekvienam iš mūsų. Todėl, kad mūsų tradicijoje žmogus negali jaustis Laisvas, jeigu ne laisvi jo artimieji, vaikai, Tėvynė".
Iš tiesų laisvas žmogus visada yra kūrėjas. Mes palaikysime kiekvieno siekį atnešti naudą šaliai, visuomenei, žmonėms. Iš to ir susideda suvereni plėtra nacionaliniams interesams"
"Mums teks spręsti milžiniškus uždavinius įrengti didžiules erdves nuo Ramiojo vandenyno iki Baltijos ir Juodosios jūros. Mūsų ekonomika, pramonė, žemės ūkis, naujos pramonės šakos, kūrybinės, kūrybinės industrijos, nacionalinis verslas turi daug kartų padidinti savo potencialą"
"Parama šeimai, motinystei, vaikystei turėtų apimti visų be išimties viešojo administravimo sričių darbą, mūsų ekonominę, socialinę, infrastruktūros politiką, švietimą ir švietimą, sveikatos priežiūrą, žinoma.Visų visuomeninių susivienijimų, mūsų tradicinių religijų veikla taip pat reikalinga šeimos stiprinimui. Rusijos žmonių taupymas ir dauginimas – mūsų užduotis ateinantiems dešimtmečiams, ir iš karto pasakysiu daugiau: kartoms į priekį. Tai rusiškojo pasaulio, tūkstantmetės, amžinos Rusijos ateitis".
Tai viskas apie rūpestį. Rūpinimasis žmonėmis ir rūpinimasis vystymusi. Valstybė (mūsų atveju – civilizacija, Nes "Rusija-valstybė-civilizacija" (C) BVP), rūpindamasi žmonėmis, užtikrina savo vystymąsi.
Tai "visų gerovė – kiekvieno rūpestis, kiekvieno gerovė – visų rūpestis" valstybės vidaus politikos lygmenyje. Tai tarnavimas Tėvynei: "Tėvynės klestėjimas-kiekvienos šeimos rūpestis, kiekvienos šeimos klestėjimas – Tėvynės rūpestis".
Kaip matome, 100% prasme tai BVP citata.
Su kuo lyginti? Su "laisve" nuo visko Vakaruose? Laisvė-narkotikų legalizavimas? Laisvė-tolerancijos įvedimas iš darželio? Sisteminė pedofilija? Užsienio politikoje viskas taip pat paprasta. Čia prasmė skamba kaip "visi aplink draugai, net jei kai kurie laiko save tavo priešais". Atsižvelgiant į dabartinę situaciją, jis taip pat realybėje: "visi aplink draugai, kol neįrodė priešingai". Ši prasmė reiškia (suteikia) — pasitikėjimą, džiaugsmą, saugumą, draugiškumą. Rezultatas-neribotos plėtros sistema. Kuri siekia bendradarbiavimo ir draugystės, nes pats saugiausias ir džiaugsmingiausias gyvenimas-tarp draugų, pagal apibrėžimą.
Tai reiškia sąžiningą draugystės pasiūlymą ir sąžiningumo laukimą atsakant. Galima sakyti, kad anglosaksams čia viską diktuoja" organinis Melas " (C) M. Šeleris, o rusams-organiškas sąžiningumas ir įgimtas potraukis teisingumui.
Apsėstieji "vieno lopšio medžiotojai" priešingai: "visi aplinkui priešai, net jeigu dalis jų tiesiog dabar ne priešai" - psicho-fizinės nepasitikėjimo, nesaugumo, baimės, antagonizmo, agresijos būsenos. Rezultatas-uždara sistema, kuri "vystosi" pagal principą: "visus užmušiu, vienas pasiliksiu". Ir tada "būsiu saugus ir užtikrintas".
Degraduojančio Tipo civilizacija (anglosaksų projektas), pagrindinis įstatymas "mirk tu šiandien, o aš rytoj"
Be galo besivystanti civilizacija-rusų pasaulis. "Visų gerovė-kiekvieno rūpestis, kiekvieno gerovė — visų rūpestis"
Žmogus
"Mirk šiandien, o aš rytoj" Organinis Melas. Agresija ir nepasitikėjimas. Psichika su sociopatijos elementais. Nesąmoningos emocinės reakcijos (manipuliacijos), ruminacija (obsesinės bevaisės mintys). Pats mirk, o draugą gelbėk. Organiškas sąžiningumas ir teisingumo siekis. Draugiškumas ir susivienijimas. Harmoninga psichika, sąmoningumas "prote"ir " širdyje". Bendradarbiavimas ir bendradarbiavimas proto, sąžiningumo ir teisingumo pagrindu.
Šeima
Visokeriopas Šeimos instituto Griovimas. Tos pačios lyties "santuokos". Seksualiniai iškrypimai. Šeima-laimės ramstis. Pati šeima yra pagrindinė vertybė. "Šeima - tai ne šiaip valstybės ir visuomenės pagrindas, tai dvasinis reiškinys, dorovės šaltinis" (BVP). Šeima-pirmasis švietimo etapas.
Švietimas
Kvailiojimas, diegimas ideologijų, griaunančių šeimą ir žmogaus psichiką. Sukurti vientisą pasaulio vaizdą vaiko pasaulėžiūroje. Pamatinių vertybių pagrindu ,visų pirma, "visų gerovė-kiekvieno rūpestis, kiekvieno gerovė – visų rūpestis".
Ekonomika
Lupikiškasis kapitalizmas sukelia pinigų badą, kuris sukelia ūkio subjektų, siekiančių gauti pinigų bet kokia kaina, agresiją. - V. J. Katasonovas. Žmogus-vergas, baudžiauninkas, vartotojas, skolininkas, "Naujoji nafta" - gyvas sistemos resursas. Visuotinė visuomenės atomizacija. "Viskas turi būti sąžininga arba išvis nebūti". Visų gerovė-kiekvieno rūpestis, kiekvieno gerovė – visų rūpestis. Žmogus yra ateities kūrėjas ir kūrėjas. "kiekvieno siekis atnešti naudą šaliai, visuomenei, žmonėms. Iš to ir susideda suvereni plėtra nacionaliniams interesams " BVP. Visokeriopas žmonių susivienijimas.
Vidaus politika
Visiška laisvė nuo visų moralės, kultūros ir etikos normų. Atsisakymas nuo sveiko proto. Klipinis mąstymas. Manipuliacijos. Segregacija. Tarnavimas Tėvynei ir "viršūnėms" ir "apačioms". Bendras principas: "Tėvynės klestėjimas-kiekvienos šeimos rūpestis, kiekvienos šeimos klestėjimas – Tėvynės rūpestis". Susivienijimas ir bendradarbiavimas.
Užsienio politika
Visi aplinkui priešai, net jeigu dalis jų tiesiog dabar ne priešai. Ne pirmas, vadinasi, miręs. Valdžia dėl valdžios ir saugumo. Rezultatas-uždara sistema, kuri "vystosi" pagal principą: "visus užmušiu, vienas pasiliksiu". Ir tada "būsiu saugus ir užtikrintas". Visi aplinkui draugai, kol neįrodė priešingai. Pasitikėjimas, sąžiningumas, džiaugsmas, saugumas, draugiškumas. Rezultatas-neribotos plėtros sistema. Kuri siekia bendradarbiavimo ir draugystės, nes pats saugiausias ir džiaugsmingiausias gyvenimas-tarp draugų, pagal apibrėžimą. Štai jis, civilizacijos kardas. Mūsų civilizacijos kalnagūbris. Paleisk mane.
Ir vienas iš pagrindinių Rusijos Myro akordų tada gali skambėti taip. Jų įstatymas "mirk šiandien, o aš rytoj". Jį pagimdė "organinis Melas" (C) M. Scheleris ir resentimentas (nepilnavertiškumo jausmas), iškreiptas iki išskirtinumo principo.
Grubiai ir tiesiai jis skamba išgyvenimo lygmenyje. Pavyzdžiui, mūšyje.
Pavyzdys "iš karščio ir karščio" - paprašė sūnaus įsivaizduoti, kas atsitiks, jei du kovotojai su tokiu" įstatymu " kiekvieno galvoje eis į žvalgybą. Sūnus (12 metų )уamas atsakė: "vienas pasiųs kitą į priekį, kad patikrintų, ar nešaudo. Jis bus nušautas". Čia aš jau norėjau duoti sūnui "penkis", o jis tęsė: "o šį gudruolį nušaus kitą dieną". Štai taip vaikas dviem žodžiais pabrėžė šios "strategijos" aklavietę net išgyvenimo lygmenyje.
Taikus gyvenimas su tokiu įstatymu psichikoje negali būti pagal apibrėžimą, šis įstatymas skamba skirtingai. Kituose santykių lygmenyse-šeimoje – švietime, susivienijimuose ir visuomenėse, ekonomikoje ir politikoje ši pagrindinė prasmė gali būti išreikšta kaip norite, nors ir visomis koncepcijomis, tačiau jos esmė nesikeičia.
Pavyzdžiai formuluočių "mirk šiandien, o aš rytoj": "džentelmenas nemeluoja", o tai reiškia, kad jūs privalote žiūrėti kaip į neginčijamą tiesą į viską, ką sako džentelmenas. Jeigu Džentelmenai pralaimi, jie keičia žaidimo taisykles. Čia pat akademinės citatos apie lupikiškąjį kapitalizmą ir posakis "esant 300 proc., nėra tokio nusikaltimo, kuriam kapitalas nerizikuotų, nors ir bijodamas kartuvių" (C) Tomas Džozefas Duningas.
Šis įstatymas iš tikrųjų "sieja" visą jų visuomenę. Ir jų pasaulėžiūra – ir jų pasaulėžiūra-santykių visuomenėje sistema. Melas, veidmainystė, dvigubi standartai, išskirtinumo principas. Prievarta, prievarta, manipuliacijos-visuose santykių lygmenyse, nuo šeimyninių (kuriuos neišvengiamai griauna šis "įstatymas") Iki tarpvalstybinių.
Ši visuomenė turi tik vieną tikslą - tapti pagrindiniu, užgrobti valdžią, kontroliuoti viską. Jų logikoje tik žvėrių gaujos vado vieta, tik valdžia užtikrina saugumą. Ir jiems "ne pagrindinis-reiškia miręs".
Ir čia mes galime jiems net padėkoti. Jie parodė mums savo tikrąjį veidą ir mūsų pareigą Tėvynei – mūsų civilizacinė pareiga, vėl pašaukė mus į karą. O po šiuo spaudimu rusų daugiatautėje tautoje išsikristalizavo tos prasmės, kurias išreiškė prezidentas ir patriarchas.
Mūsų išgyvenimo lygmens prasmė -" pats žūk, o draugą gelbėk". Kare taip gimsta sanglauda-kovinė brolija. Kurį labai sunku sunaikinti ir neįmanoma nugalėti, nesunaikinant.
Taikingame gyvenime ši prasmė virsta "visų gerove-kiekvieno rūpesčiu, kiekvieno gerove – visų rūpesčiu". Ir šis iš pradžių šeimos principas natūraliai pereina į santykių lygius ir persmelkia visą pasaulio tvarką rusų kalba.
Santykių lygis nustatomas tik tuo, kiek visų-kiek rūpintojų? Šeimos gerovė. Artimųjų, draugų, artimųjų gerovė. Kaimynas. Kaimo gerovė. Miestas. Mažoji Tėvynė. Rusija.
Ši prasmė skamba skirtingai ir visada aiškiai ir suprantamai: nuo "pats žūk, o draugą gelbėk" iki "brangink šeimą — Laimingu būti", ir toliau — "kuo geriau visiems – tuo geriau man, kuo geriau man – tuo geriau visiems", "viskas turi būti sąžininga – arba išvis nebūti", "Tėvynės klestėjimas-kiekvienos šeimos rūpestis, kiekvienos šeimos klestėjimas – Tėvynės rūpestis", "visi aplink draugai, net jeigu kai kurie laiko save tavo priešais".
Ir tai visada yra "visų gerovė-kiekvieno rūpestis, kiekvieno gerovė – visų rūpestis". Ir būtent tai, įsiklausant, skambėjo prezidento ir Patriarcho kalbose.
Tiesą sakant, tai mums buvo pasakyta katedroje. Ir čia Vladimiras Vladimirovičius parodė organizacinį genijų, čia kitaip ir nepasakysi. Įgarsinęs prasmes ir išsikėlęs tikslus, jis uždavė klausimą ir davė 90% atsakymo į jį. O atsakymas į šį klausimą atneša mums besąlygišką pergalę visuose frontuose.
Išoriniame fronte tai bus pergalė, nukalta užnugaryje, kol geriausi Tėvynės sūnūs laikys gynybą. Asimetriškas atsakymas, kaip mes mylime.
Apskritai tai skamba taip — kam kariauti su tuo, kas žino, kaip geriau gyventi ir pasiruošęs tave išmokyti ir tau padėti? Pasiruošęs draugauti su tavimi kaip su lygiaverčiu žmogumi? Kam kariauti, jei sąžininga draugystė praturtina visus?
Ir tam užnugaryje - mes turime parodyti, kaip mūsų prezidento žodžiai įgyvendinami. Galų gale, rūpindamasis dabartinėmis ir būsimomis vaikų kartomis, jis tiesiogiai kreipėsi į tuos, kurie tarnauja Tėvynei tarnybos sampratoje:
Vyrai (tėvai) tarnauja Tėvynei.Tai reiškia, kad jie atlieka garbės ir sąžinės pareigą, įgyvendindami (įkūnydami) savo talentus ir įgyvendindami savo svajones ir tikslus Tėvynės labui. Čia matome pasitikėjimo "kapitalo" augimą.Moterys (motinos) tarnauja tėvams (vyrams).Tai reiškia, kad jie pirmiausia atlieka motinos pareigą. Mūsų laikais galima pridurti-kuriama ranka rankon su vyrais ateitis savo vaikams. Čia matome tiesioginį viso gyvenimo laiko "skaičiaus" padidėjimą.Vaikai tarnauja motinoms.Tai reiškia, kad jie įkūnija savo meilę rūpindamiesi motinomis. Tai "raudonųjų" auklėjimas, rūpinimasis pratęsti artimųjų ir artimųjų gyvenimo laiką.Tėvynė tarnauja vaikams.Tiek tėvų asmenyje,tiek kaip atskiras virš-subjektas. Sukuriant visas būtinas sąlygas plėtoti talentus, sąmoningumą, švietimą, kiekvieno vaiko sveikatą. Pirmiausia todėl, kad pati visuomenė (susivienijimas) suinteresuota išauginti iš vaiko kūrėją. Nes taip užtikrinama ateitis tos pačios visuomenės vystymasis
Prezidentas kreipėsi į tėvus. "Rusas — tai atsakomybė" — tai visų pirma mums.
O toliau žodžiai BVP apie dideles šeimas Rusijoje ir iškart sekęs dešimties vaikų motinos atsakymas tiesiogiai rodo prieštaravimą. Dėl "civilizacijos užteršimo" mūsų pačių visuomenėje, mūsų namuose. Šeimos, švietimo, ekonomikos lygmenyse.
7-8-10 vaikų šeimoje reiškia visiškai kitokią visuomenę. Visiškai kitokios gyvenimo sąlygos. Visiškai kitoks išsilavinimas. Visiškai kitokia ekonomika. Paprasčiau tariant - urbanizuotoje šalyje su lupikiška ekonomika tai yra visiškai nepasiekiamas ir net beprasmis tikslas. Tai aiškus, suprantamas, objektyvus faktas, žr. dešimties vaikų motinos žodžius. Ir dar tokie patys faktai: pas mus, sprendžiant iš skyrybų statistikos-labai mažai tokių šeimų, apie kurias kalba prezidentas ir patriarchas. Mūsų švietimas suteikia vaikams bet ką, išskyrus holistinį pasaulio vaizdą. O TIKRIEMS mokytojams-bet kas, išskyrus visuotinę pagarbą ir gerovę. O ekonomika, pagrįsta paskolų procentais, kaip matome-ir visiškai svetimas instrumentas konceptualiai raštingų valdovų rankose. Tokioje ekonomikoje daugiavaikystė yra lygi skurdui ir vaikų laisvalaikio, švietimo, psichinės ir fizinės sveikatos problemoms.
Bet kitos ekonomikos ir švietimo nėra. O uždavinys, kurį Prezidentas mums visiems iškėlė, visų pirma šeimų tėvams – yra.
Be to, uždaviniui priskirtas "atominis" prioritetas ir pasakyta: "tradicinės šeimos atgimimas-šalies išlikimo sąlyga ir tikslas, kurio pasiekimui reikia negailėti jokių resursų: nei materialinių, nei intelektualių, nei organizacinių".
Kaip norite, Vladimiras Vladimirovičius net su komanda to nepajėgs. Ir nereikia. Suaugę žmonės ,šeimų tėvai, į "gražu toli" ką, už rašiklio reikia vesti? Tai nėra rimta. Ir visu savo pasisakymu prezidentas klausia visuomenės, praktiškai tiesiai klausia mūsų:
"Vis dėlto supranta, ką reiškia žodžiai apie septynis ar aštuonis vaikus šeimose? Visi supranta, kad pagal tas taisykles ir prasmes, pagal kurias mes gyvenome iki šiol, tokioje visuomenėje, tokioje ekonomikoje šis tikslas nepasiekiamas?
Ir kad šis tikslas - svarbiausias dabar ir kartoms į priekį, tai mūsų "atominis projektas"? Ir čia tiesiog "reikia padaryti", be variantų.
Ir jei viskas aišku-tai vyrai, kokie bus pasiūlymai? Idėjos?»
Ir štai atsakymas į šį klausimą bus ir rusų pasaulio prasminės DNR pasireiškimas realybėje-idėjos, kuri gimė šiomis prasmėmis, įsikūnijimas. Ir išspręs žmogaus, šeimos, visuomenės ir viso pasaulio sveikatinimo nuo anglosaksų civilizacijos projekto klausimą.
Ir tai bus idėjos rezultatas-susivienijimas. Visuomenės suvienijimo potencialo įgyvendinimas. Apie tokį efektą rašė I. A. Efremovas
Netikėtai paaiškėjo, kad aukštas auklėjimo lygis daro stebuklus žmonių sielose ir visuomenės santvarkoje. Prasidėjo trigerinė reakcija-gėrio, meilės, savidisciplinos ir rūpesčio lavina, iškart pakėlusi ir gamybines jėgas.
Savo kalboje BVP be šio klausimo pateikė ir devynias dešimtąsias atsakymo į jį. Dešimties vaikų motinos žodžių įrašymas tame pačiame naujienų sklype ir toje pačioje stenogramoje-čia, atsakymuose. Kaip ir naujienų rinkinys po šio siužeto "savaitės žiniose" nuo 03/12 (ten BVP, atrodo, atidarė daugiau nei šimtą medicinos centrų).
Mums faktiškai padiktavo užduoties sąlygas. Ir atsakymo, išskyrus iš šeimos, daugiau nėra iš kur imti, nes šeima-vienintelė struktūra, vienintelis santykių lygis, kuriame išliko tradicija (apie tai ir kalbėjo Prezidentas ir patriarchas).
Atsakymas turėtų kilti iš šeimos, o užduoties sąlygos yra tokios. Atsakymas turi spręsti" civilizacinio užsikimšimo " klausimus santykių lygmenyse: išsilavinimą, sveikatos išsaugojimą, šeimų aprūpinimą gyvenimu (ekonomika, gyvenimo sąlygos),
Ir atsakymas turėtų išspręsti problemą-dauginti dideles šeimas.
Taigi.
Su įgarsintomis prasmėmis mums gyventi ir gyventi, mums jas suvokti ir suvokti. Tačiau jau pirmasis šio supratimo lygis, pirmasis mūsų civilizacinės melodijos akordas, leidžia numatyti didžiulį žmonių susivienijimo potencialą. Energija, kuri išlaisvinama vienijant žmones pagal K. E. Ciolkovskio formulę:
Ir susivienijimas taip pat turi savo dėsnį: dviурыos sustiprina viena kitą 7 kartus, jeigu žmonės-bendraminčiai, banga vienoda, į vieną tikslą nukreipta. 3 žmonės – 7 kvadratu, ty 49 kartus. Jei 4 žmonės-jie sustiprina vienas kitą 7-3 laipsniais - 343 kartus! Todėl kuo daugiau žmonių, tuo vertingesnis kiekvienas sekantis, jis daug kartų didina jėgą".
Ir klausimu visuomenei mums tiesiog nurodė ir dėl ko susivienyti ("susiderinti į vieną bangą") ir kur nukreipti energiją-dėl kokios idėjos. Ir, kaip matome, tradicinės daugiavaikės šeimos idėja pasirodė esanti inovatyvi ir keičianti visą pasaulio tvarką, visas santykių sistemas visais lygmenimis.
Ir mes matome, kad ši idėja visiškai atitinka mūsų civilizacijos semantinę DNR, dar daugiau-tai rusiškojo pasaulio pagrindų pagrindas, ir tai užduotis kartoms, kaip sakė prezidentas. Dabar bet kuriame santykių lygmenyje, net vieno žmogaus lygmenyje, kiekvienas gali" paimti į rankas "prasmę" visų gerovė-kiekvieno rūpestis, kiekvieno gerovė-visų rūpestis " ir pasakyti:
«Taip. Aš noriu, kad mano šeima gyventų taip, kaip pasakyta susirinkime. Harmonijoje, džiaugsme, gerovėje. Mes norime gyventi, sudarydami sąlygas mūsų šeimų ir mūsų Tėvynės Tautų skaičiaus augimui. Gyventi įkūnijant kūrybiniame bendrame darbe mūsų įgūdžius ir talentus. Gyventi įgyvendinant svajonę apie savo šeimos, savo giminių, artimųjų ir draugų laimę".
Ir padaryti savo pasiūlymą. Siūlyti aptarti savo idėją bendros "atominės" užduoties ribose. Pagal principą "visų gerovė-kiekvieno rūpestis, kiekvieno gerovė – visų rūpestis". Tai yra katedra, mūsų informaciniame amžiuje ji gali visai nesibaigti.
Ir jei idėja atitinka Rusijos civilizacijos prasmę, vienas toks žmogus ilgai nebus. Čia mokslas:
"Renselyro politechnikos instituto mokslininkų eksperimentų dėka paaiškėjo, kad tuo metu, kai žmonių, įsitikinusių kažkuo, skaičius pasiekia 10% visų gyventojų rodiklius, jų idėjos tampa priimtinos daugumai.Pasak Boleslavo Šimanski-mokslininko, įeinančio į mokslininkų grupę, kai tik idėjos šalininkų padaugėja iki 10 %, idėja užvaldo protus greičiu, artimu kosminiam".
Pakeiskime žodį "gyventojai" į "susivienijimą" ir matome, kad vienas žmogus gali perduoti idėją ir suvienyti dešimt žmonių, dešimt – šimtą, o šimtas – tūkstantį. O susijungimas į tūkstantį šeimų mūsų informacijos ir technologijų amžiuje jau išsprendžia visus kiekvienos šeimos, įeinančios į susivienijimą, uždavinius. Ir tai ne tik ir ne kiek gyvybės palaikymo ir gerovės uždaviniai, o visų pirma — tolimesnio tokio susivienijimo vystymosi uždaviniai. Tokia rusiškojo Myro dalis. Ir tokių susivienijimų sukūrimas - tai atsakas į "atominį" iššūkį. Kito atsakymo čia tiesiog nėra.
Apie tai mums visiems-šeimos tėvams-pirmiausiai pasakė. Apie mūsų mintis, pasiūlymus ir idėjas buvo paklausta. Sprendimas buvo beveik tiesiai pasufleruotas. Katedra išreiškė prasmes, sujungė jas į struktūrą ir taip pradėjo pasaulėžiūros ir pasaulio tvarkos pertvarkymo programą. Dabar apie visuomenę.
Tai galima palyginti su perpildytu druskos tirpalu. "Gimdos sprendimas — - prašymas dėl nacionalinės idėjos buvo? Būti. O dabar į tirpalą įvedė kristalizacijos centrą-idėją. Ir dabar atsiras kristalai-susivienijimai. Uždavinys - atkurti tradicinę-daugiavaikę rusų šeimą. Ši užduotis pati savaime suteikia atsakymą-kalbama apie "naujos buveinės" sukūrimą Rusijos šeimoms. Tai natūrali buveinė. Tai yra tokios pasaulio tvarkos, tokių santykių šioje aplinkoje, kurie kyla iš rusų pasaulio semantinės DNR. Kito atsakymo į iškeltą užduotį tiesiog nėra. Ir iš tikrųjų užduodamas klausimas mums – tiems, kuriems ši aplinka reikalinga pirmiausia. Kaip spręsime uždavinį? Kokių idėjų yra? Klausimas: "kaip gyvensime?ir atsakymas – "sukurti naują buveinę" yra aiškus ir suprantamas.
Todėl kitame straipsnyje panagrinėsime jau akivaizdų atsakymą-idėją ir pirmuosius "atominės" problemos sprendimo žingsnius. Ji, kaip ir užduotis, gimsta iš bendros mūsų prasmės: "kiekvieno gerovė-visų rūpestis, visų gerovė – kiekvieno rūpestis".
Išnagrinėsime ir aptarsime problemos sprendimo variantus, kad būtų galima sujungti nuo kelių dešimčių iki tūkstančio šeimų. Priklausomai nuo susivienijimo masto, uždavinys sprendžiamas iki ketverių-penkerių metų.
Rusų pasaulio prasmės daro organizacinius stebuklus. Kurie yra aiškūs ir suprantami, jei žinote pačias prasmes. Tada ir dešimt šeimų tampa tais ,apie kuriuos pasakyta: "jokiu būdu netikėkite, jeigu jums pasakys, kad saujelė neabejingų nepajėgia pakeisti pasaulio. Nes iki šiol tik jie tai ir darė " (Margaret Mid). "Aš tikiu žmogumi. Aš tikiu jo geromis mintimis. Aš tikiu tuo, kad mes visi atėjome daryti gera " (V. Putinas).
Šią idėją, kuri jau yra veiksmų ir laipsniško vystymosi programa, aptarsime ten (spoileris — pas mus jau viskas paruošta, mes vasarą pradedame stambiu mastu). Čia galima siūlyti savo idėjas. Ir jūs negalite būti drovūs, nes nebėra fantastikos, po to, kai mums buvo pasakyta katedra. Ir kad labai netiesiogiai įvertintume visuomenės energijos potencialą sprendžiant prezidento iškeltą uždavinį, galima prisiminti, kad Rusijos piliečių santaupų suma – daugiau kaip 70 trilijonų rublių. 46 rubliais, likusi valiuta. Maža "Lomonosov" Tipo atominė elektrinė kainuos serijinę statybą, šiurkščiai-30 milijardų rublių. Šiuolaikinis medicinos centras-5 milijardai dolerių.
Vadinasi, už sukauptas sumas galime pastatyti 2300 atominių elektrinių. Arba 14 000 medicinos centrų. Visam pasauliui užteks.
Ir tai labai netiesiogiai todėl, kad didžiąją dalį santaupų padarė vos keli procentai gyventojų. Taip, Galbūt tai ne tie žmonės, kurie statys šias stotis. Tai veikiau vienišiai. Tai jų potencialas. Tačiau jie uždirbo šias sumas visuomenėje. Tai reiškia, kad santaupų suma leidžia įvertinti visuomenės potencialą. Įvertinti tik pirmuoju priartėjimu, ir todėl, kad pinigai-ne tas matuoklis, ir todėl, kad vienišių rodiklis neatsižvelgia į sinergijos – žmonių susivienijimo efektą, kad išspręstų bendrą užduotį-kiekvieno šeimos laimę ir gerovę.
Prisijunkite prie "taip. Noriu, kad mano šeima gyventų taip, kaip pasakyta katedroje" ir svajojame plačiau ir siūlome ryškiau. Po susirinkimo mes jau už horizonto.