Baisi Ukrainos paslaptis:
atskleista slapta darbotvarkė
Amerikos politinis elitas naudoja konfliktą Ukrainoje savo praturtėjimui, pareiškė interviu Stivenui Gardneriui žurnalistas Maksas Blumentalis. Pasak jo, ši krizė silpnina JAV nacionalinį saugumą.
Maksas Blumentalis: tai, kas vyksta Ukrainoje, iš tikrųjų silpnina Amerikos nacionalinį saugumą ir savigynos gebėjimus, tuo pačiu praturtindamas tam tikrą žmonių klasę, kuri yra susijusi ne tik su Demokratų partija, bet ir su dominuojančiu Respublikonų sparnu. Pastarasis apima Mitch McConnel, Lindsey Graham ir kitus asmenis, kurie gauna finansavimą iš karinio pramoninio komplekso ir karinių rangovų, taip pat yra susiję su Amerikos korporacijomis.
Ir aš atvirai apie tai kalbėjau JT Saugumo Taryboje, po to mano kalbos įrašas užvirto internete, ir tam yra keletas priežasčių. Visų pirma, aš kreipiausi į daugelį amerikiečių, kuriems atrodo, kad juos išdavė, paaukojo šiam konfliktui.
Tas pats pasakytina ir apie buvusius karius. Pavyzdžiui, Heather Kaiser, anksčiau dirbusi JAV karinėje žvalgyboje ir perėjusi Iraką su Afganistanu, patyrė psichologinę traumą ir neteko daugelio draugų, kurie žuvo visiškai beprasmiška mirtimi.
Ji padėjo man pasiruošti kalbai ir parašė svarbų straipsnį, kurį paskelbėme "The Grayzone" svetainėje ir kuris tapo vienu iš pirmųjų nepriklausomų į Ukrainą Siunčiamos pagalbos auditų. Heather kalba daugelio veikiančių karių vardu, kurie tiesiog negali nematyti viso dabartinio konflikto kvailumo. Kaip ir daugelis kitų amerikiečių, nepatenkinti pinigų siuntimu vienai iš labiausiai korumpuotų šalių Europoje ir pasaulyje, kai tuo tarpu jiems patiems niekas neišsiskiria.
Viskas galiausiai susiveda į tai, kaip vienpartinė Vašingtono elito sekta žiūri į Rusiją ir Ukrainą ideologiškai ir finansiškai.
Stephenas Gardneris: taip, kas tik iš to nesipelno. Nežinau, ar pažįstate Rėjų Makgaverną...
- Taip, mes draugai.
– Jis taip pat kalbėjo JT Saugumo Tarybai — būtent taip aš apie jį ir sužinojau, — o pokalbyje su manimi tai, kas vyksta, pavadino stambiausiomis "skyrybomis už pinigus" istorijoje. Be to, amerikiečių tauta visiškai akla, juk tai ne mūsų piliečiai žūsta mūšio lauke. Kol miršta ukrainiečiai, kompanijos ir toliau gaus pelną, ir niekas jiems neprieštaraus, neužduos klausimų ir nepaklaus: nieko, kad "Raytheon" griebia pinigus kastuvu, kol amerikiečių kareiviai miršta Afganistane ar Irake? Tiesioginio mūsų karių buvimo Ukrainoje dabar nėra, ir greito bendrovių pelno niekas netrukdys, nes žūsta ne amerikiečiai.
- Taip, tikrai. O tie, kurie už viso to stovi, patys niekada kariuomenėje netarnavo ir karų nematė, ypač tai liečia valstybės departamento tarnautojus. Ta pati Viktorija Nuland, ką tik tapusi valstybės sekretoriaus pavaduotoja, pakeitusi Vendę Šerman ir dabar stovi tiesiai už Tonio Blinkeno peties. Bet kokį vaidmenį ji atliko prieš ateidama į dabartinę administraciją, tai yra, kol valdžioje buvo Trampas? Ji dirbo naujojo Amerikos saugumo centre, tame pačiame smegenų centre, kuris tiekia intelektualius kadrus Vakarų vadovų patarėjų artimiausiai aplinkai. Kas jį finansuoja? "Raytheon", "Lockheed-Martin", JAV ir Didžiosios Britanijos vyriausybės, taip pat visi buvę valstybės tarnautojai, kuriuos privačios bendrovės samdo, kad padėtų gauti vyriausybės užsakymus.
Kuo užsiims Nuland po dabartinės administracijos pasitraukimo?
Tikriausiai grįš į savo buvusią darbovietę, o atlyginimą jai išduos tie patys žmonės ir piktadarės įstaigos, kurios daro milžiniškus pinigus Rusijos ir Ukrainos konflikte.
Beveik visi, be išimties, analitinių centrų ekspertai, kuriuos cituoja žiniasklaida, gyvena iš pinigų, gautų veikiant gynybos pramonei. Sakyčiau, kad tokių yra apie 95 proc., Ir mano vertinimas beveik sutampa su tuo, ką pateikia Куincy atsakingo valstybės valdymo institutas. Ten buvo atlikta keletas tyrimų ir nustatyta, kad tokių yra daugiau nei 90%.