Via Toll įkainiai 2027: kiek kainuos 1 km pagal kategoriją ir EURO klasę
- Įkainius patvirtino LTSA 2026 m. birželio 30 d. įsakymu Nr. 2BE-97; jie galioja nuo 2027 m. sausio 1 d. ir peržiūrimi kasmet iki birželio 30 d.
- N1 furgonui ir M2 autobusui iki 5 t: nuo 0,035 €/km (EURO VI) iki 0,046 €/km (EURO 0).
- N3 sunkvežimiui virš 12 t: nuo 0,111 €/km (EURO VI, iki 3 ašių) iki 0,266 €/km (EURO 0, 5 ir daugiau ašių).
- Žemės ūkio, elektra ir vandeniliu varomų transporto priemonių rinkliava dauginama iš 0,5, biometanu – iš 0,6.
- Netaršios transporto priemonės moka tik infrastruktūros dalį – pavyzdžiui, N1 – 0,001 €/km.

- Rinkliavą sudaro infrastruktūros ir CO₂ įmokos
- N1 furgonams ir M2 mikroautobusams taikomas vienodas įkainis
- Autobusams rinkliava kone perpus mažesnė nei sunkvežimiams
- N2 sunkvežimių (3,5–12 t) įkainis priklauso nuo ašių skaičiaus
- N3 sunkiasvoriams įkainiai skiriasi iki 3, 4 ir 5 ar daugiau ašių
- Žemės ūkiui ir elektra varomam transportui rinkliava perpus mažesnė
- Lengvata taikoma dauginant įkainį iš koeficiento
- Kelionės kaina priklauso nuo kategorijos ir ašių skaičiaus
- LTSA įkainius peržiūrės kasmet iki birželio 30 d.
Ši dalis – 77.lt kelių mokesčio gido dalis. Ją parengė 77.lt DI redakcija pagal šaltinius, kurie nurodyti straipsnio pabaigoje.
Nuo 2027 m. kelių naudotojo mokestį vežėjai mokės už kiekvieną mokamais keliais nuvažiuotą kilometrą. Kiek tai kainuos, priklauso nuo kelių dalykų: transporto priemonės kategorijos ir svorio, ašių skaičiaus, EURO taršos klasės ir CO₂ išmetimo klasės. Šioje kelių mokesčio gido dalyje – visi Lietuvos transporto saugos administracijos (LTSA) patvirtinti įkainiai, lengvatos ir kelionių kainų pavyzdžiai.
Rinkliavą sudaro infrastruktūros ir CO₂ įmokos
Rinkliavos dydis už kilometrą susideda iš dviejų dedamųjų. Infrastruktūros įmoka padengia valstybės kelių išlaidas: didžiausią jos dalį sudaro ilgalaikio turto nusidėvėjimas (54,4 proc.), kapitalo išlaidos (24,8 proc.) ir kelių priežiūra (17,7 proc.), mažesnę – administravimas (2,5 proc.) ir partnerystės sutarčių išlaidos (0,5 proc.). Išorinių kaštų įmoka priklauso nuo to, kiek transporto priemonė išmeta CO₂, todėl naujesniems ir mažiau taršiems automobiliams ji mažesnė. Įkainiai apskaičiuoti pagal Vyriausybės 2025 m. gruodžio 3 d. patvirtintą metodiką.

N1 furgonams ir M2 mikroautobusams taikomas vienodas įkainis
N1 kategorija – krovininiai automobiliai iki 3,5 t, dažniausiai furgonai; M2 – autobusai ir mikroautobusai su daugiau kaip 8 sėdimomis vietomis, sveriantys iki 5 t. Abiem kategorijoms taikomi vienodi įkainiai, nepriklausomai nuo ašių skaičiaus.
| Kategorija | EURO 0 | EURO I | EURO II | EURO III | EURO IV | EURO V | EURO VI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| M2 / N1 | 0,046 | 0,040 | 0,039 | 0,038 | 0,037 | 0,036 | 0,035 |
Mažiau taršioms N1 ir M2 transporto priemonėms – CO₂ 2-os ir 3-ios klasės – įkainis atitinkamai 0,034 ir 0,032 € už km, mažataršėms – 0,018 €, o netaršioms – vos 0,001 € už km, nes jos moka tik infrastruktūros dalį.
Autobusams rinkliava kone perpus mažesnė nei sunkvežimiams
| Kategorija | EURO 0 | EURO I | EURO II | EURO III | EURO IV | EURO V | EURO VI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| M3, 2 ašys | 0,131 | 0,116 | 0,104 | 0,093 | 0,081 | 0,070 | 0,058 |
| M3, ≥3 ašys | 0,139 | 0,122 | 0,110 | 0,098 | 0,085 | 0,073 | 0,061 |
LTSA nurodo, kad autobusams rinkliava bus kone perpus mažesnė nei sunkiasvoriams krovininiams automobiliams: pavyzdžiui, EURO VI klasės autobusui su 3 ir daugiau ašių – 0,061 € už km.
N2 sunkvežimių (3,5–12 t) įkainis priklauso nuo ašių skaičiaus
| Kategorija | EURO 0 | EURO I | EURO II | EURO III | EURO IV | EURO V | EURO VI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| N2, 2 ašys | 0,092 | 0,085 | 0,083 | 0,080 | 0,078 | 0,076 | 0,074 |
| N2, ≥3 ašys | 0,107 | 0,097 | 0,095 | 0,092 | 0,087 | 0,085 | 0,083 |
N3 sunkiasvoriams įkainiai skiriasi iki 3, 4 ir 5 ar daugiau ašių
N3 kategorijai įkainis priklauso ir nuo ašių skaičiaus: atskirai nustatyti dydžiai transporto priemonėms iki 3 ašių, su 4 ašimis ir su 5 ar daugiau ašių (pavyzdžiui, vilkikams su puspriekabe).
| Kategorija | EURO 0 | EURO I | EURO II | EURO III | EURO IV | EURO V | EURO VI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| N3, ≤3 ašys | 0,248 | 0,221 | 0,200 | 0,177 | 0,155 | 0,132 | 0,111 |
| N3, 4 ašys | 0,259 | 0,230 | 0,208 | 0,184 | 0,161 | 0,138 | 0,115 |
| N3, ≥5 ašys | 0,266 | 0,236 | 0,213 | 0,189 | 0,165 | 0,141 | 0,118 |
Mažiau taršiems N3 sunkvežimiams iki 3 ašių įkainis CO₂ 2-ai klasei – 0,110 €, mažataršiams – 0,105 €, netaršiems – 0,098 € už km.
Žemės ūkiui ir elektra varomam transportui rinkliava perpus mažesnė
- Žemės ūkis – ×0,5. Rinkliava perpus mažesnė transporto priemonėms, naudojamoms pirminės žemės ūkio produkcijos (pieno, grūdų ir kt.), žemės ūkio produktų tolesnei gamybai, pašarų ir jų žaliavų gamybos veiklai bei produkcijai realizuoti.
- Elektra ir vandenilis – ×0,5. Tokia pati lengvata elektra arba vandenilio dujomis varomoms transporto priemonėms.
- Biometanas – ×0,6. Biometanu varomoms transporto priemonėms rinkliava mažinama 40 proc.
Lengvata taikoma dauginant įkainį iš koeficiento
Lengvatos taikomos dauginant lentelėje nurodytą dydį iš koeficiento. Pavyzdžiui, ūkininko N2 kategorijos dviašis EURO VI sunkvežimis, vežantis grūdus, įprastai mokėtų 0,074 € už km, o su žemės ūkio lengvata – 0,037 € už km. Per mėnesį mokamais keliais nuvažiavus 500 km, rinkliava sudarytų 18,50 € vietoj 37,00 €. Biometanu varomam N3 sunkvežimiui iki 3 ašių (EURO VI) įkainis būtų 0,067 € už km vietoj 0,111 €.
Ūkininkams ir alternatyviais degalais varomų transporto priemonių valdytojams verta registruojantis Via Toll sistemoje atidžiai nurodyti visus transporto priemonės ir veiklos duomenis, nes nuo jų priklausys taikomas koeficientas.
Kelionės kaina priklauso nuo kategorijos ir ašių skaičiaus
Skaičiuojame EURO VI, CO₂ 1-os klasės transporto priemonėms, jei visas maršrutas eina mokamais keliais (realiai mokama tik už mokamas atkarpas).
| Maršrutas | N1 furgonas | N2 (2 ašys) | N3 (iki 3 ašių) | N3 vilkikas (5+ ašys) |
|---|---|---|---|---|
| 100 km | 3,50 € | 7,40 € | 11,10 € | 11,80 € |
| Kaunas–Klaipėda (~210 km) | 7,35 € | 15,54 € | 23,31 € | 24,78 € |
| Vilnius–Klaipėda (~280 km) | 9,80 € | 20,72 € | 31,08 € | 33,04 € |
| 1 000 km per mėnesį | 35,00 € | 74,00 € | 111,00 € | 118,00 € |
Seno ir naujo sunkvežimio skirtumas didelis: tas pats 280 km maršrutas N3 vilkikui su 5+ ašimis kainuotų 33,04 € (EURO VI), bet 74,48 € (EURO 0). Kaip šios sumos atrodo palyginus su dabartinėmis vinjetėmis, skaičiuojame dalyje vinjetė ar Via Toll, o kuriais keliais rinkliava taikoma – dalyje mokami keliai Lietuvoje.
LTSA įkainius peržiūrės kasmet iki birželio 30 d.
LTSA įkainius peržiūrės kiekvienais metais iki birželio 30 d., todėl naujus dydžius kitiems metams vežėjai sužinos vasaros pradžioje. Įkainių keitimas priklausys nuo kelių infrastruktūros išlaidų ir taršos kaštų skaičiavimo, o transporto priemonės EURO ir CO₂ klasė lems, kurią lentelės eilutę taikyti. Prieš 2027 m. verta pasitikrinti registracijos liudijime nurodytą savo transporto priemonės kategoriją ir taršos klasę.
Dažniausi klausimai
Kiek kainuos Via Toll furgonui?
N1 kategorijos (iki 3,5 t) furgonui rinkliava priklauso nuo EURO klasės: nuo 0,035 € už km (EURO VI) iki 0,046 € už km (EURO 0). 100 km mokamais keliais EURO VI furgonui kainuos 3,50 €.
Kiek kainuos Via Toll vilkikui?
N3 kategorijos vilkikui su 5 ir daugiau ašių rinkliava – nuo 0,118 € už km (EURO VI) iki 0,266 € už km (EURO 0). Maršrutas Vilnius–Klaipėda (~280 km) EURO VI vilkikui kainuotų apie 33 €.
Ar bus nuolaidų?
Taip. Transporto priemonėms, naudojamoms žemės ūkio produkcijos ir pašarų gamybai bei realizavimui, taip pat elektra ar vandeniliu varomoms rinkliava mažinama perpus, o biometanu varomoms – 40 proc.
Kas nustato Via Toll įkainius?
Įkainius apskaičiuoja ir tvirtina Lietuvos transporto saugos administracija pagal Vyriausybės patvirtintą metodiką, remdamasi Via Lietuvos duomenimis. Jie peržiūrimi kiekvienais metais iki birželio 30 d.
Iš ko susideda rinkliava?
Iš dviejų dalių: infrastruktūros įmokos (kelių nusidėvėjimas, kapitalo, priežiūros, administravimo išlaidos) ir išorinių kaštų įmokos už išmetamą CO₂. Kuo mažiau teršia transporto priemonė, tuo mažesnė antroji dalis.
Prisijunk, kad komentuotum
Dar niekas nekomentavo. Būk pirmas.