Suprasti akimirksniu
  • Iš raumenų monstro į figūringą blondinę – šiam gyvenimo etape įmanoma viskas
  • Žmona nelaikė vyro su sijonu patraukliu – o tai davė peno skyryboms
  • Tai – visuotinis atšilimas (anksčiau laiko) arba totalus iškrypimas
Šaltiniai
Translytis
Buvusi translytė fitneso superžvaigždė į ringą grįžta kaip moteris. Socialinių tinklų nuotrauka

Iš raumenų monstro į figūringą blondinę – šiam gyvenimo etape įmanoma viskas

Profesionalių imtynių atstovė – tų, kurios iš kitų kovos menų išsiskiria „it nulietu“ atletiškumu bei fizinio pasirengimo demonstravimu prieš žiūrovus, rezultatus neretai numatant pagal scenarijų, didžiausią dėmesį šįsyk skiria pramogai ir šou meistriškumui – tiesa, kiek kitokio pobūdžio[1].

Iš tiesų superžvaigždė Taileris Reksas, dabar pasivadinęs naujuoju Gabbi Tuft vardu, atsikratė daugiau nei šimto kilogramų raumenų dėl vieno specifinio tikslo: nors pastaroji tuo metu teigė, kad yra „alfa patinų patinas“, panašu, jog negalėjo jaustis patogiai savo odoje, visai neseniai drastiškai pakeitusi ją į kitą, atliekant operaciją, kad taptų moterimi.

Savo viešame „gyvenimo aprašyme“ socialinėje medijoje ši tikino savo „geriausiais laikais“ neva svėrusi 280 kg, kūno riebalų kiekiui tuo metu siekiant 6,2 proc. Translytė taip pat atviravo per dieną suvalgydavusi apie 10 000 kalorijų: maitindavosi 9-10 kartų per dieną, maždaug kas pusantros valandos, prisimindama, jog buvo daug darbo suvartoti iki 300 g baltymų per dieną, kai dar buvo vyriškame „personaže“. Dabar G. Tuft užsiima gyvenimo būdo konsultacijomis ir padeda į ją besikreipiantiems žmonėms pasiekti tikslų, susijusių su fitnesu ir kūno rengyba.

Ši taipogi atskleidė didžiąją paslaptį, kurios reikia norint numesti svorio: viskas sprendžiama tik galvoje. Pasak G. Tuft, svarbiausia sugebėti kontroliuoti potraukį maistui – jei tai pavyksta, tada nebus jokių kliūčių, o norimas kūno svoris bus pasiektas piršto spragtelėjimu. Žinoma, ne ką mažiau svarbu rasti tikrąsias priežastis, kodėl norite numesti svorio, – jei atsakysite į šiuos „kodėl“, darbas bus sėkmingas ir duos apčiuopiamų rezultatų[2].

Tiesa ta, kad pastaroji pradėjo treniruotis dar vidurinėje mokykloje, kuomet buvo liesa ir sulaukdavo kalno pašaipų. Aktyviai pasinėrusi į sportą ji priaugo raumenų, o kartu iš jos gyvenimo išnyko ir patyčios mokykloje. Paradoksalu, tačiau G. Tuft nusprendus tapti moterimi iki šiol buvęs gyvenimo scenarijus apvirto aukštyn kojomis: tai buvo didelis iššūkis sveikatai ne tik dėl sudėtingos operacijos ir hormonų terapijos, bet ir dėl kūno formų. Anot 260 kilogramų sveriančio raumenų monstro, ji turėjo pasukti kitu keliu (arba grįžti į pradinį) ir priversti savo kūną atsikratyti didžiulio raumenų kiekio.

Žmona nelaikė vyro su sijonu patraukliu – o tai davė peno skyryboms

Iš tikrųjų gydymas estrogenais ne tik sukėlė šoką organizmui, bet ir pakankamai rimtų iššūkių G. Tuft santuokai – kas jau kas, tačiau žmona nelaikė vyro patraukliu, kai jis apsirengdavo moteriškais drabužiais...

Visgi išskirtinos išvaizdos asmenybė atskleidžia, esą jau vidurinėje mokykloje jautusi paslaptingą norą ištirti savo moteriškąją pusę, tačiau tuo metu susidūrusi su draudimais bei bausmėmis. Kardinalus pokytis įvyko sulaukus trisdešimties, išdrįsus vėl pažvelgti į savo trapią asmenybės pusę ir pirmą kartą pradėjus matuotis moteriškus drabužius (visa kita, kaip ir visada, „atėjo savaime“). 

Šiaip ar taip, netgi ji pati šiuo metu negali tiksliau atsakyti į klausimą, kodėl nusprendė pakeisti lytį. Pasak jos, tai yra psichologinis procesas – tam tikra kova, kuri vis dar tebevyksta galvoje. G. Tuft jau yra skyrybų procese, bet nepaisant to, palaiko gerus santykius su būsima buvusia žmona; jie esą tapo geriausiais draugais, puikiai atlikdami savo kaip tėvų pareigas.

Nors vis daugiau žmonių žino, kad egzogeninių androgenų vartojimas fiziologiškai bei psichologiškai keičia smegenis, ypač vyrams dėl didelių dozių, deja, nesusimąstoma, jog jų vartojimas prisideda prie spartesnio požiūrio į save keitimo, dar labiau skatinančio perėjimą. O iš tiesų tai pagarbus ir apgalvotas klausimas trans fanatikams, suvokiant, kad endokrinologijos efektas smegenims gali daryti meškos paslaugą.
Žmona nelaikė vyro su sijonu patraukliu – o tai davė peno skyryboms. Socialinių tinklų nuotrauka
Žmona nelaikė vyro su sijonu patraukliu – o tai davė peno skyryboms. Socialinių tinklų nuotrauka

Tai – visuotinis atšilimas (anksčiau laiko) arba totalus iškrypimas

Daugelį pasauliečių liūdina ne išgalvotas kalėdinis Santa, tačiau absoliuti anomalija norint normalizuoti šį vargą. Vis dėlto atmerkus akis pamatytume, jog kad ir kaip stengtumėmės, genetika yra genetika.

Nepaisant nevienareikšmiško požiūrio į išdrąsėjusius „siluetus“, dar 2021 m. 45-erių G. Tuft prisipažino esanti transseksualė ir užsiminė apie sugrįžimą į imtynes tuo metu vilkėdama juodus aptemptus džinsus bei leopardo rašto diržą. Pastaroji, turinti beveik milijoną sekėjų tiktoko paskyroje, atviravo, kad numetė apie 100 kilogramų nuo tada, kai pasirodė kaip T. Reksas, pakeitusi savo mitybą bei sporto rutiną. Jei G. Tuft vėl pasirašytų sutartį, ji taptų pirmąja „World Wrestling Entertainment“ (WWE) kompanijos transseksualia imtynininke[3]

Nors per savo karjerą WWE G. Tuft nėra laimėjusi nė vieno pagrindinio turnyro titulo, yra pelniusi tris čempionų titulus buvusioje kompanijos vystymo teritorijoje „Florida Championship Wrestling“: būdama T. Reksu, pastaroji laimėjo FCW sunkiasvorių čempionatą ir buvo dukart FCW Tag Team čempionė[4]. 2008 m. G. Tuft taipogi pasirašė sutartį su WWE, o po metų, 2009 m., debiutavo WWE ECW prekės ženkle, pasivadinusi Tyler Reksu.