Kaip saujelė milijardierių sukūrė transseksualų "judėjimą": interviu su Jennifer Bilek
Jonathonas Van Marenas
Už transseksualų ideologijos slypi galingi milijonieriai, sako tyrimo žurnalistė Jennifer Bilek interviu TEC. Pasak jos, trans-ideologija - tai reklamos kampanija, sukurta elito, kuris investuoja į technologijas, kad pasipelnytų iš žmogaus biologijos pasikeitimo.
Medicinos ir technikos sektorius bando suteikti teises grupei, kuri siekia atsiriboti nuo žmogaus prigimties
Pirmą kartą susidūriau su tiriamosios žurnalistės Jennifer Bilek darbais 2020 metais, kai žurnale " FirstThings "pasirodė jos esė" milijardieriai, stovintys už LGBT judėjimo". Tai buvo stulbinantis straipsnis; transseksualų "judėjimą" demaskavo keli žurnalistai, bet tik Bilekas nuplėšė nuo jo veidą, iškėlęs pilietinių teisių, rožinės-mėlynos vėliavų ir "trans-vaikų"temą. Jeigu pagrindiniai leidiniai iš tikrųjų siektų atskleisti ir pranešti tiesą apie tas jėgas, kurios šiandien skatina mūsų kultūrą, tai jos darbai būtų cituojami visur.
Bilek-dailininkė, aktyvistė ir tyrėja iš Niujorko, kurios darbai buvo publikuojami žurnaluose TabletMagazine, The Federalist, The Post Millennial ir kt. Visą gyvenimą ji palaikė" kairiąją "stovyklą, o dabar, anot jos, atsidūrė "politinėje dykumoje" ir pasakoja apie svarbiausią mūsų dienų kultūrinę problemą, kurią progresyvistai visaip ignoruoja ir slepia.
Be To, Bilekas rašo puslapį Substack, pavadintą "Jennifer' s Newsletter " ir "The 11th Hour" tinklaraštyje, kuriame aiškinamas užsibrėžtas tikslas: "aš rašau žmogiškumo, technologijų ir nesulaikomo kapitalizmo sankirtoje. Čia taip pat gyvena transseksualumas, kuris, mano manymu, yra glamūrinė reklamos kampanija, sukurta į technologijas ir farmaciją investuojančių elitų tam, kad žmogaus biologijos pakeitimai taptų įprastu reikalu".
Bilekas daro tai, kuo anksčiau žurnalistai užsiiminėjo instinktyviai: seka didelius pinigus. Jos aptikta sensacija parodo, kaip į transgenderiškumo fenomeną įsitraukia itin turtingi LGBT * * donorai-judėjimai su jų tamsiais ir grėsmingais planais. Jos medžiagos užpildo spragas bendrame paveiksle, kaip ir kodėl transseksualai taip greitai pasiekė kultūrinį dominavimą. Bilek maloniai sutiko su interviu, kuriame ji pasidalino viskuo, ką ji sugebėjo rasti šiuo metu.
Tec: jūs paskelbėte revoliucinį straipsnį apie tai, kiek žymūs milijardieriai slapta palaiko LGBT * judėjimą. Kokiu mastu dideli donorai daro įtaką kultūriniams pokyčiams, pastebėtiems per pastaruosius kelerius metus?
Jennifer Bilek: kultūrinius pokyčius, kuriuos šiandien matome lytinės tapatybės klausimais, daugiausia įtakoja didžiuliai kapitalo srautai iš vyriausybių, filantropų, korporacijų, taip pat investicijų valdymo ir apskaitos įmonių, tokių kaip "BlackRock" ir "Ernst & Young". Kai kurie mano, kad ši ideologija gimė universitetuose, tačiau finansavimas siunčiamas į šias institucijas, siekiant skatinti sintetinės lytinės tapatybės idėją kaip progresyvią, o tik tada studentai ją paima ir atneša į pasaulį.
Norint suprasti šios vyriausybių, filantropų ir stambiojo verslo ideologijos motyvaciją, reikia ištirti jos pasekmes. Lyčių ideologija dekonstruoja žmogaus reprodukcinę lytį teisiniu, lingvistiniu ir socialiniu požiūriu, taip pat nukreipia jaunų žmonių reprodukcinius organus, dėl kurių jie tampa nevaisingi. Šis rinkodaros atotrūkis nuo seksualinės realybės, pristatytas kaip kažkas progresyvaus, painioja jaunimą, naudodamas juos iš prigimties maištingą esmę kaip korporacinius spąstus.
Ir pinigai, ir ideologija atsiranda iš medicinos technologijų sferos, kuri ir pati integruojasi į kultūrą per filantropinę struktūrą, pritvirtintą prie politinio Civilinių teisių gynimo aparato LGBT*. Pagrindinį vaidmenį čia atlieka fondas "Arcus", viena didžiausių nevyriausybinių organizacijų šioje srityje, kuri ne tik teikia rimtą finansavimą daugeliui institucijų, bet ir diegia žemėlapių sekimo aparatūrą(Mobile Application Part, mobiliųjų programų posistemė) ir skatina turtingus filantropus investuoti į LGBT*bendruomenę. "Arcus" įkūrėjas Johnas Strykeris turi patirties bankininkystės srityje ir yra "Stryker Medical" įmonės turto paveldėtojas. Pastarasis su savo patekimu į feminizuojančios veido chirurgijos rinką yra LGBT politinio aparato ir medicinos technologijų pramonės santykio pavyzdys.
Čikagos prickerių šeima-viena turtingiausių Amerikoje. Jų būklė susiformavo Hyatt viešbučių verslo sąskaita, tačiau pagrindinės investicijos yra sutelktos medicinos technologijų sektoriuje. Didelio masto labdaros veikla padarė juos viena iš didžiausių varomųjų jėgų / rėmėjų lyčių pramonėje. Reikšmingą indėlį taip pat įneša Timas Gillas iš GillFoundation— antros pagal dydį LGBT*-NVO Amerikoje, susijusios su Džonu Straikeriu (Jon Stryker) ir jo šeima.
Kilęs iš aukštųjų technologijų sektoriaus, dabar jis užsiima namų dirbtinio intelekto platformų kūrimu. Technologijų gigantai-Google, Intel, Microsoft, Facebook**, Salesforce, Hewlettpackardi Amazon— naudoja savo galią tiek finansuoti šią kūno disociacijos šaką, tiek bauginti ištisas Valstijas, kad jos taip pat priimtų šią ideologiją, bijodamos iš ten išvesti kapitalą. Taip jie padarė 2016 metais, kai pasirašė konsultacinę išvadą prieš Šiaurės Karoliną. Po to valstija reikalavo užtikrinti vienatvę berniukų ir mergaičių tualetuose.
Spartus ideologijos plitimas paaiškinamas didžiuliu finansiniu spaudimu ir kritikų cenzūra žiniasklaidoje, kas dera su paskutinių medicinos technologijų sferų kontrole. Konglomeratų, tokių kaip "Hearst", "Conde' Nast " ir "Disney", susipynimas su žinomomis farmacinėmis platformomis prisideda prie visapusiško medicinos ir technikos komplekso poveikio Amerikoje.
Technologijų ir medicinos pramonė, kaip ir visi kiti, klesti dėl naujų produktų kūrimo ir prioritetų nustatymo. Ši tendencija pastebima pilietinių teisių judėjime LGBT*, kuris iš pradžių buvo populiarus, o AIDS krizės metu 80-aisiais tapo korporacija. Medicininiame isteblišmente glūdintis Amerikietiškas transseksualizmas atsirado 1950-aisiais metais, kai gydytojai pasikėsino į reprodukcinius organus.
Po AIDS krizės LGBT - bendruomenė tapo pelninga investicijų ir rinkodaros grupe. Transseksualizmo, šiuo tikslu pervadinto į "transseksualumą", papildymas reiškia naują požiūrį į lytinę tapatybę, dar labiau normuojant žmonijos atitrūkimą nuo jos pagrindinio elemento — lytinio dauginimosi.
- Kaip dideli pinigai paveikė vystymosi vektorių ir transseksualų judėjimo įtaką?
- Aš labiau linkęs apibūdinti šį reiškinį kaip industriją, o ne judėjimą. Pagrindinis dėmesys skiriamas sintetinių žmogaus reprodukcinių savybių pakaitalų, parduodamų siekiant pelno ir žmogaus veiksnio įvertinimo, kūrimui. Skirtingai nuo tikro judėjimo Už marginalizuotų gyventojų sluoksnių teises, sintetinės lytinės charakteristikos - tai korporatyvinė iliuzija. Tie, kurie juos įgyvendina bandydami atsisakyti realybės, nėra nei socialiai susvetimėję, nei mūsų rūšies reprodukcinės lyties poklasiai.
Terminas "transseksualas" nieko nereiškia apie žmones. Jis neturi aiškios, visuotinai priimtos apibrėžties, apimančios įvairias ir dažnai prieštaringas vertes. Jis stengiasi aprėpti platų spektrą, pradedant medicininėmis kėsinimusi į sveikus reprodukcinius organus ir baigiant nemedicinine jausmų išraiška apie lyties vaidmenų stereotipus, nesvarbu, ar tai būtų chirurginė intervencija, ar vaistai, ar ne.
Kas tai yra: seksualinis Fetišas ar pasipriešinimo forma kultūriniu požiūriu nustatytoms elgesio normoms, pagrįstoms lytimi?
Lygiai taip pat nesugaunama ir bendruomenės sanglaudos koncepcija, vadinama "transgenderiais"; fenomenas atsiranda kaip korporacinio spaudimo varomas konglomeratas, kuris ruošia tiek suaugusius, tiek — dar svarbiau — vaikus klestinčiam pramoninės reikšmės kūniškos disociacijos verslui.
Dėl papildomo kapitalo iš investuotojų ir filantropų, atitinkama pramonė išgyvena sprogstamąjį augimo laikotarpį. Pelną iš jo gauna žmonės, kurie galbūt ne visiškai supranta pramonės prigimtį. Žinomos asmenybės, tokios kaip Woopy Goldberg, yra susijusios su modelių agentūromis, kurios tarnauja tiems, kurie bando atsisakyti lyties. Menininkai fotografuoja žmones su sintetiniu seksualiniu identitetu; televizijos laidos personažai bando socialiniu ir medicininiu požiūriu atsiriboti nuo seksualinės realybės; advokatų kontoros gauna pelną iš teisminių ieškinių, kuriuose dalyvauja norintys atsisakyti lyties ir apsaugoti atitinkamą teisinę kategoriją.
Šio pajamų kanalo propaganda Giliai įsišaknijo rinkoje "lyties keitimo" ideologiją. "Google" paieškos užklausa "transseksualų žurnalų viršeliai 2020" pateikia daugybę rezultatų, kurie siunčia aiškų signalą. Pažymėtina, kad šie leidiniai yra įtraukti į konglomeratus su medicinos technologijų platformomis ir investuotojais ir yra remiami turto valdymo įmonių, tokių kaip "BlackRock".
- Kokie yra pagrindiniai LGBT*organizacijų investavimo tikslai ir motyvai?
Pagrindiniai genderinės industrijos vystymosi Katalizatoriai įsišakniję technologiniuose pokyčiuose, apjungiančiuose nereguliuojamą rinką. Medicininė ir lytinė tapatybė, kartu su technologine reprodukcija, yra bandymų išvesti mūsų rūšį už dabartinių žmogaus ribų. Strateginis programos, nukreiptos į reprodukcinės lyties dekonstrukciją, susiejimas su pilietinių teisių judėjimu, orientuotu į tos pačios lyties potraukį, buvo genialus ir sukelia asociaciją su vištiena apsirengusios lapės metafora vištidėje.
Mes atsidūrėme ant proveržio slenksčio genų inžinerijos, dirbtinio intelekto ir reprodukcijos srityse, kurių kiekviena apima keletą svarbių pramonės šakų. Šių sferų suartėjimas rodo tendenciją į tokią ateitį, kuri pranoks mūsų dabartinę žmogiškąją būseną.
Nuo 2000-ųjų pradžios masinės informacijos priemonės ir technologiniai Guru — Silicio slėnio išeiviai propagavo idėjas, numatančias visapusiškesnį žmonių susiliejimą su DI, užsimindami apie kažkokios hibridinės rūšies kūrimą. Reprodukcinių technologijų rinkos augimas, kuris jau yra vertinamas 27 milijardais dolerių, rodo visapusiškesnę tendenciją laikyti žmogaus kūno vidinę dalį pelninga rinkodaros perspektyva.
Su injekcijomis, kurios gali pakeisti DNR, yra akivaizdus pelningumo potencialas gydant žmogaus kūną, vaisius ir moterų reprodukcinius organus kaip technologinių intervencijų pagrindą. Biotechnologijų pramonė yra ateities pranašas, kai palikuonių reprodukcija be lytinių santykių ir nėštumo gali tapti norma. Naratyvas apie genderinį identitetą tarnauja šiems marketingo sumanymams, paversdamas žmoniją preke.
Kas labiausiai prisidėjo prie transseksualų judėjimo?
"Gilead Sciences" yra pagrindinė LGBT problematikos šalininkė, kartu su George ' o Soroso "Atvira visuomenė", Gill, Arcus, Ford, Astraea, Tides, Evelyn ir Walter Haas, David Bohnett, Wells Fargo ir Pride Foundations. Šios organizacijos yra žinomos žmogaus reprodukcinės lyties dekonstrukcijos programos rėmėjai. Fondas "Arcus", remiamas 130 mlrd.JAV dolerių vertės medicinos korporacijos steigėjų akcijų, remia tokias organizacijas kaip "Astraea Foundation" ir atlieka pagrindinį vaidmenį kuriant politinę infrastruktūrą. Ši infrastruktūra remia tokias organizacijas kaip glsen, kuri įgyvendina lyčių ideologiją mokyklose, ir GLAAD, kuri yra atsakinga už žiniasklaidos diskurso formavimą skatinant pramonę kaip "žmogaus teises". Finansavimas taip pat remia pergalės institutą, kuris moko lyderius politinius vaidmenis, galinčius turėti įtakos pramonės paramos politikai. Dar vienas fondas, kuris seka šių organizacijų gaunamą labdaros finansavimą — MAP.
Viena iš įtakingiausių šios socialinės transformacijos figūrų yra Martina Rotblatt (Martine Rothblatt). Praeityje jos vardas buvo Martinas, o vėliau buvo naudojami sintetiniai moteriški hormonai, ir dabar jis vadina save moterimi - "antžmogiu", pasisakydamas už žmogaus, kuris meta iššūkį tradicinėms lauko sampratoms, sąvokos išplėtimą. Tai apima žmogaus susiliejimo su dirbtiniu intelektu, virtualios realybės, dirbtinės reprodukcijos ir kitų transformacinių technologijų propagavimą. Kartu su kitais teisininkais-transseksualais Rotblatt sukūrė pirmąjį "genderinį įstatymo projektą", skirtą užtikrinti teises tų, kurie trokšta fizinės realybės pasikeitimo. Rėjus Kurzveilas (Ray Kurzweil) iš Google ir Viljamas Simsas Beinbridžas (William Sims Bainbridge), Nacionalinio mokslo fondo kibernetinių žmogiškų sistemų programos vadovas.
- Kadangi LGBT organizacijos gauna milžiniškas pinigų injekcijas iš finansinių rėmėjų, kokį pasipriešinimą gali duoti paprasti žmonės?
— Pradiniame etape labai svarbu informuoti žmones apie reikšmingas finansines įplaukas, nukreiptas į įsivaizduojamą rinkėją. "Transseksualų" nėra, tai kas gi tie fondai remia? Jie skatina pastangas suteikti žmogaus teises tai gyventojų daliai, kuri siekia atsisakyti savo žmogiškumo — koncepcija, reikalaujanti nuodugnesnio tyrimo. Naratyvo permąstymas iš marginalizuotų gyventojų sluoksnių teisių į teises tų, kurie bando atsisakyti savo prigimties, siūlo naują perspektyvą. Lyčių teisės šiame kontekste yra politinis pagrindas besiplečiančiam diskursui apie teises, susijusias su dirbtiniu intelektu ir kiborgais ankstyvosiose stadijose.
Ne mažiau svarbu formatuoti kalbą. Vartodami išgalvotus terminus "transgenderis", "genderinė tapatybė" ir "teisingas įvardžių naudojimas", mes netyčia stipriname žmonių, egzistuojančių už mūsų rūšies biologinės lyties ribų, suvokimą. Svarbu sutelkti dėmesį į aiškumą, o ne į bendravimo tikslingumą. Užuot atsakinėję į klausimus taip, tarsi "transseksualas" būtų reali Kategorija, efektyvesnis būdas būtų išsiaiškinti jos reikšmę, metant iššūkį dirbtiniam supratimui.
Pakeisti diskursą galima taisant tuos, kurie sako "trans-žmonės", ir siūlant alternatyvą: "jūs turite omenyje žmones, bandančius išsižadėti seksualinės realybės?"
Ir galiausiai, izoliuotoje aplinkoje pokyčių neįmanoma pasiekti. Būtina imtis priemonių, neatsižvelgiant į tai, ar organizuojate kolektyvines pastangas, ar dirbate individualiai. Išnaudokite savo stipriąsias puses, visada sakykite tiesą ir priešinkitės pagundai pataikauti visiems. Ši grobuoniška industrija nusitaikė į kitą kartą, reikalaudama veiksmų netgi iš tų, kurie nėra susipažinę su aktyvizmu. Tiesa, pagrįsta biologine tikrove, yra mūsų stipriausias sąjungininkas ir palaiko visą gyvąjį pasaulį.
Jonathonas Van Marenas
yra žurnalo "the European Conservative" redaktorius. Jis buvo publikuotas leidiniuose First Things, National Review, The American Conservative, o jo paskutinė knyga vadinasi " levas prerijus. Tedo Baifildo gyvenimas ir amžius" (Prairie Lion: The Life & Times of Ted Byfield).